Кривавий контрнаступ Шаурми під проводом «зеленого» кота Сирського

Опінії
13.12.2023, 20:37
Кривавий контрнаступ Шаурми під проводом «зеленого» кота Сирського
Фото: Facebook

«У перемоги багато батьків, а поразка — завжди сирота»... Осиротів наш контрнаступ, не видно жодної перемоги України.

Історик, громадський діяч, правдоруб

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

ЗЄрмаки-подоляки кажуть: «Захід дав мало зброї, тому ось так». Гаразд (насправді ж ні, не гаразд), нехай так, а щó, до початку операції не ясно було, що зброї недостатньо?

Генерали, яких сонцесяйні яйценосні боневтіки розставили на високі пости, не могли розрахувати, скільки чого треба для успішної офензиви на конкретні позиції? Якщо зброї було мало, якщо з самого початку було відомо, що ні авіації, ні флоту не буде, не буде ефекту несподіванки (бо півроку тринділи про контрнаступ і смакували авансом мелітопольську черешню і каву у Криму) навіщо було ризикувати людьми йтехнікою?

Нас Джо Байден з Ентоні Блінкіним батогами гнали в контрнаступ? Під Бахмутом загрядотряди НАТО стояли й ні шагу назад не давали ступити?

Коли партнери прямо вказували на Єрмака й Татарова як на джерело корупції й перепону плідного співробітництва (у тому числі й у сфері озброєння). Коли західні політики й генерали радили не зациклюватися на фортеці Бахмут, а зосередитися на прориві значно важливішої ділянки фронту, то всі такі суверенні були, такі самостійні у власних рішеннях, «шо куди твоє діло».

А тут прям відмовити не могли. Дефіцит озброєння — дійсно велика проблема, яка значною мірою лежить на совісті партнерів, проте далеко не єдина причина складної ситуації на фронті, породженої у тому числі й авантюрною політикою чинної влади й нераціональним використанням наявних ресурсів.

Але якщо політика євроатлантичних структур дуже мало з нашого боку піддається корекції (особливо з такою лопатною дипломатією à la Кулеба), то сформувати нормальний, компетентний, відповідальний уряд. Уряд, який берегтиме людські й матеріальні ресурси і ставитиме стратегічну доцільність вище шкурно-рейтингової — цілком у наших силах.

Читайте також:
Кримінал
Після всіх цих гучних релізів, все вилучене обладнання, рішенням різних судів, повертається власникам.
15:03
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18