Лише 10 полтавцям надали допомогу в обігрівальних наметах за добу

ПОЛТАВА
01.02.2017, 07:47
Лише 10 полтавцям надали допомогу в обігрівальних наметах за добу

Вже за кілька тижнів минає 2 місяці з тих пір, як у полтавській області запрацювали пункти обігріву.

За цей період до них звернулося по допомогу більше 700 людей. Але за минулу добу необхідні послуги отримали тільки 10 осіб – констатують в управлінні цивільного захисту Полтавської ОДА. Там пов’язують це з потеплінням, яке наразі спостерігається у місті та регіоні. 

В установі зазначили, що частіше за все, до пересувних пунктів обігріву звертаються безхатченки, соціально незахищені верстви населення. Там вони отримують чай, бутерброди, тимчасовий нічліг. За потреби відвідувачів таких палаток через переохолодження направляють до лікарень.

Нагадаємо, по області діє 113 пунктів обігріву. 4 з них - у Полтаві за адресами: вул. Великотирнівська, 1а; вул. М. Бірюзова, 76; пров. Шевченка, 5; та вул. Анатолія Кукоби, 39 (у приміщенні Подільської районної ради). У Кременчуці таких пунктів 6. Розташовані вони у трьох міських лікарнях, на вокзалі та біля ТЦ «Амстор» та «Галактика».

Віктор Карпенко

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56