"Лубянка" відпрацювала по Брянську

ВІЙНА
25 квітня, 12:05
"Лубянка" відпрацювала по Брянську

Що характерно, від реалізації брянської комбінації ФСБ лише у плюсах

У прикордонних з Україною областях Росії продовжують відбуватися масштабні надзвичайні ситуації із дуже каламутними причинами. У ніч на 25 квітня ГУ МНС РФ по Брянській області повідомило про пожежі у Фокінському районі Брянська. Їм одночасно було присвоєно підвищений ранг небезпеки, т.к. горіли резервуари нафтобази "Дружба", що належали "Роснафті".

Місцеві очевидці кажуть, що, крім нафтобази, розташованої в районі "М'ясокомбінату", сталося сильне загоряння ще й біля зупинки "28-а школа".

Згодом стало відомо, що дійсно горять резервуари з ПММ на території нафтоперекачувальної станції АТ "Транснефть-Дружба", а також на території військової частини (у ЗМІ її називають "ще один об'єкт").

"Горить сильно, місто заволокло клубами токсичного диму", - кажуть очевидці. Пожежі можуть гасити досить довго, тому брянців, які проживають у прилеглій житловій забудові, евакуювали.

Офіційна влада уникає коментарів про причини інцидентів.

В інформаційному просторі циркулюють чутки, що перед загорянням було чути потужні "хлопки". Згодом з'явилися відео з камер спостереження, на якому видно вибух на нафтобазі незрозумілого походження.

Загалом, на тлі  катастрофічних лісових пожеж у Сибіру, інцидент у Брянську міг би потонути у загальній хроніці МНС. Проте підвищену увагу до брянських пожеж викликає той факт, що справа розгортається у прикордонній з Україною та Білоруссю області рф у дні "спецоперації". До того ж територією області проходить транзитний нафтопровід "Дружба", через який прокачують 1.2-1.4 млн барелів нафти на добу в європейському напрямку. НП тому резонансна.

Без активного залучення ФСБ у такій справі не обійшлося.

Існує безліч ознак, що саме "Лубянка" є режисером чергового "займання" на стратегічних об'єктах. Розгортається нова серія із серіалу "жовтий Південь", спрямована на порятунок "пересічного путіна".

По-перше, ФСБ допомагає Кремлю роздмухувати тему підвищеної терористичної загрози з боку України для виправдання авантюри із вторгненням. Рейтинг володимира гексогеновича путіна за новими даними ВЦВГД виявляється "просів", бо електорат почав усвідомлювати те, що відбувається.

Потрібні фактори, що підтримують.

Дивні пожежі у Брянську це просто нова антиукраїнська провокація, адже раніше повідомлялося, що російська сторона готує самодиверсії десь у Білгородській, Курській чи Брянській областях. Тут, щоправда, у ФСБ вийшов прокол. Буквально напередодні повідомлялося, що ФСБ посилило охорону українсько-російського кордону так, щоб "муха не пролетіла". Іншими словами, самі відсікли будь-який потенційний український підривний вплив.

По-друге, на російському нафтовому ринку сформовано величезний надлишок нафтопродуктів, які нікуди подіти через накладені міжнародні санкції. Наприклад, ціни на мазут уже впали вдвічі, але його споживання скорочується й надалі. Російські НПЗ на межі зупинки. У ФСБ запропонували своє вирішення проблеми боротьби з надлишками шляхом їхнього банального фізичного спалювання, прикриваючись міфами про український слід.

По-третє, нікуди не зник конфлікт між ГРУ та ФСБ. "Лубянка" проводить розслідування проти десятків генералів щодо причин провалу "спецоперації" для призначення винних і зрадників фюрера. Контакт путіна і шойгу в Кремлі сильно занепокоїв Патрушева і Бортникова, і вони вирішили завдати удару в спину "оленеводу". Пожежа на військовому об'єкті в Брянській області, залученій до проведення "СВО", зайвий раз показує рівень безалаберності, що панує у підлеглих шойгу. Знову план операції поставлено під сумнів. Знову на шойгу посиплються шишки.

Що характерно, від реалізації брянської комбінації ФСБ лише у плюсах, вирішивши одразу безліч своїх завдань та догодивши Путіну. Мистецтво сухими виходити з води у чекістів у крові.

Читайте також:
Війна
Безпілотник атакував район аеродрому в Курську, спалахнув нафтонакопичувач
06 грудня, 12:15
Війна
Танки на "Уралвагонзаводі" ремонтуватимуть "зеки"
30 листопада, 12:45
Війна
У результаті пошкодження енергооб’єкта було частково знеструмлено Суджанський і Коренівський райони
30 листопада, 09:06
Війна
Ситуація загрозливіша ніж вважалось - зростання втричі, залучено шість бортів
29 листопада, 11:19
Війна
«Ну, он взрослый, у него есть семья»
28 листопада, 10:25
Політика
Російський академік із Бурятії звинуватив Головка у любові до розкоші.
23 листопада, 10:25