Латвійські інвестори повернуться в Україну наступного року

ЕКОНОМІКА
07.12.2019, 10:10
Латвійські інвестори повернуться в Україну наступного року
Фото: LIAA

Представництво Латвійського агентства інвестицій та розвитку відновить свою роботу в Україні.

Таку інформацію надав віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, після зустрічі з міністром економіки Латвії Ралфсом Неміро, повідомляє "Урядовий портал".

Станом на сьогодні Латвійське агентство інвестицій та розвитку (лат. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) проводить технічні процедури для відновлення роботи свого офісу в Києві після трирічної перерви.

«Ми сподіваємось, що це сприятиме щоденному діалогу між українським і латвійським бізнесом і дасть потужний імпульс розвитку двостороннього інвестиційного співробітництва. Це чіткий сигнал, що іноземні інвестори бачать позитивні зміни в Україні», — зазначив Дмитро Кулеба.

Віцепрем'єр-міністр також наголосив, що, чим більше буде інвестицій із давнім другом України Латвією, тим продуктивнішим буде контакт і торгівля між підприємцями обох країн, а отже і бізнес-клімат для інших потенційних інвесторів.

Читайте також:
"Райффайзен банк Аваль" планує розрахуватися з власниками простих акцій на рекордну суму 4,274 мільярда гривень.
11 серпня, 13:15
"Нафтогаз" визначив річну ціну за газ для населення на рівні 4,73 гривень за кубометр з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки).
09 серпня, 11:50
Жодна громада за рік роботи «зеленого» уряду, парламенту та Президента так і не отримала ані гектару державної землі у свою власність.
08 серпня, 09:10
Ярославський загрожує багатомільйонними позовами до українського уряду й розривом економічних відносин з Китаєм
07 серпня, 19:45
Фермерам нереально взяти кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», оскільки банки вимагають у заставу майно.
07 серпня, 17:42
Печерський суд розгляне стягнення з ПриватБанку депозитів шести офшорних компаній братів Суркісів
06 серпня, 18:40