Кримінальне провадження і дитячий майданчик поміж сміття: як ДБР проводить скандальне будівництво у центрі Полтави

ПОЛТАВА
27.08.2019, 18:04

Через замовлені полтавським теруправлінням ДБР ремонтні роботи діти на спортивному майданчику поруч зі Школою боротьби змушені бавитися серед куп зірваного асфальту та іншого будівельного сміття.

Громадський активіст Геннадій Фетісов, який першим звернув увагу на незаконні будівельні роботи, акцентує увагу на тому, що в ДБР не тільки привласнили землю і неналежним чином використовують бюджетні кошти, але й цинічно поставилися до дітей, які займаються спортом на місцевому майданчику.

У Головному управлінні Нацполіції у Полтавській області ситуацію коментують стримано. Як повідомив заступник начальника відділу комунікації ГУНП Роман Грішин, зараз слідчі продовжують працювати над кримінальним провадженням за фактами незаконного зайняття земельної ділянки та незаконного будівництва.

Як уже повідомляв «Останній Бастіон», 24 серпня поліцейськими було задокументовано факт захоплення працівниками ДБР земельної ділянки у центрі міста з метою будівництва стоянки. Поліція арештувала спецтехніку, яка належить виконавцю робіт – ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Але згодом ДБР-івці «відбили» заарештовану техніку.

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18