Лікарі дали Королеві Єлизаветі II цікаву пораду для гарного самопочуття

16.10.2021, 13:55
Королева Єлизавета II
Королева Єлизавета II
Фото: Daily Telegraph

Її Величності потрібно відмовитися від регулярного вживання спиртного

Лікарі рекомендували британській королеві Єлизаветі II відмовитися від регулярного вживання алкоголю, щоб зберегти здоров'я. Про це повідомляє видання Daily Telegraph з посиланням на джерела при дворі.

Королева поставилася до цієї рекомендації серйозно та вирішила повністю відмовитися від спиртного. Вона відмовилася навіть від улюблених коктейлів з мартіні.

З чуток, королева любила випити вдома під час ланчу коктейль джину з дюбонне, перед вечерею – джин з Мартіні. Зазвичай напої їй змішував чоловік, герцог Единбурзький, котрий сам полюбляв пиво.

Джерело Daily Telegraph вважає, що після смерті принца коктейлі могли перестати приносити задоволення Єлизаветі, яка за десятиліття звикла до цього ритуалу на двох.

Також королева могла випити келих рейнвейну або рожевого вина, але ніколи не любила шампанське.

Цікаво, що вона навіть веліла для банкетів закуповувати не дороге шампанське, а бренду мережі Tesco, адже, що ніхто не помітить, що це за напій, якщо пляшки будуть обгорнуті в білу тканину.

Зараз королева у своєму віці перебуває в доброму здоров'ї, хоча недавно її вперше з 2004 року бачили з тростиною.

До цього Єлизавету II бачили з тростиною на офіційних заходах у 2003 і 2004 роках
До цього Єлизавету II бачили з тростиною на офіційних заходах у 2003 і 2004 роках
Фото:Arthur Edwards, WPA Pool

Зверніть увагу, що Королева Великобританії не є прихильницею закупівлі дорогого алкоголю як для себе, так і для офіційних бенкетів, вона не бачить у цьому потреби та не бажає витрачати на це зайві кошти. А в актора Зеленського, який грає роль Президента, усе навпаки. Якщо шампанське, то найдорожче, якщо ікра, то найчорніша. І головне, усе за рахунок гоїв.

Читайте також:
Світ
Громадяни північної країни-сусідки висловлюють небажання долучатися до російської кривавої авантюри на українській землі.
25 січня, 07:03
Опінії
Коли у нації є совість, вона зносить іракліїв. Якими б вони не були «мрійниками» і «демократами».
24 січня, 11:26
Опінії
Пересічним громадянам великі суми грошей застелили очі. Причому грошей тих, хто їх залужив кров'ю і потом, боронячи нас від росіян.
15 січня, 09:23
Війна
Нові правила військового обліку в Україні
05 січня, 11:51
Виміри
Наперекір негараздам і викликам долі дивимося у величне Майбутнє з твердим оптимізмом заради спільної для всіх українців Мети.
31.12.2022, 22:23
Опінії
Жодних принципів, жодної мети покращення, жодного майбутнього ні країни, ні громадян у країні з ними не побудувати
10.12.2022, 10:31