«Луцький терорист» чекав, поки його затримають правоохоронці як у «17 миттєвостей весни»

КРИМІНАЛ
22 липня, 12:27
«Луцький терорист» чекав, поки його затримають правоохоронці як у «17 миттєвостей весни»
Фото: Facebook

Подія, яка мала місце 21 липня у Луцьку, є погано зрежисованим піар-ходом для підняття рейтингів Арсена Авакова і Володимира Зеленського.

Про це може свідчити відеоролик, оприлюднений у соціальній мережі Facebook.

На ньому видно як зловмисник Максим Кривош виходить із порожнього автобуса та понад хвилину розводить руками, чекаючи на своє затримання.

Відсутність же на місці так званого "терористичного акту" спецпідрозділу Антитерористичного центру при Службі безпеки України прямо говорить про те, що він планувався групою осіб на високих державних посадах, які вирішили пограти у "героїв".

Підкреслимо, що будь-яка боротьба з терористами — виключна прерогатива АТЦ СБУ на підставі пунктів 1, 3, 4 і 5 відповідного закону України.

Тому непідсудний затриманий психічнохворий правопорушник став розмінною монетою у погано зрежисованому театралізованому дійстві під проводом Арсена Авакова і Володимира Зеленського.

Українці, котрі в прямому ефірі спостерігали за подіями у Луцьку, підсвідомо сподівалися побачити відомий сюжет із кінофільму "17 миттєвостей весни" — зустріч Штірліца з дружиною.

Адже ймовірно, що саме ця сцена надихнула "гаранта" і очільника МВС зробити паузу перед безпосереднім затриманням "терориста".

Читайте також:
Що відомо про пріоритети нових очільників.
26 серпня, 17:22
Зокрема й про таких різних сусідніх соцьких.
18 серпня, 13:41
До Верховної Ради внесли проєкт закону про ліквідацію районних державних адміністрацій.
12 серпня, 13:04
У команді Володимира Зеленського не готові сприйняти прогнозовану нищівну поразку на найближчих місцевих виборах.
05 серпня, 09:27
Співробітники Державного бюро розслідувань виявили перевертнів у погонах серед полтавських правоохоронців.
30 липня, 14:21
Після розголосу у ЗМІ з приводу курування одеськими поліціянтами борделю, керівник обласного управління офіційно отримав догану.
18 липня, 10:59