Лише половина самозайнятих осіб сплачує податки

ПОЛТАВА
03.08.2018, 11:40

За статистикою, в Україні лише 964 тисячі з 1,9 мільйона самозайнятих осіб мають офіційні банківські рахунки. Всі інші – отримують кошти на рахунки фізичних осіб й відповідно уникають від сплати податків. 

Лише половина самозайнятих осіб сплачує податки_1

Про це повідомив заступник глави ДФС Євгеній Бамбізов, підводячи підсумки зустрічі з представниками банків.

ДФС направила банкам вимогу надавати детальну інформацію по усім ФОП, що мають рахунки як фізособи. На думку фіскалів, це допоможе покращити контроль за оподаткуванням ФОП.

"Податки повинні платити всі - і великий бізнес, і ФОП. З цим банкіри згодні. Відповідно до закону, ДФС відправила банкам вимогу надавати інформацію за всіма ФОП, які мають рахунки як фізособи. З цим масивом інформації ми будемо працювати для залучення до адекватного оподаткування максимальної кількості підприємців", – пише Бамбізов на своїй сторінці у Фейсбукові (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1769341123189053&id=100003395489057).

Також він порадив підприємцям самостійно звернути увагу на те, як вони декларують доходи.


Читайте також:
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
вчора, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39
Полтава
Ремонт дитячого басейну в Полтаві розтягнули на роки та мільйони.
26 червня, 09:48
Полтава
Хабар у 1500 доларів: лікар МСЕК отримав штраф і заборону працювати.
24 червня, 16:47