Кремлівські наративи у дії

ПОЛТАВА
15 березня, 10:31
Кремлівські наративи у дії

Як офіс президента підігрує кремлю

Радник керівника офісу президента Олексій Арестович вважає, що Путін у будь-який момент може видати за свою перемогу демілітаризацію України. Про це він заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

«Йому буде, що «продати» (громадянам Росії – «Главком»). Він може вийти і заявити: Росія добилася демілітаризації України. Це правда, вони нанесли суттєвих втрат для нашої держави», – говорить Арестович.

Крім цього, представник ОП заявив, що Путін може видати за перемогу, що Україна не вступатиме до НАТО.

«Річ утім, що це НАТО не хоче приймати Україну. І про це кілька разів артикулював президент України. Маємо розуміти: це не ми відмовилися від НАТО, а НАТО відмовилося від України», – сказав Олексій Арестович.

Радник керівника офісу президента заявив: якщо Путін піде на такий крок, українська влада готова заявити про потужний компенсаційний механізм, «який сподобається народу України».

Навряд чи народу України сподобається те, що представники офісу президента, на 20-й день повномасштабного вторгнення московії в Україну, повторюють кремлівські наративи, якими нас "годували" протягом 8 років російсько-української війни.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У той час, поки Рамзан Кадиров "мобілізує" інородців, а Євгєній Прігожин "призиває" кримінальників на війну, Кремль шукає "робочі руки".
18 вересня, 07:59
Опінії
Є дві росії: одна з них читає "Telegram", інша – дивиться телевізор. Обидві – ватні, одна часто більш "біла", інша більш "совєцька".
11 вересня, 08:45
Опінії
Подобається, не подобається, але ресурсна федерація московії з центром у Кремлі остаточно розвалиться. Це буде за нашого з вами життя!
10 вересня, 18:09
Політика
Московити, перш за все знищують книжки. Знищують будь-які згадки про те, якою було життя до їх приходу.
12 серпня, 17:01
Світ
У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.
30 червня, 07:54
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44