Литовський Сейм закликав ООН закрити небо над Україною

СВІТ
17 березня, 12:25
Литовський Сейм закликав ООН закрити небо над Україною

Сейм Литви одноголосно ухвалив резолюцію, яка закликає ООН закрити небо над Україною

«Литовський сейм одноголосно ухвалив резолюцію, яка закликає ООН вжити негайних заходів щодо забезпечення безпольотної зони над Україною, щоб зупинити масову загибель мирних жителів», – йдеться в повідомленні Сейму Литовської Республіки у твіттері.

Сьогодні Сейм Литви, крім голосування, за резолюцію із закликом до ООН щодо закритого неба над Україною, зібрався для обговорення питання про надання соціальних послуг біженцям від війни з України та збільшення бюджетних видатків на оборону.

Як раніше повідомляла агенція "Останній Бастіон", у Вільнюсі організовують безоплатні курси литовської мови для українських біженців, які вимушено втекли від війни.

Крім того, за ініціативою уряду Литовської республіки біженцям з України прямо зараз пропонують понад 7000 робочих місць зі стабільною оплатою та соціальним пакетом.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Парламент Естонії ухвалив рішення із закликом до країн-членів Організації Об’єднаних Націй про закриття неба над Україною від російсько-окупаційних військ.

Читайте також:
Світ
Кремль прагне знищити українську націю, тому такі дії мають бути визнані геноцидом, а росія є державою, яка підтримує та здійснює тероризм
10 травня, 12:50
Світ
Третя світова війна вже у повному розпалі, тож цивілізований світ не повинен дозволяти російським загарбникам диктувати жодні умови.
02 травня, 08:27
Світ
У Вільнюсі організовують безоплатні курси литовської мови для українських біженців, які вимушено втекли від війни.
15 березня, 20:07
Світ
Їх передадуть бійцям Добровольчих сил національної оборони
10 січня, 11:14
Світ
РФ не має права диктувати НАТО правила щодо регіональної безпеки
19.12.2021, 17:25
Світ
Ґітанас Наусєда виступив із першою річною звітною доповіддю з трибуни литовського Сейму.
20.06.2020, 09:33