Лох – це назавжди

Опінії
22 березня, 10:15
Лох – це назавжди

Слуги народу обурені діями СБУшної агентури, яку не здатен контролювати лейтенант Баканов

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Весільні фотографи, артисти розмовного жанру та майстри греко-римської боротьби, яких «Студія «Квартал 95» набрала для представництва народного волевиявлення в парламенті, вимагають скликати позачергове засідання Верховної Ради. Виявляється, «слуги народу» обурені тим, що СБУшна агентура, яку не здатен контролювати лейтенант Баканов, 20 березня 2021 року побила вікна та двері Офісу Президента й намалювала на стінах монаршої резиденції те, що зазвичай малюють у громадських вбиральнях і під’їздах багатоповерхівок.

Ну, гаразд, збереться Верховна Рада – і що далі? Чи, може, весільні фотографи на цьому засіданні збираються розповісти одне одному, для чого існує Департамент захисту національної державності СБУ, який має контролювати всю ту публіку, що мітингує на Банковій, і який її, насправді, давно вже не контролює?

Судячи з того, що Один з Найвеличніших Лідерів Світу (с) своїм Указом від 5 липня 2019 року призначив заступником голови СБУ тихого алкоголіка Ярослава Дублика, якого в 2017 році вигнали з СБУ за дружбу з «зеленим змієм», а 21 листопада 2019 року перевів Дублика на посаду начальника ДЗНД, ніяка сесія Верховної Ради Зеленському не допоможе – за півтора роки Дублик, напевно, пропив залишки агентурної картотеки. Як не допоможе йому й новий начальник ДЗНД Олександр Кукса, призначений замість Дублика 16 січня 2021 року, оскільки негласні позаштатні співробітники та «добровільні помічники» СБУ, залишившись без контролю, давно вже годуються в штабі Сивочолого Гетьмана та американському посольстві. А щоби їх перевербувати назад, у пана отамана немає золотого запасу.

Хоча, звісно, без Дублика стало якось сумно – і не лише тому, що Ярослав Анатолійович свого часу уславився вигадкою операції «Шатун» та організацією кидання гранати під Верховною Радою, а, відтак, були сподівання, що він знову утне щось подібне. У літню пору колишній начальник ДЗНД проводив робочий день, здебільшого, на вулиці – за виносними столиками кав’ярні біля Золотих Воріт, у прохолоді фонтану. Скільки разів я його там бачив, схиленим над карафою, поруч з якимсь конфідентом...

Тому збиратись «слугам народу» треба було трохи раніше – коли Зеленський призначав ходяче непорозуміння головою Служби безпеки України – і пояснювати, що СБУ існує не лише для того, щоби тягати в Європу контрабандні сигарети. А зараз вже пізно.

Коли головою СБУ був Деркач-старший, тодішнього президента України лише підслуховували в кабінеті. А з таким головою СБУ як лейтенант Баканов, президента можу взагалі викрасти й примусити грати членом на роялі. І ніяка позачергова сесія Верховної Ради Зеленському вже не допоможе. Бо лох – це назавжди.

Читайте також:
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05
216 американських конґресменів із лав Демократичної партії США ухвалили закон про перетворення столиці країни на новий штат.
23 квітня, 13:03
Тисну руку, обнімаю !
21 квітня, 13:05
Митрополит УПЦ МП "Паша Мерседес" у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя
21 квітня, 11:15