Кримчан, що здають в оренду житло туристам, штрафуватимуть

ПОЛТАВА
16.06.2014, 08:37
Кримчан, що здають в оренду житло туристам, штрафуватимуть

Податкова Російської Федерації штрафуватиме мешканців Криму, які без дозволу здають в оренду житло туристам.

Однією з перших таку міру впливу почали застосовувати вже в Ялті.

Це стосується громадян, які надають приміщення для тимчасового розміщення з обмеженою кількістю місць - не більше 30 - і не надають додаткові послуги з організації харчування та екскурсій, а також не здають в оренду належні їм об'єкти нерухомості під офіси та магазини. Про це повідомили в міськраді Ялти.

Згідно з новими правилами, власники об'єктів, площа яких не перевищує 5022 м, повинні заплатити штраф у розмірі 12 рублів (близько 4-ох гривень) за 12 м2. Якщо ж площа виявиться більше - доведеться викласти вже 20 рублів (близько 7-ми гривень).

Нагадаємо: 18 березня в Москві підписали договір між Росією і Кримом про прийняття РФ республіки Крим. Документ підписали президент Росії Володимир Путін, самопроголошений прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, нелегітимний спікер кримського парламенту Володимир Константинов і самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий.

19 березня Конституційний суд Росії визнав законним приєднання Криму до РФ.

20 березня Держдума прийняла федеральний конституційний закон про вступ Криму до складу федерації.

8 червня стало відомо, що уряд Російської Федерації відмовилася від прийняття зведеної «дорожньої карти» щодо соціально-економічного розвитку анексованого Криму, робота над якою велася два місяці.

До її розробки приступили в квітні, довго не могли затвердити, і документ неодноразово піддавався критиці. У підсумку на реалізацію «дорожніх карт» кошти з федерального бюджету не будуть виділяються. Фінанси будуть вишукувати відомства, що відповідають за реалізацію програми.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00