Лікар Комаровський озвучив несподівану версію смерті нардепа Полякова

КРИМІНАЛ
12.10.2021, 10:15
Лікар Комаровський озвучив несподівану версію смерті нардепа Полякова

Померлого нардепа Антона Полякова, можливо, хотіли залякати, підсипавши йому метадон.

Український лікар Євген Комаровський висловив свою думку щодо смерті народного депутата Антона Полякова, заявивши, що його, ймовірно, хотіли налякати, але не вбити. Про це Комаровський заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

Говорячи про метадон, який знайшли у крові померлого нардепа, лікар зазначив, що його випускають фармацевтичні заводи для лікування наркозалежних. Таблетки мають низку побічних ефектів, якщо вживати їх разом з іншими препаратами.

Мова, серед іншого, йде про порушення функцій дихання та пригнічення центральної нервової системи.

«Але, говорити про те, що метадон плюс алкоголь – 100% смерть – не правильно. Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном – це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це – якщо йому дійсно підсипали, не ставили за мету його вбити. Налякати, показати його тим, хто валяється в багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити – це я допускаю», – зазначив Комаровський.


Слід також зауважити, що один з основних свідків у справі змінив свої показання.

Водій таксі, в якому їхав народний депутат Антон Поляков, змінив свідчення і розповів, за яких обставин насправді погодився підвезти пасажира. За словами адвоката таксиста, він дав неправдиві свідчення під тиском правоохоронців.

Згідно з новою версією, Поляков не ловив машину на зупинці в Дніпровському районі Києва, депутата підвезли іншою машиною, а таксиста попросили відвезти його додому.

«Він не знав і не міг знати, чи вони щось вживали, чи не вживали. Він збрехав, що він підібрав його на транспортній зупинці, а насправді йому його підвезли з іншої машини і попросили доставити додому. От і все. Спочатку він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки і віз», – розповів адвокат.

Водночас водій підтвердив попередні свідчення про те, що в машину депутат сів у свідомості, але майже одразу у нього почалися нудота і судоми. Везучи пасажира до лікарні, водій перевищив швидкість, його зупинила патрульна поліція. Поки депутату надавали допомогу правоохоронці, таксист зателефонував до швидкої.

Адвокат водія стверджує, що з боку правоохоронців була низка порушень. Його підзахисного замість трьох годин протримали у відділку майже добу, не повідомляли захисту, де проводиться допит і коли клієнта відпустять. Але судитися з поліцією водій не планує.

Читайте також:
Політика
Спартц стверджує, що Єрмак розпочав наклепницьку кампанію проти неї
12 липня, 10:05
Виміри
Соратник зрадника Іллі Киви очолив «Фонд майна» у так званій «військово-цивільній адміністрації Херсонщини».
11 липня, 12:45
Опінії
«Пан Єрмак викликає багато занепокоєнь у низки людей у США і за кордоном»
09 липня, 15:25
Кримінал
Журналіст із Петербурга загинув за тиждень після того, як його газета написала про незаконне призначення путіна до ФСБ
23 червня, 15:55
Виміри
Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.
16 червня, 10:05
Війна
Якось це все дико виглядає під час війни та обстрілів того ж Харкова
31 травня, 10:45