Культурна революція пожирає своїх дітей: відомого прихильника мультикультуралізму Джастіна Трюдо звинуватили у «расизмі»

СВІТ
20.09.2019, 05:36
Культурна революція пожирає своїх дітей: відомого прихильника мультикультуралізму Джастіна Трюдо звинуватили у «расизмі»

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо був змушений вибачитися за фотографію 18-річної давності, на якій він зображений у білому тюрбані і коричневому гримі на вечірці.

Фотографію опублікував журнал «Time», повідомляють у BBC.

На знімку з щорічника 2001 року Трюдо зображений з темним гримом на обличчі і руках в елітній академії Вест-Пойнт-Грей у Ванкувері, де він працював викладачем.

Після публікації фото в «Time» Трюдо виступив перед журналістами і пояснив, що наклав коричневий грим і одягнувся в костюм Аладдіна на гала-вечірці на тему «Арабські ночі». При цьому він визнав, що фотографія була «расистською», і сказав, що «глибоко шкодує» із цього приводу.

Джастін Трюдо відомий як політик радикально лівих поглядів, зокрема у питаннях міграції. За його прем’єрства Канада суттєво збільшила масштаби прийому мігрантів із неєвропейських країн. Так, на початку 2017 року Трюдо заявив, що Канада буде приймати мігрантів, яких відмовилися приймати США.

Також за його прем’єрства зросла державна підтримка ЛГБТ-ідеології. Шкільні програми, зорієнтовані на популяризацію цієї ідеології серед дітей, викликали масові протести серед батьків.

Читайте також:
Ультраліві екстремісти закликають до повстання.
вчора, 17:22
На земельних ділянках, які належать родинам біженців з окупованих російськими військами Абхазії та Південної Осетії, спорудять житло.
вчора, 13:14
Середмістя Гельсінкі заполонили сотні мітингарів, котрі вийшли на протест проти расизму і солідарності з жертвами насильства у США.
вчора, 09:39
Постраждали сотні людей, проте точну кількість встановити поки що неможливо.
03 червня, 17:30
Майже тиждень не припиняються дискусії з приводу присутності української символіки на протестах у Сан-Паулу.
02 червня, 20:00
Кордони поліціянтів у спецодязі, перекриті вулиці, розграбовані крамниці, автівки у полум'ї, юрби агресивних протестувальників...
02 червня, 09:09