Created with Sketch.

Луганська ОВА оголосила евакуацію населення з деокупованих сіл

25.11.2022, 18:12

Волонтери та співробітники Нацполіції України спільними зусиллями підвозять гуманітарну допомогу туди, де ще ведуться бої з росіянами

У зв'язку з цим очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай закликав жителів прифронтових сіл негайно виїхати до безпечних місць.

За словами чиновника, евакуація цивільних громадян із нещодавно звільнених від загарбників пунктів, як Макіївка, Нове, Невське тощо, ненасильна, а добровільна.

«Більшість будинків у деокупованих селах нашого регіону зараз розбиті. Залишатися там небезпечно. Тому ми наполягаємо на евакуації мешканців звільнених сіл, адже ворог не припиняє їх постійно обстрілювати. Так, є люди, які відмовляються покидати рідні домівки, навіть коли будинки вже перетворилися на руїни, а жити треба в підвалі. Власне, така робота триває щодня», – зазначив Сергій Гайдай.

Голова Луганської ОВА додає, що крім волонтерів і поліціянтів рятувати людей з ущент розбитих росіянами фронтових сіл також допомагають й українські журналісти.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чекіст у рясі з деокупованого села на Донеччині постане перед судом за воєнні злочини.

Читайте також
У Полтавській області зафіксовано отруєння невідомою речовиною: перші подробиці
Полтава
Київ на межі санітарного зриву
Опінії
Циклон «Гаррі» зруйнував узбережжя Італії
Світ
Дефективні менеджери Зелемського зробили сотні тисяч киян біженцями
Новини
Зіткнення поїздів в Іспанії, майже 40 загиблих, десятки поранених
Світ
На Філіппінах затонув пором із сотнями пасажирів на борту. Щонайменше 15 — загинули
Світ