Лубенська влада попереджає містян про перевірку системи оповіщення

ПОЛТАВА
10.10.2019, 07:38
Лубенська влада попереджає містян про перевірку системи оповіщення

Наступної середи, 23 жовтня, на території міста Лубни буде проведено комплексну перевірку готовності регіональної системи централізованого оповіщення.

Відповідну інформацію оприлюднив Виконавчий комітет Лубенської міської ради. Планується включення електричних сирен централізованого і автономного запуску, а також перемикання радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру в ефірних засобах масової інформації.

Міська влада закликає мешканців Лубен до спокою, почувши сирену і не панікувати. Громадянам слід увімкнути радіо або телевізор, уважно прослухати повідомлення сигналу «УВАГА ВСІМ!» і діяти згідно з отриманою інформацією.


Читайте також:
Уряд з 2 квітня посилює карантин в Україні. Нові обмеження застосують щодо транспорту, самоізоляції та громадських місць.
вчора, 16:30
У Полтаві і області ринки й базари залишаться закритими на карантин.
вчора, 14:30
У 14 кременчужан відібрали аналізи на коронавірус і надіслали на дослідження в Полтаву. 11 з них мали контакт із хворою.
вчора, 11:10
Станом на 10:00 в Україні зафіксували 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Два з них — на Полтавщині.
вчора, 10:30
У Полтаві розпочались ремонтні роботи на площі, де стояв пам’ятник Леніну. Зараз у сквері знімають старий граніт і будуть вирівнювати ґрунт.
31 березня, 17:15
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
31 березня, 14:00