«Луцький терорист» чекав, поки його затримають правоохоронці як у «17 миттєвостей весни»

КРИМІНАЛ
22.07.2020, 12:27
«Луцький терорист» чекав, поки його затримають правоохоронці як у «17 миттєвостей весни»
Фото: Facebook

Подія, яка мала місце 21 липня у Луцьку, є погано зрежисованим піар-ходом для підняття рейтингів Арсена Авакова і Володимира Зеленського.

Про це може свідчити відеоролик, оприлюднений у соціальній мережі Facebook.

На ньому видно як зловмисник Максим Кривош виходить із порожнього автобуса та понад хвилину розводить руками, чекаючи на своє затримання.

Відсутність же на місці так званого "терористичного акту" спецпідрозділу Антитерористичного центру при Службі безпеки України прямо говорить про те, що він планувався групою осіб на високих державних посадах, які вирішили пограти у "героїв".

Підкреслимо, що будь-яка боротьба з терористами — виключна прерогатива АТЦ СБУ на підставі пунктів 1, 3, 4 і 5 відповідного закону України.

Тому непідсудний затриманий психічнохворий правопорушник став розмінною монетою у погано зрежисованому театралізованому дійстві під проводом Арсена Авакова і Володимира Зеленського.

Українці, котрі в прямому ефірі спостерігали за подіями у Луцьку, підсвідомо сподівалися побачити відомий сюжет із кінофільму "17 миттєвостей весни" — зустріч Штірліца з дружиною.

Адже ймовірно, що саме ця сцена надихнула "гаранта" і очільника МВС зробити паузу перед безпосереднім затриманням "терориста".

Читайте також:
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05
Миколаївські підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок
05 квітня, 10:25
166 дерев вирубали уздовж дороги Мала Рублівка – Рунівщина на Полтавщині.
01 квітня, 14:50
Катарська корпорація "QTerminals" домовилася з "Укрзалізницею" співпрацювати у рамках концесії спеціалізованого морського порту "Ольвія".
06 березня, 15:26
У Бердичеві житомирський слідчий вдарив інспекторку поліції
02 березня, 12:25