ЛИЦЕМ В БРУД: ганебні вчинки начальника Машівського управління юстиції Паліївця Р.В.

ПОЛТАВА
22.09.2015, 06:10
ЛИЦЕМ В БРУД: ганебні вчинки начальника Машівського управління юстиції Паліївця Р.В.

"ВІЛЬНА ТРИБУНА":

Ганебні новини з Машівського району. Активістами було надано шокуючу інформацію про одного високопосадовця Машівського району Паліївця Руслана Васильовича.

Паліївець Р.В., начальник Машівського районного управління юстиції та голова Машівської районної партії "УДАР," заручившись підтримкою більш впливових і багатих вельмож, усіма зусиллями намагається здобути посаду голови районної ради. Але навіть сама думка про це обурює машівчан!!! З часу влаштування його на службу до управління юстиції і по цей день, була вилучена і продана за безцінь незліченна кількість транспортних засобів, техніки, житлових і господарських будівель, як державних так і жителів району. З кожного такого продажу Паліївець Р.В. мав гарні "відкати".

Що і пояснює звідки в Паліївця Р.В. автомобіль HYNDAY SANTA FE 2.2, ціною 40.000,00$ (932.000,00грн) який не внесено до декларації і зареєстровано на його матір, як і квартира в м.Полтава, що зареєстрована на підставну особу. Оскільки заробити законним шляхом на такі предмети розкоші, маючи заробітну плату державного службовця в 3.000,00грн, неможливо. Машівське районне управління юстиції - це організація з найбільшою "текучкою" кадрів у районі. Кожного року з управління юстиції звільняється близько 50% працівників, оскільки Паліївець Р.В. змушує заробляти для себе кошти незаконним способом. Навіть самі працівники Машівського районного управління юстиції вже писали заяви до міліції та прокуратури про притягнення Паліївця Р.В. до кримінальної відповідальності. 17 лютого 2009 року в святковий день працівника державної виконавчої служби Паліївець Р.В,. керуючи своїм автомобілем Chevrolet Epica, в стані алкогольного сп'яніння з'їхав в кювет і розбив зароблений незаконним шляхом транспортний засіб, ціною 20.000,00$ (460.000,00грн). Жадібна натура високопосадовця не могла змиритися з високими розтратами на ремонт автомобіля, тому він під погрозами звільнення змусив усіх своїх підлеглих віддати йому річні премії, що загалом склало 2.000,00$ (що в перерахунку на сьогоднішній день становить 46.600,00грн). Але як прийнято в Машівському районі, цій справі не дали руху і по цей день жодних мір не прийнято стосовно злочинця. Паліївець Р.В. начальник Машівського районного управління юстиції, використовуючи своє службове становище, приховує борги вигідних йому людей. Так, його коханкою Перцевою Людмилою, господаркою кафе "Магнолія", вже більше 10-ти років не сплачуються податки та внески до пенсійного фонду - а це сотні тисяч гривень!!! Крім того, як може працювати на посаді начальника районного управління юстиції Паліївець Р.В. та очолювати провладну партію «Удар», будучи при цьому хронічним алкоголіком, оскільки не може тримати навіть ложку в руках, так тремтять в нього руки. Щоденно «засідає» в кафе «Магнолія», напивається, а потім сідає за кермо. Це підтверджується тим, що працівниками Полтавського ДАІ був затриманий в нетверезому стані, при цьому телефонував до начальника ДАІ Машівки з метою залагодити справу. Це йому, однак, не допомогло і на Паліївця був складений адмінматеріал, по якому винесено штраф, але будучи на такій як він вважає «крутій» посаді, він до цього часу штраф не сплатив.

Активістів обурює дружба начальника Машівського районного управління юстиції Паліївця Р.В. та Тарасовського Олександра Миколайовича (відомого в Машівці як "Бубиль-Гум"),. якого він називає своїм "братиком". Тарасовський О.М. був 3-чі засуджений до кримінальної відповідальності, останній раз із строком позбавлення волі на 7 років за розбещення неповнолітніх - ПЕДОФІЛІЮ!!! Бубиль-Гум вислідковував дітей з неблагополучних сімей без захисту і змушував їх вступати в статевий зв'язок неприроднім шляхом. До педофіла Тарасовського О.М. який відбував покарання в Божково часто навідувався начальник Машівського районного управління юстиції Паліївець Р.В., привозив йому передачки і домовлявся з начальником колонії про покращення режиму покарання та наділу в'язня роботою. Повернувшись з місць позбавлення волі, Бубиль-Гум зараз проживає у Машівці і по цей день пильнує дітей шкільного віку, проводжаючи їх поглядом. Де гарантії що педофіл не вибирає жертву для себе і свого "братика"?! Така поведінка й «дружба» начальника Машівського районного управління юстиції Паліївця Р.В. є ганьбою для державного службовця, ганьбою для порядної людини, ганьбою для партії " УДАР "!!! З цього приводу виникає питання до обласного управління юстиції та до партії "УДАР". Як може після скоєння Паліївцем Р.В. злочину (шахрайство), а також ведення ним аморального способу життя, він може залишатись на «крутій» посаді і очолювати авторитетну партію «Удар» у Машівському районі? ГАНЬБА!!!

В зоні АТО, дізнавшись про цю інформацію, дуже занепокоїлися бійці. Прийде час, коли дасть Бог вони повернуться, то запитають в кого треба, як допустили, що в районі педофіли стали національними героями під егідою Паліївця. До чого дожились, батьки бояться випускати своїх дітей на вулицю гуляти!

Виходячи з вище наведених фактів буде повідомлено відповідні органи і проведено перевірку щодо притягнення до кримінальної відповідальності.

З великою повагою активіст Машівки. По зверненню одного з бійців АТО.


Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35