Кремлівський диктатор готовий знову заморити українців голодом

Опінії
18 листопада, 18:25
Кремлівський диктатор готовий знову заморити українців голодом

Злочинці з московії мають відповісти за кожен злочин.

Народний депутат України

Із наближенням роковин Голодомору 1932-33 особливо резонують відомості про те, як Москва готувалась «павтаріть» винищування українців у 2022.

У міжнародно визнаному визначенні злочину геноциду є, зокрема, позбавлення засобів існування (чим і був Голодомор) і примусове переміщення дітей (щоб позбавити націю майбутнього).

Важливо, що у західних медіа обговорюються відомості про проведення росією геноциду у ході повномасштабного вторгнення з 2022 року.

Як пише міжнародна правозахисна юридична компанія Global Rights Compliance (GRC), яку цитує The Independent, після початку вторгнення ворог навмисно націлився насамперед на багаті зерном райони, а також інфраструктуру виробництва продуктів харчування.

GRC виявила, що російський оборонний підрядник почав закуповувати вантажівки для перевезення зерна, а також три нові 170-метрові суховантажні машини ще в грудні 2021 року. Це свідчить про план розкрадання українського продовольства у безпрецедентних масштабах.

З іншого боку, Reuters повідомляє, що лише до білорусі було вивезено більше 2400 українських дітей.

Дітей вивезли щонайменше із 17 міст Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей – про це йдеться у дослідженні Єльського університету.

Більше 2 тисяч маленьких українців було перевезено до дитячого центру «Дубрава» у Мінській області Білорусі в період з вересня 2022 року по травень 2023 року, а 392 дитини було доставлено до 12 інших закладів.

Кількість дітей, вивезених до рф, або вглиб окупованих територій (зокрема, АР Крим), ще належить визначити.

Злочинці з московії мають відповісти за кожен злочин.

Читайте також:
Політика
Військово-політична верхівка ресурсної федерації московії заслуговує бути засудженою довічно. Смерть для путіністів буде подарунком.
вчора, 09:27
Війна
У ніч проти 29 листопада загарбники знову здійснили підступний повітряний напад на цивільну інфраструктуру. Постраждало троє українців.
29 листопада, 12:16
Війна
Париж закликає Єрусалим зупинити бомбардування Палестини.
11 листопада, 10:45
Кримінал
17-річний Богдан Єрмохін із 2022-го незаконно перебуває під опікою російської родини. Юний українець звернувся до Володимира Зеленського.
10 листопада, 12:06
Війна
Окупантів-вбивць широко піарили пропагандистські ЗМІ. За кілька тижнів до трагедії їх нагороджував губернатор Камчатки.
01 листопада, 17:37
Новини
Кандидат у президенти США Вівек Рамасвамі закликав відрізати голови лідерам ХАМАС.
29 жовтня, 19:39