СПОРТ
17 січня, 16:35
Марта Костюк та Леся Цуренко

У другому колі АО-2024 ще мають зіграти Еліна Світоліна та Даяна Ястремська

Леся Цуренко подолала другий раунд Australian Open-2024 з тенісу. Українка в матчі 1/32 фіналу переграла іспанку Ребеку Масарову в двох сетах.

Цуренко стала однією з чотирьох українок, що вийшли до другого раунду Відкритого чемпіонату Австралії. На старті турніру 33-тя ракетка світу здобула вольову перемогу над італійкою Лучією Бронцетті в трьох сетах (3:6, 7:5, 6:3).

З Масаровою Цуренко досі не проводила очних зустрічей. Іспанка посідає 91-ше місце в рейтингу WTA і в першому раунді переконливо обіграла нейтральну Аляксандру Саснович (6:3, 6:4).

Наступною суперницею Лесі стане чинна чемпіонка Australian Open та друга ракетка світового рейтингу Аріна Сабалєнка. В історії очних зустрічей обидві тенісистки здобули по одній перемозі.

Марта Костюк виграла 3-годинний матч і повторила особистий рекорд на Australian Open.

Марта Костюк зіграє в третьому раунді Australian Open-2024 з тенісу. В матчі 1/32 фіналу українка залишила поза турніром 25-ту сіяну, бельгійку Елізе Мертенс.

21-річна Костюк дісталася другого раунду в одиночному й парному розрядах Відкритого чемпіонату Австралії. У Мельбурні українка стартувала з перемоги в трьох сетах над американкою Клер Лю (6:3, 4:6, 6:1).

З Мертенс Костюк дотепер зустрічалася одного разу — в другому раунді хардового турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі. Тоді перемогу в двох партіях здобула представниця Бельгії.

Українка втретє поспіль гратиме у третьому раунді одиночних змагань Australian Open. Ця стадія турніру залишається рекордною для Марти в Мельбурні.

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20