Лікнеп для судді Гольник.
Частина друга
Академічний тлумачний словник української мови, яким ми послуговуємся у своєму житті, дає наступне тлумачення слова родина.
Словник української мови
Академічний тлумачний словник (1970—1980)
в означеннях
Тлумачення, значення слова «родина»:
РОДИ́НА, и, жін.
1. Група людей, що складається з чоловіка, жінки, дітей та інших близьких родичів, які живуть разом; сім'я. Невважаючи на тяжкі умови життя (особливо по смерті батька, коли велика родина лишилася на моїх руках) — я завжди був великим оптимістом (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 281); Чумак народився в селянській родині, десь на Чернігівщині (Василь Еллан, II, 1958, 103); Уранці й надвечір невелика родина сідала навкруг вогнища, Віста наливала в миски страви, клала дерев'яні ложки (Семен Скляренко, Святослав, 1959, 16); * У порівняннях. [Річард:] Я згадую, як часто вечорами збиралась на помості корабельнім громада наша, мов одна родина, і там.. співала гімни (Леся Українка, III, 1952, 43);
// Група тварин, птахів, яка складається з самця, самки та малят. Взялися юннати Лелеку лікувати. Летить його родина У теплий край сама (Дмитро Білоус, Пташ. голоси, 1956, 38);
// Група рослин одного виду, які ростуть разом, мають спільний корінь або одну грибницю. Розгорнув [Марко глицю] і одразу ж виявив цілу родину фіалково-коричневих маслюків (Василь Козаченко, Сальвія, 1959, 39).
2. перен., кого або з означ. Група людей, народів, націй, згуртованих дружбою, спільною діяльністю, спільними інтересами. [Прісцілла:] Я, Руфіне, вірю без присяги й без слів, та інші браття... [Руфін:] Яке мені до інших діло? [Прісцілла:] Правда, тобі вони чужі, але ж мені вони брати, вони родина близька душі моєї! (Леся Українка, II, 1951, 444); Народів сім'я в нас — єдина родина. В цім братнім сузір'ї — цвіте Україна (Степан Олійник, Вибр., 1959, 24).
♦ Чуття єдиної родини — нерозривна єдність, дружба радянських людей, народів, націй. Натхнені ідеями радянського патріотизму і пролетарського інтернаціоналізму, благотворним чуттям єдиної родини, українські митці вписали немало сторінок у літопис дружби радянських народів-братів (Матеріали XXIV з'їзду КП України, 1971, 47).
3. розм. Родич або родичка кого-небудь. І син Алкід, твоя дитина, Єдиная твоя родина, Любов єдиная твоя, Гниє в неволі, в кайданах (Тарас Шевченко, II, 1963, 284); А чи піде вона на сватання до Зіньки Василишиної, бо то ж її близька родина? (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 58).
4. біол. Група, що складається з декількох родів тварин або рослин, схожих будовою і близьких між собою за походженням. Білки й ховрахи утворюють родину білячих (Зоологія. Підручник для 7 кл., 1957, 151); В основу класифікації [комах] покладено одиницю — вид. Схожі види дають рід, роди складають родину (Підручник дезинфекції, 1953, 160); Родина пальмових одна з найчисленніших — вона налічує понад 1700 видів (Хлібороб України, 5, 1965, 47).
5. поет. Рідна сторона; батьківщина. Сміялися озір [озер] круги, Степи, діброви і долини, Гаї, подоли і луги Моєї пишної родини (Яків Щоголів, Поезії, 1958, 198); Коли засну навіки в домовині Й сира земля поляже на мені, Чи хто згада поета на родині, Чи прийде хто на гроб сумний, чи ні? (Михайло Старицький, Поет. тв., 1958, 62).
6. Рід, покоління кого-небудь. Люба вже сама найнялася до Октава Пігловського, підпанка з родини шляхтичів-однодворців.
У своєму зверненні як до Вищої Ради Правосуддя, так і до Октябрського районного суду, я звертав увагу уповноважених органів на приклади неприпустимої поведінки прости Господи судді Гольник, яка своїми систематичними діями дискредитує судову гілку влади України.
Наци́стська ра́сова полі́тика — політика расової дискримінації і ксенофобії в Третьому рейху, заснована на концепції расової гігієни.
У багатьох європейських і американських країнах расизм в XIX столітті і на початку XX століття не перебував під забороною, а в Третьому рейху отримав державну підтримку.Не тільки євреї, а і представники інших рас були позбавлені прав громадянства, можливості працювати на державній службі, мати приватну практику і власний бізнес, вступати в шлюб з німцями (німкенями) й отримувати освіту в державних навчальних закладах. Їх власність і підприємства реєструвалися та піддавалися конфіскації. У ході Другої світової війни репресії, що реалізовувалися німецькими націонал-соціалістами за національною та расовою ознакою, стали проводитися не тільки в Німеччині, але і на окупованих нею землях.
Існувала концепція расової гігієни, яка означала необхідність розділяти людей на представників вищої раси і нижчих елементів і необхідність відповідного відбору. За цією концепцією, перших слід було штучно підтримувати, тоді як відтворення другому вимагалося запобігати; змішання же рас дає небажані наслідки. Ця концепція також вимагала проводити стерилізацію алкоголіків, епілептиків, осіб з різними спадковими хворобами, недоумкуватих. Прагнення до підтримки «расової гігієни» проявилося в державних програмах примусового винищення різних категорій громадян (див. «Програма умертвіння Т-4»).
В основу нацистської расової політики була покладена теорія зверхності вищих створінь над нижчими.
Йорг Ланц фон Лібенфельс, один з ідеологів нацизму, у своїх роботах, опублікованих у журналі «Ostara”,пропагував, як і суддя Лариса Гольник, теорію про вищих створінь, які колись заселяли Землю, та низьких створінь, якими стала частина впавших.
Недолюди́на або унтерме́нш (нім. Untermensch) — расистсько-євгенічний термін з ідеології націонал-соціалістів на позначення рас, народів і осіб, які протиставлялися аріям. До них відносилися представники негроїдної та монголоїдної рас, а також євреї, цигани, слов'яни та їх метиси. Це протиставлення, хоча базувалося на расовій теорії, зосереджувалося на протилежності цивілізації та варварства, де Третьому Рейху відводилася цивілізаторська роль, а роль «недолюдей» його внутрішнім і зовнішнім ворогам — явним або гаданим. Термін «недолюдина» було популяризовано в 1930-40-і роки, зокрема в контексті плану «Ост». Ставлення до «недолюдей» різнилося, залежно від їх підконтрольності та наявності «арійських» рис, від винищення та депортації до асиміляції рейхом. Прописані суддею Гольник у соціальних мережах твердження про "низьких істот" є нічим не іншим, як послідовною пропагандою теорії націонал - соціалізму Гітлера.
Не зрозуміло тільки на підставі чого суддя Гольник зараховує себе до арійської раси та раси вищих створінь? Але стає зрозумілим бажання третього члену її родини поріднитися з представниками вищої раси, та вважати це за честь. Та ще й у день святого Валентина. Цікавий «арійський» трикутник на чолі з сонцесяйною. Слава Богу, що на дворі не 37 рік.
Мушу звернути увагу прости Господи судді Гольник та членів її родини Фетісова, Гавриленка на тлумачення слова родина у академічному словнику української мови.
Зважаючи на істерику, яку родина прости Господи судді Гольник розв’язала у соціальних медіа, приходиш до розуміння, що тлумачення слова родина, як:
Натомість, можливо, вони сприймають себе саме, як:
Ларисо Владленівно, краще займіться вивченням Основного, та інших Законів України, якими ви зобов’язані керуватися у своїй суддівській діяльності, щоб не виглядати повним неуком під час тестувань та іспитів. Наші лікарі готові допомогти вам проаналізувати разом з вами відео з ваших іспитів та тестувань, з метою надання вам посильної медичної допомоги під час вдосконалення ваших професійних навичок у частині доказів домінантної переваги вами, як представником раси вищих створінь, над низькими істотами.
До речі, не повідомите часом наших читачів, яким чином відзняте під час НСРД відео стало широковідомим? Невже ви самостійно розсекретили таємницю?
Можливо, ще розповісте вибагливому та юридично грамотному читачу, якими є читачі Останнього Бастіону, перипетії звільнення вами педофіла від кримінальної відповідальності?
Ще б хотілося більше про «тридцять срібняків», та про Мамая почути. Надаємо вам можливість оприлюднити зібрані вами, та членами вашої нової родини вищих створінь, докази отримання мною «тридцяти срібняків» на шпальтах Останнього Бастіону. А то одні балачки та балачки, без доказів.
Чи голь на вигадки завзята? Російською більш конкретно звучить.
А як же принцип змагальності доказів?
І наостанок. Я підготував чергову скаргу до ВРП стосовно вчинення вами порушення суддівської етики в частині неподання декларацій. Сподіваюся, що в деклараціях ви вказали гараж старенької з вашого двору, яким ви у шахрайський спосіб заволоділи.