Кримінальний шлях Колі Оболонського

ПОЛІТИКА
23 квітня, 13:45
Кримінальний шлях Колі Оболонського

Гео Лерос розкрив дані про причетність Тищенка до вбивств, рекету і торгівлі героїном

Народний депутат Гео Лерос розкрив дані про злочинну діяльність заступника голови фракції "Слуга народу" Миколи Тищенка в 1990-ті роки.

Про це нардеп написав пост в соціальній мережі Facebook.

Звертаюсь до депутатів фракції «Слуга народу»!

Мені вже відомо, що вам зверху спустили рішення - не виключати з фракції кримінального авторитета Колю «Оболонського», але відтепер це відповідальність не тільки президента, а і кожного з вас.

Знайомтесь з кримінальною справою, де фігурує Тищенко та частиною довідок інформаційно-пошукової системи “Скорпіон” Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Також Лерос записав про це відео на своєму YouTube-каналі. До депутата потрапили документи з внутрішньої бази Управління по боротьбі з організованою злочинністю "Скорпіон", в якій накопичується інформація про членів кримінальних угруповань з 1991 року.

Згідно з документами, Тищенко на прізвисько "Коля Оболонський" фігурував у низці кримінальних справ спочатку як бригадир ОЗУ Савлохова ("Савлохи"), а пізніше власного ОЗУ.

Одну зі справ було порушено з фабулою: "роз'єднання і знищення ОЗУ "Оболонського" – з міжнародними, корумпованими зв'язками – розбої, вимагання, торгівля героїном".

Кримінальний шлях Колі Оболонського_1
Кримінальний шлях Колі Оболонського_2

В іншому документі йдеться про те, що громадянин Вірменії Спартак Григорян займається постачанням героїну до Києва та "через "Колю Оболонського" реалізує його. За останній час продав близько 1 кг чистого героїну за 85 тис. доларів США за оптовою ціною".

Кримінальний шлях Колі Оболонського_3

За даними Гео Лероса, Тищенко займався "реалізацією вкрадених авто, що належать ОЗУ Савлохова", а також вибивав гроші з боржників.

Кримінальний шлях Колі Оболонського_4

Крім цього, Микола Тищенко є фігурантом справ про два вбивства. Перше вбивство – напарника "Колі Оболонського" по банді Савлохова Норіка Амірханяна, яке відбулося прямо на Хрещатику. У базі йдеться, що після цього вбивства Тищенко "перейшов на нелегальне становище". Тоді навіть проводилися оперативно-розшукові заходи для встановлення місцезнаходження підозрюваного. Однак справу закрили за амністією.

Кримінальний шлях Колі Оболонського_5
Кримінальний шлях Колі Оболонського_6

Друге вбивство, за словами Лероса, відбулося в 1998 році в кафе "Франт" на Костянтинівській. Під час бійки Тищенко нібито забив на смерть відвідувача. Але матеріали цих справ були знищені.

"Цікаво чому саме при Зеленському у 2020 році вирішили, що ця база більше не потрібна. Схоже наш президент замітає сліди з минулого свого оточення.

Ми не дозволемо, щоб у владі працював кримінал, прикидаючись звичайними «людьми з бізнесу", - резюмує Гео Лерос.

В кінці свого відео Гео Лерос звернувся до Володимира Зеленського:

"Ти можеш одним дзвінком викликати керівника поліції і попросити оперативну інформацію по заступнику твоєї фракції з бази УБОЗ. Він підтвердить все, про що я зараз розповідаю. Хоча, напевно, ти і сам все добре знаєш"
Читайте також:
Поліцейський підійшов допомогти чоловіку, який впав з електросамокату, і викрав у нього сумку з грошима
08 травня, 10:33
В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну
07 травня, 09:59
Для мене це співробітник ФСБ, який знаходиться на зарплаті у Верховній Раді
30 квітня, 10:05
Прокурори та співробітники СБУ розікрали землі оборони й лісового фонду в Житомирській області
26 квітня, 12:20
Цирк і клоуни Авакова
22 квітня, 13:05
6 червня поточного року громадяни Мексики прийдуть на дільниці, щоб обрати 21000 депутатів місцевих і національних органів влади.
21 квітня, 12:13