Чекіст у рясі з Донеччини постане перед судом за воєнні злочини

КРИМІНАЛ
23.11.2022, 09:00
Чекіст у рясі з Донеччини постане перед судом за воєнні злочини
Фото: Google

Настоятель "Казанської" парафії з селища Ярова Горлівської єпархії Московського патріархату допомагав російському окупаційному контингенту.

Такі відомості з визволеного від агресорів населеного пункту оприлюднила пресслужба Донецької обласної прокуратури, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами правоохоронців, не названий в інтересах слідства ґебіст у рясі з лав "Української (Російської) Православної Церкви" закликав односельців до співпраці з військовими РФ.

Станом на цю мить до суду вже скеровано обвинувальний акт стосовно московського попа за фактом вчинення ним порушення по статті 111-1 Кримінального кодексу України.

«Чоловік підозрюється в організації та проведення незаконних виборів на тимчасово окупованій території, тобто у колабораційній діяльності. За даними слідства, у травні 2022 року настоятель "Казанської" парафії з Ярової "УПЦ МП" вступив у змову з військовиками армії країни-агресора та за їх вказівкою організував збір мешканців у приміщенні місцевого клубу. Користуючись повагою серед селян, священник повідомив громадянам, що населений пункт перебуває під контролем військ РФ і необхідно обрати нового керівника місцевої влади для взаємодії з ворогом.

Під впливом особистої думки обвинуваченого більшістю голосів місцеві мешканці підтримали запропоновану кандидатуру нового псевдоголови селища Ярова. Після деокупації українськими захисниками населеного пункту зловмисника затримали та заарештували. Нині обвинувальний акт спрямовано до Індустріального районного суду Дніпропетровської області», – зазначили у пресслужбі Донецької прокуратури.

Водночас уточнюється, що у разі доведення вини ґебісту у рясі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна або без такої.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на війні проти Україною загинув священник РПЦ-ФСБ, який пропонував російським жінкам більше народжувати.

Чекіст у рясі з Донеччини постане перед судом за воєнні злочини_1

Читайте також:
Політика
У Верховній Раді сформувалася абсолютна більшість щодо питання, яке є важливим для національної безпеки.
16.10.2023, 11:12
Політика
Для захисту української державної самостійності та демократії Верховна Рада мусить невідкладного заборонити діяльність чекістів у рясах.
12.01.2023, 17:39
Війна
кирило гундяєв на Різдво назвав українців і росіян "одним народом"
07.01.2023, 16:37
Полтава
Чим довше триває священна війна України проти російських загарбників, тим відвертішими у висловах стають кремлівські агенти у рясах.
11.04.2022, 19:06
Опінії
Московська агентура у рясах має бути зачищена на всій території України!
03.03.2022, 14:00
Політика
Російський "православний" цирк в Україні мусить відповісти за свої численні злочини, вчинені в Україні та проти українців.
26.10.2021, 08:01