Людина сокира вирубує в правоcуддя злочинця

Опінії
15.02.2015, 17:11
Людина сокира вирубує в правоcуддя злочинця

Каплін Сергій Миколайович, 15.12.1979 року народження, уродженець с. Опришки Глобинського району Полтавської області, має паспорт серії КО № 139376, виданий Глобинським РВ УМВС України у Полтавській області 10.10.2000 року, був зареєстрований в м. Кременчуці Полтавської області, за адресою: вул. Леніна, буд. 23, кв. 38, в 2010 році виписаний до м. Києва. Проживає в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області.

Ідентифікаційний код ДРФО № 2920305237.

Мобільний телефон: 067-54070-96,067-622-66-29.

Член Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», суб’єкт висування — Політична партія «УДАР Віталія Кличка» Відомий у певних колах громадський діяч та політик. Засновник низки ЗМІ: Українсько-російська газета, газета «Іскра підприємця», інші. Активний учасник Помаранчевої революції та один з ініціаторів Податкового майдану. Голова ВГО «Союз вкладників».

До останнього часу був членом партії «Фронт Змін» (креатура колишнього керівника обласної організації «ФЗ», а нині – безпартійного депутата Полтавської міської ради Андрія Мартенса, який у 2011 році був виключений з рядів партії).

Характеризуючі дані: є надзвичайно реакційною особистістю, неодноразово виступав організатором масових протестних заходів, має добрі організаторські здібності, вольовий, цілеспрямований, амбіційний.

С.Каплін є вкрай одіозною людиною, любить піар, використовує проблеми соціально-економічного характеру для підняття власного рейтингу, а всі дії та заяви являються популістськими.

Останнім часом почав віддавати перевагу публічним виступам на телебаченні, в першу чергу на каналі «112» ( за наявними даними С.Каплін має частину прав на вказану телекомпанію).

Ніколи не доводить жодної справи до кінця, обіцянки перед виборцями не виконує.

У громадській приймальні по кожному зверненню громадян направляє депутатський запит, при наявності заможних громадян такса за звернення коливається від 3 до 10 тис. дол. США.

Для підняття матеріального становища береться до будь-яких брудних справ.

Являючись куратором від «УДАР» по Полтавській області отримав численні кошти від члена «УДАР» по м. Комсомольську Перепела Сергія Олександровича,1973 р.н. знаючи, що він лікувався у спеціальних медичних закладах в зв’язку із психічними захворюваннями

16.03.91 по 03.04.91 з діагнозом діенцифальний синдром у акцентуюваній по збудженому типу особистості.

- 26.09.91 по 09.10.91 повільно текуча шизофренія з неврозоподібною симптоматикою.

- 12.05.92 по 22.05.92 повільно текуча шизофренія з неврозоподібною симптоматикою та психопатизацією особистості.

Каплін знаючи про вказані вади Перепела сприяв останньому у прийомі до блока Петра Порошенка та балотуванні кандидатом до ВРУ від цього блоку.

При виникненні конфліктної ситуації між К.Жеваго та І.Коломойським, перший з них хотів розташувати на території с.Запсілля, та с.Бондарі Кременчуцького району «Беланівський ГЗК» а у другого - на цій території знаходяться ставки-випаровувачі, що належать ЗАТ «Укртатнафта».

Каплін отримав значну суму грошей від керівництва ЗАТ «Укртатнафта» за організацію протестів місцевого населення проти будівництва ГЗК.

В протистоянні бізнес інтересів приватного підприємця Ірини Назаренко та міського голови О.Мамая стосовно розташування автостоянки по вул.Г.Сталінграда, 6 в місті Полтаві, коли О.Мамай не продовжив термін дії договору оренди земельної ділянки, на якій розташована автостоянка ,С.Каплін використав членів ОЗГ А.Павлова для фізичного спротиву працівникам комунальних служб, які намагалися на підставі рішення господарського суду Полтавської області знести самочинне будівництво господарських та адміністративних приміщень побудованих І.Назаренко .

На сміх мешканцям Полтави над будкою охорони автостоянки було розміщено табличку, що в даній будці знаходиться громадська приймальня С.Капліна ( фото додається)

Ціна збереження за собою права на користування автостоянкою 10 тис.дол.США для Назаренко Ірини була мізерною, а стоянка залишилась за нею. Про статки цієї «бізнес леді» говорять ті факти, що за позовом дружини колишнього начальника УМВС України в Полтавській області Корсуна І.Г.- Корсун Ірини з неї було стягнуто 650 тис.грн.- тобто близько 80 тис.дол.США які вона «справно сплатила» позивачці через виконавчу службу Октябрьского району м.Полтави.

Громадянам Полтави буде цікаво знати, що в судових засіданнях Октябрьського районного суду в залі було повно «Капліновських поплічників» які чинили тиск на суддю В.Бугрія, а інтереси Назаренко захищав відомий своїми одіозними справами адвокат В.Костенко, він же– «Терозіні»який фактично виграв справу,але особисті зв’язки полковника І. Корсуна та голови Апеляційного суду Полтавської області А.Рябішина зробили свою справу і І.Назаренко прийшлось «тряснути гаманцем» перед сім’єю Корсунів.

При всіх «масових заходах», крім платних професійних жінок, що вчиняють галас, силову підтримку С.Капліну організовувала ОЗГ у складі понад 50 чоловік під керівництвом заступника начальника «Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю в Полтавькій області» А.Павлова.

У Октябрьскому суді м.Полтави вданий час розглядаються кримінальні провадження № 12013180042806, 1213180021882, 1201380070355,1201318007878 за ознаками ст.ст.355 ч.3,356,357, ч.1,186 ч.5 КК України у відношенні членів ОЗГ, очолюваної А.Павловим. У тому числі захоплення майна Кононенка Івана Васильовича (м.Черкаси) на загальну суму 3,5 млн.грн. у торгівельному центрі «Конкорд» гр.Жмуренко Наталею Володимирівною (колишня дружина рекетира «Жмура»)

А.Павлов, як організатор, був заарештований, після чого С.Каплін направив особисте зобов’язання (копія додається, яке читати без сліз неможливо).

18.04.2014 року під тиском С.Капліна та безпосередньої участі у цьому міроприємстві голови Полтавського Апеляційного суду А.Рябішина, який в той час знаходився у відпустці ( але на кону стояли 30 тис.дол.США «відпускних» - зовсім непогана сума для забезпеченої і комфортної відпустки голови суду),Павлова відпустили.

Тут слід звернутися знову до цивільної справи між І.Назаренко та І.Корсун,-цілком очевидно, що це був добре розіграний спектакль.

А.Павлов судовою колегією, де головувала О.Корсун (дочка рідного брата І.Корсуна) був відпущений під домашній арешт, а через неділю зрізав браслет і зник в напрямку Росії де досить непогано почуває себе на даний час.

Вказані дії С.Капліна були спрямовані на підтримку злочинця та особисту зацікавленість в тому, щоб А.Павлов не став розголошувати їхню спільну діяльність.

С.Каплін мав тісні стосунки та регулярно отримував заробітну плату від власника приватної телекомпанії «Візит» О.Мельника, який надавав йому ефір виключно для боротьби із мером м.Кременчука О.Бабаєвим.

Мабуть від назви цієї телекомпанії і з’явилась на світ пластикова «ВИЗИТКА» Капліна назву її слід читати на російській мові а власника звісно ж на нашій «солов’їній» як назвав її поет В.Сосюра.

С.Каплін постійно підтримував стосунки із членами Кременчуцького осередку «Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю в Полтавькій області» О.Крижанівським (пенсіонер УБОП) та Р.Крохмальцем (був звільнений з посади начальника УБОП м.Кременчука по дискредитації) яким О.Мельник за 500 тис.євро замовив вбивство О.Бабаєва.

Видно вони і надихнули його на штурм Полтавської міської ради 18.11.2014 року яку він назвав «Революцією сокири».Навряд чи полтавчани можуть звинуватити нас у симпатії до міського голови О.Мамая та його оточення, але залишити без уваги ті факти, а висловлюючись терміном працівників правоохоронних органів беззаперечні докази скоєння кримінального правопорушення ми не можемо, запрошуємо працівників УМВС України в Полтавської області ще раз переглянути відео матеріали від 18.11.2914 року та остаточно визначити кваліфікацію дій неголеної особи з вогнем в очах та сокирою в руках яка «революційною сокирою» рубає вхідні двері до кабінету О.Мамая і нею ж зрубує табличку з цього ж кабінету.

Читаємо КК України ст..296 «Хуліганство»

ч.1. Хуліганство , тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом.

ч.4. Дії,передбачені частиною першою якщо вони вчинені із застосуванням холодної зброї чи іншого предмета, спеціально або заздалегідь заготовленого для тілесних ушкоджень,- карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Відкриваємо коментар до цієї статті , а у ньому говориться , що іншими предметами пристосованими для нанесення тілесних ушкоджень може бути «столовий ніж, молоток тощо», як ви вважаєте сокира відноситься до предметів – «Тощо» чи С.Каплін брав її щоб захвицатись від нападу від О.Мамая. У читачів широке поле для власних фантазій з цього приводу мається на увазі можливі варіанти використання С.Капліним сокири. Сподіваємося що народний обранець ще не раз потішить своїми нестандартними вчинками, остільки в даному випадку останнє слово повинно бути за правоохоронними органами.

Біографічні дані:

Закінчив Опришківську сільську школу і економіко правовий коледжу м. Полтава, Український державний університет харчових технологій.

1998-2002 р. - заснував всеукраїнську громадську організацію «Українська ліга молодих підприємців» яку очолював 4 роки (організація була одним з підписантів Хартії підприємництва з Президентом України Л.Кучмою); Член молодіжного уряду України.

2000-2004 р. – член політради політичної партії «Партія промисловців та підприємців України»; член правління Українського союзу промисловців та підприємців; голова Українського союзу промисловців та підприємців міста Кременчука; радник Голови Державного комітету з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики, помічник голови комітету ВРУ з питань промислової політики.

З 2006 року – засновник та Голова ВГО «Союз вкладників», голова міжнародної громадської організації «Українсько-російський молодіжний парламент», заступник голови громадської організації «Енергетичний альянс».

В період помаранчевої революції очолював Молодіжний страйковий комітет України;

Ініціатор та активний учасник податкового майдану (у Полтаві проводив акції протесту де збирав близько 5000 -7000 чоловік), автор змін до Податкового кодексу України, автор альтернативного варіанту «спрощенки» у Податковому кодексі України, засновник газети «Іскра підприємця».

З 2008 року – член громадської колегії при Державній митній службі України;

З 2008 року по нині – член громадської колегії при Міністерстві закордонних справ України;

З 2007 по 2010 рік – радник Президента УСПП.

У 2012 році створив всеукраїнську організацію – Рух простих людей. Організація почала кампанію по проведенню референдуму щодо недовіри меруміста та депутатському корпусу Полтави). Організовував пішу ходу з Полтави до Києва.

Громадсько-політична діяльність:

Виконувана робота

Місяць, рік Посада із зазначенням установи, організації, підприємства Місцезнаходження установи, організації, підприємства
вступу звільнення
2001 2005 Виконавчий директор Кременчуцького шкіряно-лимарного комбінату (підприємство було виведене з банкрутства та зараз стабільно працює) Кременчук
2005 2007 Директор Агентства міжнародного ділового партнерства «Укрексімцентр» Полтава
2007 - Президент Корпорації «екологічні ресурси» Луганськ
2008 2011 Директор Інституту проблем води та енергозбереження Кременчук

Матеріальний стан посередній.

Власник автомобіля КІА MAGENTIS CE 2.0 D (2007 р.в.) синього кольору, держ. номер: ВІ 5845 АО.

Підконтрольні структури:

Згідно даних ПДПІ, Каплін С.М. являється керівником та засновником ТОВ «Міжнародний інститут проблем води та енергозбереження» (код № 34958133). Дата реєстрації в органах ДПІ 11.04.2007 рік. Юридична адреса – м. Кременчук Полтавської області, вул. Леніна, буд. 23, кв. 38. Видами діяльності даного товариства є збирання та знищення відходів, будівництво будівель, оптова торгівля паливом.

Фактично вказана структура взагалі не працювала, а гучна назва була вигадана для біографії , в чому і полягає життєве кредо Капліна.

Родинні зв’язки:

- мати, Каплін Ольга Миколаївна, 11.05.1958 року народження, уродженка с. Зверево Ростовської області, вдова, зареєстрована і проживає в с. Опришки Глобинського району Полтавської області Являється власницею автомобіля ЗАЗ 1102 (1992 р.в.) білого кольору, держ. номер: 15102 СК, право керування яким також належить Капліну С.М.

Каплін Сергій Миколайович

Код ДРФО : 2920305237

Прізвище : КАПЛІН

Прізвище, російською : КАПЛИН

Ім'я : СЕРГІЙ

Ім'я, російською : СЕРГЕЙ

По батькові : МИКОЛАЙОВИЧ

По батькові, російською : НИКОЛАЕВИЧ

Дата отримання коду : 07.11.1997

Дата народження : 15.12.1979

Країна народження : УКРАЇНА

Область народження : ПОЛТАВСЬКА

Район народження : ГЛОБИНСЬКИЙ

Тип нас.пункту народження : С

Назва нас.пунтку народження : ОПРИШКИ

Дата реєстрації коду : 07.11.1997

Дата отримання 2го коду : 29.05.1997

Дата внесення змін : 07.11.1997

Орган ДПІ : КРЕМЕНЧУЦЬКА ОБ'ЄДНАНА ДПI

Особа : ПОЛТАВСЬКА ГЛОБИНСЬКИЙ С ОПРИШКИ НЕВІДОМА 32570

Робота : 32860678 2004 01.05.2004 КООПЕРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

"УСПП/УЛМП ВСЕУКРАЇНСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ

МІЖНАРОДНОГО ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА "УКРЕКСІМ......

NZA автомобіля 28191111 Номерний знак ТЗ ВІ5845АО

Тип номерного знаку НОМЕРНІ ЗНАКИ УНІВЕРСАЛЬНІ Серія свідоцтва про реєстрацію ВІС

Номер свідоцтва про реєстрацію 038989 Тип свідоцтва про реєстрацію СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ТЗ

Марка та модель KIA MAGENTIS GE2.0 D6MT2 Марка KIA

Модель MAGENTIS GE2.0 D6MT2 Тип ТЗ ЛЕГКОВИЙ

Тип кузову ЛЕГКОВИЙ СЕДАН-B Рік випуску 2007

Колір СИНІЙ Ідентифікатор ТЗ Y6LGE22627L000839

Номер двигуна D4EA6H227664 Номер шасі 0

Номер кузова KNEGE226275094189 Регіон реєстрації ПОЛТАВСЬКА, КРЕМЕНЧУК, КРЮКІВСЬКИЙ

Код тех. операції РЕЄСТРАЦІЯ ТЗ ПРИДБАНОГО В ТОРГОВ. ОРГАНІЗАЦІЇ В РОЗСТРОЧКУ Дата операції 25.10.2007

Код МРЕВ КРЕМЕНЧУГСКОЕ МРЭО ПОЛТАВСКОЙ ОБЛАСТИ Прізвище КАПЛІН

Ім'я СЕРГІЙ По батькові МИКОЛАЙОВИЧ

Дата народження 15/12/1979 Базова модель

Базова марка Об'єм двигуна 1991

Кількість циліндрів 4 Кількість дверей 4

Кількість пасажирських місць 4 Тип палива ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО

Повна маса 1960 Споряджена маса 1483

Серія попереднього свідоцтва про реєстрацію Номер попереднього свідоцтва про реєстрацію

Тип попереднього свідоцтва про реєстрацію Попередній номерний знак

Тип попереднього номерного знаку Дата тимчасового обліку

Особливі відмітки КФ АБ "ПОЛТАВА-БАНК" Тип власника ФІЗИЧНА ОСОБА

Регіон реєстрації юр. особи Код ЗКПО

Назва власника - юр. особи Тип власності

Вулиця розташування юр. особи Будинок розташування юр. особи

Корпус розташування юр. особи Квартира розташування юр. особи

Регіон гаражу Вулиця гаражу

Корпус гаражу Дом гаражу

Місце проживання власника ПОЛТАВСЬКА, КРЕМЕНЧУК, КРЮКІВСЬКИЙ Ідентифікаційний код

Дата видачі паспорту 10/10/2000 Серія паспорту КО

Номер паспорту 139376 Серія посвідчення водія

Номер посвідчення водія Вулиця проживання фіз. особи ЛЕНІНА

Будинок проживання фіз. особи 23 Корпус проживання фіз. особи

Квартира проживання фіз. особи 38 Дата надходження даних 26.10.2007

--------------------------------------------------------------------------------

ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ Серия KH Номер 390924 Выдан: ГЛОБИНСКИЙ РОВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. от 17.04.1997

Документ (1) ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ Серия KH Номер 390924 Выдан: ГЛОБИНСКИЙ РОВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. от 17.04.1997 ВТРАЧЕНО 14.08.1999

МЕСТО ПРОЖИВАНИЯ: УКРАИНА, ПОЛТАВСКАЯ ОБЛАСТЬ, КРЮКОВСКИЙ РАЙОН, Г. КРЕМЕНЧУГ, УЛ. ЛЕНИНА ДОМ 23 КВ. 38

Реєстрацiя

Орган ЖАШКОВСКИЙ РОВД ЧЕРКАССКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 617 вiд 13.07.2013 11:55:00

Що надiйшло ПОВІДОМЛЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ІНШІ ПІДРОЗД. ОВС ПУЩИК

Склад СОГ ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР ТРУСЬКИЙ

СЛІДЧИЙ РАЙУПРАВЛІННЯ ПИТЕЛЬ

ЕКСП.-КРИМ.ПІДРОЗДІЛ РУ ГНЕВУШ

ВБНОН РУ СОРОКОЛІТ

Час виїзду 13.07.2013 11:04:00

Час прибуття на ОМП 13.07.2013 11:06:00

Фабула

НАДIЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ: 13.07.2013 РОКУ О 11:00 ПО ВУЛ. ЛЕНІНА БІЛЯ ПРИМІЩЕННЯ ЖАШКІВСЬКОГО РВ УМВС ПРОВОДИТЬСЯ НЕЗАКОННА ВІДОЗЙОМКА СПІВРОБІТНИКОМ РВ УМВС.

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 333 дата: 15.07.2013 15:00:00 (введено 15.07.2013 15:36:04)

Опис злочину

МІСЦЕ СКОЄННЯ ВУЛИЦЯ

Дата скоєння 13.07.2013 10:55:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ЕО

Орган ЛЕНИНСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вид документа ЄО № 3245 вiд 14.07.2014 18:05:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-4

Подiя ІНШІ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ЛИСЯК

Черговий ГУ Зіборов Ігор Вячеславович

Склад СОГ СЛІДЧИЙ РАЙУПРАВЛІННЯ МАТЯШ

ВКР РАЙУПРАВЛІННЯ ЗЕНІН

ЕКСП.-КРИМ.ПІДРОЗДІЛ РУ ПОЛИВЯНИЙ

Час виїзду 14.07.2014 18:10:00

Час прибуття на ОМП 14.07.2014 18:15:00

Час завершення роботи 14.07.2014 18:20:00

Фабула

Матеріали з УМВС України в Полтавській області за зверненням народного депутата України Капліна С.М. по скарзі гр.Тягунова О.Д. на сусідів, які утримують собаку на подвір"ї загального користування з порушенням законодавства.

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12014170030000585 дата: 14.07.2014 18:40:00 (введено 14.07.2014 18:51:27)

Передано в орган ЛЕНИНСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Стаття КК СТ.125 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ВІВТОРОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ ДВІР ДОМУ

ВИД ЗЛОЧИНУ ТІЛЕСНІ ПОШКОДЖЕННЯ

СПОСІБ НАСИЛЬ.ДІЙ НАНЕСЕННЯ УДАРІВ

У ВІДНОШЕННІ ЧОЛОВІКА

Дата скоєння 11.03.2014 09:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ДЕПУТАТ ВР

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ПОСТРАЖДАЛИЙ (ПОТЕРПІЛИЙ) ТЯГУНОВ АЛЕКСАНДР ДМИТРИЕВИЧ 14.04.1953

МІСЦЕ РОБОТИ БЕЗРОБІТНИЙ

МІСЦЕ РОБОТИ ПЕНСІОНЕР

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 2016 вiд 10.07.2014 17:30:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-238

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено АДМІН.СЛУЖБА МІЛ. САПЯН О.І.

Фабула

Матеріали з УМВС України в Полтавській області за зверненням народного депутата України Капліна С.М. по скарзі гр.Тягунова О.Д. на сусідів, які утримують собаку на подвір"ї загального користування з порушенням законодавства.

Рiшення

ПЕРЕДАНО В ІНШІ ОВС (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № Д/К-238 дата: 11.07.2014 19:40:00 (введено 11.07.2014 19:57:11)

Передано в орган ЛЕНИНСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вхiдний № 2014-003245

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ВІВТОРОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ ДВІР ДОМУ

Дата скоєння 11.03.2014 09:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ДЕПУТАТ ВР

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ПОСТРАЖДАЛИЙ (ПОТЕРПІЛИЙ) ТЯГУНОВ АЛЕКСАНДР ДМИТРИЕВИЧ 14.04.1953

МІСЦЕ РОБОТИ БЕЗРОБІТНИЙ

МІСЦЕ РОБОТИ ПЕНСІОНЕР

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 1465 вiд 20.05.2014 09:37:00

Що надiйшло ПОВІДОМЛЕННЯ ПІДПР.,ОРГАНІЗ. І Т.І. вх.№ 1846

Подiя ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ БЕЙГУЛ Ю.В.

Черговий ГУ БРАЖНИК М.М.

Фабула

20.05.2014 р до Полтавського МУ надійшло повідомлення всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Полтавській області, про те, що в засобах масової інформації розповсюджена інформація про замах на життя народного депутата ВР України гр. Капліна Сергіє Миколайовича 15.12.1979 р.н. урож. с. Опришки Глобинського р-н Полтавської області, гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді народний депутат України 7 скликання, секретар комітету ВРУ з питань націонольної безпеки і оборони., посвідчення № 367, член політичної партії Удар, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28. з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 11.06.1968 р.н. урож. м. Полтава гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді Міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78. Дана подія внесена в ЄРДР № 12014170010000263 за ознаками злочину ст. 112, ч. 1 ст. 14 КК України.

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №1465 від 20.05.2014 10:04:45

Попередня інформація передавалась Полтавським МУ ЄО № 1456 від 19.05.2014 р ЄРДР № 12014170010000263 від 19.05.2014 р за ст.112 КК України, слідчий пму Бейгул Ю.В.

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12014170010000263 дата: 20.05.2014 10:00:00 (введено 20.05.2014 10:04:45)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.112 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ВІВТОРОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ПОГРОЗА ВБИВСТВОМ, ТІЛЕСНИМИ УШКОДЖЕННЯМИ АБО ЗНИЩЕННЯМ МАЙНА

СПОСІБ НАСИЛЬ.ДІЙ ПОГРОЗА СЛОВАМИ

МІСЦЕ СКОЄННЯ МІСТО

Дата скоєння 13.05.2014 09:00:00

Особи

ПОСТРАЖДАЛИЙ (ПОТЕРПІЛИЙ) КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ДЕПУТАТ ВР

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ОСОБА, НА ЯКУ ВКАЗАВ СВІДОК АБО ІНШІ ОБСТАВИНИ

(НЕ ВИБИРАЛАСЬ) МАМАЙ АЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ 11.06.1968

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вид документа ЄО № 6407 вiд 19.05.2014 17:40:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ 477-К/ДЗ

Подiя ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ІВКО

Черговий ГУ МУЛЯВКА

Фабула

матеріал з канц. РВ по зверненню народного депутата ВР України гр. Капліна Сергія Миколайовича 15.12.1979 р.н. урож. с. Опришки Глобинського р-н Полтавської області, гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді народний депутат України, секретар комітету ВРУ з питань націонольної безпеки і оборони., посвідчення № 367, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28. про те., що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 11.06.1968 р.н. урож. м. Полтава гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді Міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78. Даний факт був зареєстрований в Полтавського МУ ЖЕО № 1456 від 19.05.2014 року та передана інформація.

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №6407 від 19.05.2014 17:49:38

З УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергія Миколайовича 15.12.1979 р.н. урож. с. Опришки Глобинського р-н Полтавської області, гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді народний депутат України, секретар комітету ВРУ з питань націонольної безпеки і оборони., посвідчення № 367, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28. про те., що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 11.06.1968 р.н. урож. м. Полтава гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді Міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78. СВ Полтавського МУ вирішується питання про внесення даного кримінального правопорушення в ЄРДР за ознаками ч. 1 ст. 129 КК України. Погоджено: Т.в.о. нач. ПМУ Карпіченко Г.А. в.о. першого заступника нач. ПМУ нач. СВ Демиденко Д.М.

Рiшення

ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 12014170010000263 дата: 20.05.2014 16:00:00 (введено 20.05.2014 16:15:51)

Передано в орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Стаття КК СТ.112 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ВІВТОРОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

ВИД ЗЛОЧИНУ ПОГРОЗА ВБИВСТВОМ, ТІЛЕСНИМИ УШКОДЖЕННЯМИ АБО ЗНИЩЕННЯМ МАЙНА

СПОСІБ НАСИЛЬ.ДІЙ ПОГРОЗА СЛОВАМИ

Дата скоєння 13.05.2014 11:20:00

Особи

ПОСТРАЖДАЛИЙ (ПОТЕРПІЛИЙ) КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ДЕПУТАТ ВР

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 1456 вiд 19.05.2014 10:59:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-159

Подiя ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ (Наказ 940: Посягання на життя державного чи громадського діяча )

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ БЕЙГУЛ Ю.В.

Черговий ГУ МУЛЯВКА А.М

Фабула

З УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергіє Миколайовича 15.12.1979 р.н. урож. с. Опришки Глобинського р-н Полтавської області, гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді народний депутат України 7 скликання, секретар комітету ВРУ з питань націонольної безпеки і оборони., посвідчення № 367, член політичної партії Удар, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28. про те., що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 11.06.1968 р.н. урож. м. Полтава гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді Міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78. Дана подія внесена в ЄРДР № 12014170010000263 за ознаками злочину ст. 112, ч. 1 ст. 14 КК України.

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №1556 від 19.05.2014 11:47:46

З УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергіє Миколайовича 15.12.1979 р.н. урож. с. Опришки Глобинського р-н Полтавської області, гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді народний депутат України, секретар комітету ВРУ з питань націонольної безпеки і оборони., посвідчення № 367, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28. про те., що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 11.06.1968 р.н. урож. м. Полтава гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді Міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78. СВ Полтавського МУ вирішується питання про внесення даного кримінального правопорушення в ЄРДР за ознаками ч. 1 ст. 129 КК України. Погоджено: Т.в.о. нач. ПМУ Карпіченко Г.А. в.о. першого заступника нач. ПМУ нач. СВ Демиденко Д.М.

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/2180 від 19.05.2014 12:20:51

Полтава 1667 19.05.2014 12.15 Міністрові внутрішніх справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України 17?099?0601?129??1?? 11?19?05?2014?19?05?2014? 19.05.2014 10.59 до чергової частини Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергія Миколайовича 1979 р. н., перебуває на посаді народний депутат України, секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, посвідчення № 367, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28, про те, що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 1968 р. н., перебуває на посаді міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78, Вирішується питання СВ Полтавського МУ про внесення даного кримінального правопорушення в ЄРДР за ознаками ч. 1 ст. 129 КК України. Повідомлено черговому МВС Пирогу О.І. о 12.10 19.05.2014 . Оперативний черговий Мулявка 13/2180 В. о. начальника УМВС України в Полтавській області І.Г. Корсун 19.05.2014 12.15 передала Яківець

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/2180 від 19.05.2014 12:47:44

Полтава 1667 19.05.2014 12.15 Міністрові внутрішніх справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України 17?099?0601?129??1?? 11?19?05?2014?19?05?2014? 19.05.2014 10.59 до чергової частини Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергія Миколайовича 1979 р. н., перебуває на посаді народний депутат України партія « Удар», секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, посвідчення № 367, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28, про те, що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 1968 р. н., перебуває на посаді міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78, Вирішується питання СВ Полтавського МУ про внесення даного кримінального правопорушення в ЄРДР за ознаками ч. 1 ст. 129 КК України. Подію зареєстровано ЄО № 1456. Повідомлено черговому МВС Пирогу О.І. о 12.10 19.05.2014 . Оперативний черговий Мулявка 13/2180 В. о. начальника УМВС України в Полтавській області І.Г. Корсун 19.05.2014 12.15 передала Яківець

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №0 від 19.05.2014 20:32:29

19.05.2014 20:32 КОРИСТУВАЧ USR1574 - ПЕРЕКВАЛІФІКАЦІЯ З ІНШІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ`Я ОСОБИ НА ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №1456 від 19.05.2014 20:41:41

З УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергіє Миколайовича 15.12.1979 р.н. урож. с. Опришки Глобинського р-н Полтавської області, гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді народний депутат України 7 скликання, секретар комітету ВРУ з питань націонольної безпеки і оборони., посвідчення № 367, член політичної партії Удар, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28. про те., що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 11.06.1968 р.н. урож. м. Полтава гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді Міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78, який до цієї акції залучає представників кримінального світу гарантуючи їм грошову винагороду.. Дана подія внесена в ЄРДР № 12014170010000263 за ознаками злочину ст. 112, ч. 1 ст. 14 КК України. слідчий СВ ПМУ Бейгул Ю.В.

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/2188 від 19.05.2014 22:30:54

Полтава 1674 19.05.2014 22.25 Міністрові внутрішніх справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України Доповнення до вих. 13/2180 від 19.05.2014 ЄО № 1456 19.05.2014 10.59 до чергової частини Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергія Миколайовича 1979 р. н., перебуває на посаді народний депутат України партія « Удар», секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, посвідчення № 367, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28, про те, що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 1968 р. н., перебуває на посаді міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78, 19.05.2014 20.25 внесено в ЄРДР за № 12014170010000263 за ознаками злочину ст. 112, ч. 1 ст. 14 КК України. Гр. Мамаю О.Ф. про підозру не оголошувалося. Повідомлено черговому МВС Пирогу О.І. о 22.20 19.05.2014 . Оперативний черговий Мулявка 13/2188 В. о. начальника УМВС України в Полтавській області І.Г. Корсун 19.05.2014 22.25 передала Яківець

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №1456 від 19.05.2014 22:31:11

З УМВС України в Полтавській області надійшло звернення народного депутата ВР України гр. Капліна Сергіє Миколайовича 15.12.1979 р.н. урож. с. Опришки Глобинського р-н Полтавської області, гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді народний депутат України 7 скликання, секретар комітету ВРУ з питань націонольної безпеки і оборони., посвідчення № 367, член політичної партії Удар, мешкає м. Кременчук вул. Леніна 23 кв. 28. про те., що із власних джерел він отримав інформацію про можливий замах на його життя з боку гр. Мамая Олександра Федоровича 11.06.1968 р.н. урож. м. Полтава гр. України, українець, освіта вища, перебуває на посаді Міського голови м. Полтави, мешкає м. Полтава вул. Світанкова 23а кв. 78, який до цієї акції залучає представників кримінального світу гарантуючи їм грошову винагороду.. Дана подія внесена в ЄРДР № 12014170010000263 за ознаками злочину ст. 112, ч. 1 ст. 14 КК України. Гр. Мамаю О.Ф. про підозру не оголошено. Погоджено тво нач. ПМУ Карпіченко. СВ Демиденко.

Зведення МВС №139 від 20.05.2014

19 травня о 10.50 у місті Полтаві до міліції поштою надійшло звернення народного депутата України С. Капліна, 1979 р.народження. Він повідомив, що отримав інформацію про намір Полтавського міського голови Мамая, 1968 р.н., скоїти замах на його життя. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.112 КК України (посягання на життя державного чи громадського діяча).

Рiшення

ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 12014170010000263 дата: 19.05.2014 20:25:00 (введено 19.05.2014 20:32:29)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.112 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ВІВТОРОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ МІСТО

ВИД ЗЛОЧИНУ ПОГРОЗА ВБИВСТВОМ, ТІЛЕСНИМИ УШКОДЖЕННЯМИ АБО ЗНИЩЕННЯМ МАЙНА

У ВІДНОШЕННІ ЧОЛОВІКА

СПОСІБ НАСИЛЬ.ДІЙ ПОГРОЗА СЛОВАМИ

Дата скоєння 13.05.2014 09:00:00

Особи

ОСОБА, НА ЯКУ ВКАЗАВ СВІДОК АБО ІНШІ ОБСТАВИНИ

(НЕ ВИБИРАЛАСЬ) МАМАЙ АЛЕКСАНДР ФЁДОРОВИЧ 11.06.1968

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЗАЯВНИК-ПОСТРАЖДАЛИЙ КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ДЕПУТАТ ВР

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

Контролі МВС

Пункт наказу 940 КП по відношенню до керівників органів державної влади та місцевого самоврядув.

Дата взяття на контроль 19.05.2014 12:33:48

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 922 вiд 28.03.2014 13:13:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-109

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ДСБЕЗ КОЛОМІЄЦЬ В.В.

Фабула

Матеріали з УМВС України в Полтавській області за зверненням народного депутата України Капліна С.М. щодо можливих порушень чинного законодавства керівництвом служби безпеки ТОВ " Епіцентр К " в м.Полтава.

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 1/12 том/стор: 4/80 дата: 01.04.2014 16:20:00 (введено 01.04.2014 16:32:52)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СЕРЕДА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ ПІДПР.ТОРГІВЛІ

Дата скоєння 26.02.2014 09:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 921 вiд 28.03.2014 13:00:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-108

Подiя ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ РУДЕНКО С.І.

Фабула

Матеріали з УМВС України в Полтавській області за зверненням народного депутата україни Капліна С.М. щодо грубих порушень трудових прав працівників Полтавського комунального підприємства "ПМШЕД" посадовими особами Полтавського МВК (м.Полтава, вул.Жовтнева 36) та Полтавської ПМШЕД.

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12013180010000509 дата: 28.03.2014 16:45:00 (введено 28.03.2014 16:45:30)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.364 Ч.2

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СЕРЕДА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ ПІДПРИЄМСТВО

Дата скоєння 24.04.2013 11:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 876 вiд 24.03.2014 16:21:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-97

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ДСБЕЗ КОЛОМІЄЦЬ В.В.

Фабула

Звернення нар.деп.України Капліна С.М. про те, що до нього звернувся анонім, що до можливих неправомірних дій з боку працівників служби безпеки гіпермаркету "ТОВ Епіцентр К" (м.Полтава, вул.К.Шосе 41)

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 1/12 ВИСН.76 том/стор: 3 дата: 28.03.2014 12:41:00 (введено 28.03.2014 12:42:38)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ПОНЕДІЛОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ МАГ.ПРОМТОВ.

Дата скоєння 10.02.2014 10:30:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 872 вiд 24.03.2014 11:55:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-94

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ДСБЕЗ КОЛОМІЄЦЬ В.В.

Фабула

Звернення нар.деп.України Капліна С.М. про те, що до нього звернувся анонім, що до можливих неправомірних дій з боку працівників служби безпеки гіпермаркету "ТОВ Епіцентр К" (м.Полтава, вул.К.Шосе 41)

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 1/12 ВИСН.76 том/стор: 3 дата: 28.03.2014 12:40:00 (введено 28.03.2014 12:41:57)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ПОНЕДІЛОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ МАГ.ПРОМТОВ.

Дата скоєння 10.02.2014 10:30:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 829 вiд 20.03.2014 16:20:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-89

Подiя ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ РУДЕНКО С.І.

Фабула

Повідомлення про те, що керівні посадові особи Полтавського МВК (м.Полтава, вул.Жовтнева 36) та Полтавської МШЕД зловживаючи службовим становищем порушують права трудового колективу Полтавської МШЕД.

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12013180010000509 дата: 20.03.2014 18:05:00 (введено 20.03.2014 18:13:56)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.364 Ч.2

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СЕРЕДА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

ПР.ПОСЯГАННЯ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ УСТАНОВА

Дата скоєння 10.04.2013 10:30:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 134 вiд 19.03.2014 11:50:00

Що надiйшло ЧЕРЕЗ СЕКРЕТАРЯ вх.№ Д/К-30

Подiя ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ЯЦУН

Черговий ГУ БРАЖНИК М.М.

Фабула

Про те, що до УМВС України в Полтавській області надійшли матеріали про факти можливого вчинення кримінального правопорушення службовими особами КП "Полтава-Сервіс" Полтавської міської ради.

Рiшення

ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 12014170000000094 дата: 20.03.2014 11:48:00 (введено 20.03.2014 12:52:32)

Передано в орган УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.364 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ П'ЯТНИЦЯ

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ ІНШІ

Дата скоєння 16.12.2011 10:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 133 вiд 19.03.2014 11:30:00

Що надiйшло ЧЕРЕЗ СЕКРЕТАРЯ вх.№ Д/К-29

Подiя ПРИВЛАСНЕННЯ, РОЗТРАТА МАЙНА

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ЯЦУН

Черговий ГУ БРАЖНИК М.М.

Фабула

Про те, що до УМВС України в Полтавській області надійшли матеріали щодо можливого заволодіння бюджетними коштами службовими особами ТОВ "АЛГ-Техно" та ТОВ "Стоп" під час проведення робіт та придбання матеріалів за бюджетні кошти протягом 2013 року.

Рiшення

ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 12014170000000093 дата: 20.03.2014 09:30:00 (введено 20.03.2014 10:05:35)

Передано в орган УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.191 Ч.2

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ НЕДІЛЯ

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ ІНШІ

Дата скоєння 10.02.2013 09:00:00

Речi ВИКРАДЕННЯ: ГРИВНЫ к-сть: 1000

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вид документа ЄО № 1795 вiд 12.02.2014 17:00:00

Що надiйшло ПОВІДОМЛЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

Подiя ІНШІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ПРАВОСУДДЯ (Наказ 940: Інше КП, що викликає громадський резонанс, напругу в суспільстві, тяжкі наслідки )

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ІВКО

Черговий ГУ АНТОНЕНКО В.А.

Склад СОГ СЛІДЧИЙ РАЙУПРАВЛІННЯ ХВОСТИК

ВКР РАЙУПРАВЛІННЯ ЗАЯЦЬ

ЕКСП.-КРИМ.ПІДРОЗДІЛ РУ ГНІТЬКО

Час виїзду 12.02.2014 17:05:00

Час прибуття на ОМП 12.02.2014 17:10:00

Час завершення роботи 12.02.2014 17:15:00

Фабула (телеграма №1795 вiд 12.02.2014 17:32:55)

Інформація до ЖЄО № 1795 від 12.02.2014 12.02.2013 о 17.00 год. до чергової частини Октябрського РВ ПМУ від судді Октябрського районного суду м. Полтава Тимошенко Наталії Володимирівни 16.09.1973 р.н. юридична адреса м. Полтава вул Навроцького 5, яка повідомила що 11.02.2013 за адресою Октябрського районного суду близько 19.15 год. під час судового засідання по розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу відносно гр. Ворони П.В. присутній на засіданні народний депутат України Каплін С.М. під час свого виступу на захист гр. Ворони П.В., висловлював можливість застосування насильства до судді Октябрського районного суду Тимошенко Н.В. у разі неприйняття позитивного рішення щодо його клопотання про взяття на поруки гр. Ворони П.В. Матеріали по заяві направлено до прокуратури Полтавської області, проводиться перевірка. Начальник Октябрського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області підполковник міліції О.М.Терела

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/738 від 12.02.2014 18:03:38

Полтава 545 12.02.2014 17.55 Міністрові Внутрішніх Справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДГБ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України 17?199?4500????? 17?12?02?2014?12?02?2014? 12.02.2014 о 17.00 до чергової частини Октябрського РВ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області надійшла письмова заява від судді Октябрського районного суду м. Полтави, гр-ки Тимошенко Наталії Володимирівни, 1973 р.н., мешканки м. Полтави, про те, що 11.02.2013 близько 19.15 за адресою: м. Полтава, вул. Навроцького, 5, в приміщенні Октябрського районного суду під час судового засідання по розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу (довідка на МВС 13/719 від 11.02.2014) відносно гр-на Ворони Петра Васильовича, 1967 р.н., депутата Полтавської обласної ради VI скликання, мешканця с. Щербані Полтавського р-ну присутній на засіданні народний депутат України від партії «Удар» Каплін Сергій Миколайович, 1979 р.н., мешканець м. Полтави, під час свого виступу на захист гр-на Ворони П.В., висловлював можливість застосування насильства до судді Октябрського районного суду Тимошенко Н.В. у разі неприйняття позитивного рішення щодо його клопотання про взяття на поруки гр-на Ворони П.В. Подію зареєстровано в ЄО за № 1795. Матеріали по заяві направлено до прокуратури Полтавської області для прийняття рішення. Повiдомлено черговому МВС Бикову С.В. о 17.10 12.02.2014 . Оперативний черговий Антоненко 13/738 Начальник УМВС України в Полтавській області Е.В. Федосов 12.02.2014 17.55 передала Єлізарова

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/745 від 12.02.2014 21:20:21

Полтава 551 12.02.2014 21.25 Міністрові Внутрішніх Справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДГБ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України Доповнення до 13/738 від 12.02.2014. ЄО № 1795. 12.02.2014 о 17.00 до чергової частини Октябрського РВ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області надійшла письмова заява від судді Октябрського районного суду м. Полтави, гр-ки Тимошенко Наталії Володимирівни, 1973 р.н., мешканки м. Полтави, про те, що 11.02.2013 близько 19.15 за адресою: м. Полтава, вул. Навроцького, 5, в приміщенні Октябрського районного суду під час судового засідання по розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу (довідка на МВС 13/719 від 11.02.2014) відносно гр-на Ворони Петра Васильовича, 1967 р.н., депутата Полтавської обласної ради VI скликання, мешканця с. Щербані Полтавського р-ну, присутній на засіданні народний депутат України від партії «Удар» Каплін Сергій Миколайович, 1979 р.н., мешканець м. Полтави, під час свого виступу на захист гр-на Ворони П.В., висловлював можливість застосування насильства до судді Октябрського районного суду Тимошенко Н.В. у разі неприйняття позитивного рішення щодо його клопотання про взяття на поруки гр-на Ворони П.В. До ЄРДР внесено відомості 12.02.2014 номер кримінального провадження № 42014170000000035 попередня правова кваліфікація правопорушення ч. 1 ст. 377 КК України. Повiдомлено черговому МВС Юхимовичу М.М. о 21.10 12.02.2014 . Оперативний черговий Антоненко 13/745 Начальник УМВС України в Полтавській області Е.В. Федосов 12.02.2014 21.25 передала Єлізарова

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/759 від 13.02.2014 16:25:18

Полтава 564 13.02.2014 16.10 Міністрові Внутрішніх Справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДГБ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України Доповнення до вих. 13/1795 від 12.02.2014 року, ЄО 1795. 12.02.2014 о 17.00 до чергової частини Октябрського РВ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області надійшла письмова заява від судді Октябрського районного суду м. Полтави, гр-ки Тимошенко Наталії Володимирівни, 1973 р.н., мешканки м. Полтави, про те, що 11.02.2013 близько 19.15 за адресою: м. Полтава, вул. Навроцького, 5, в приміщенні Октябрського районного суду під час судового засідання по розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу (довідка на МВС 13/719 від 11.02.2014) відносно гр-на Ворони Петра Васильовича, 1967 р.н., депутата Полтавської обласної ради VI скликання, мешканця с. Щербані Полтавського р-ну присутній на засіданні народний депутат України від партії «Удар» Каплін Сергій Миколайович, 1979 р.н., мешканець м. Полтави, під час свого виступу на захист гр-на Ворони П.В., висловлював можливість застосування насильства до судді Октябрського районного суду Тимошенко Н.В. у разі неприйняття позитивного рішення щодо його клопотання про взяття на поруки гр-на Ворони П.В. Матеріали по заяві направлено до прокуратури Полтавської області для прийняття рішення. 12.02.2014 року о 21.00 слідчим прокуратури внесено в ЄРДР № 42014170000000035 за ч. 1 ст. 377 КК Украіни. 13.02.2014 до черговоі частини Октябрського РВ ПМУ о 14.50 надійшло повідомлення від невідомого про те, що на дверях тамбуру, де розташовані квартири №39, 40 за адресою: м. Полтава, бул. Юрія Победоносцева, 5 маеться напис чорною фарбою образливого характеру. При виізді СОГ на місце встановлено, що за вказаною адресою в квартирі № 39 проживае Тимошенко Наталія Володимирівна, суддя Октябрського районного суду м. Полтави ( ЄО № 1850). Повiдомлено черговому МВС Біневському В.П. о 16.00 13.02.2014 . Оперативний черговий Феденко 13/759 Начальник УМВС України в Полтавській області Е.В.Федосов 13.02.2014 16.10 передала Молчанова

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/757 від 13.02.2014 16:37:09

Полтава 564 13.02.2014 16.10 Міністрові Внутрішніх Справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДГБ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України Доповнення до вих. 13/738 від 12.02.2014 року, ЄО 1795. 12.02.2014 о 17.00 до чергової частини Октябрського РВ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області надійшла письмова заява від судді Октябрського районного суду м. Полтави, гр-ки Тимошенко Наталії Володимирівни, 1973 р.н., мешканки м. Полтави, про те, що 11.02.2013 близько 19.15 за адресою: м. Полтава, вул. Навроцького, 5, в приміщенні Октябрського районного суду під час судового засідання по розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу (довідка на МВС 13/719 від 11.02.2014) відносно гр-на Ворони Петра Васильовича, 1967 р.н., депутата Полтавської обласної ради VI скликання, мешканця с. Щербані Полтавського р-ну присутній на засіданні народний депутат України від партії «Удар» Каплін Сергій Миколайович, 1979 р.н., мешканець м. Полтави, під час свого виступу на захист гр-на Ворони П.В., висловлював можливість застосування насильства до судді Октябрського районного суду Тимошенко Н.В. у разі неприйняття позитивного рішення щодо його клопотання про взяття на поруки гр-на Ворони П.В. Матеріали по заяві направлено до прокуратури Полтавської області для прийняття рішення. 12.02.2014 року о 21.00 слідчим прокуратури внесено в ЄРДР № 42014170000000035 за ч. 1 ст. 377 КК Украіни. 13.02.2014 до черговоі частини Октябрського РВ ПМУ о 14.50 надійшло повідомлення від невідомого про те, що на дверях тамбуру, де розташовані квартири №39, 40 за адресою: м. Полтава, бул. Юрія Победоносцева, 5 маеться напис чорною фарбою образливого характеру. При виізді СОГ на місце встановлено, що за вказаною адресою в квартирі № 39 проживае Тимошенко Наталія Володимирівна, суддя Октябрського районного суду м. Полтави ( ЄО № 1850). Повiдомлено черговому МВС Біневському В.П. о 16.00 13.02.2014 . Оперативний черговий Феденко 13/759 Начальник УМВС України в Полтавській області Е.В.Федосов 13.02.2014 16.10 передала Молчанова

Телеграма до МВС УКРАЇНИ №13/774 від 14.02.2014 13:10:15

Полтава 577 14.02.2014 13.10 Міністрові Внутрішніх Справ України Начальникові ГСУ МВС України Начальникові ДГБ МВС України Начальникові ДКР МВС України ЧЧ МВС України Доповнення до вих. 13/738 від 12.02.2014 року, ЄО 1795. 14.02.2014 об 11.55 до Октябрського РВ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області з письмової заявою звернувся громадянка Мамчич Олександр Анатолійович. 1966 р.н., не працюючої, мешканки м. Полтави про те, що по вул. Жовтневій, 18 в м. Полтаві біля центрального входу до апеляційного суду Полтавської області під час проходження мирних зборів невідомі особи розповсюджували листівки з відомостями та висловлюваннями в адресу суді Октябрського районного суду м. Полтава гр. Тимошенко Наталії Володимирівни. Зміст листівки: «Продажна суддя, яка виконує політичні замовлення режиму!!! - саме вона 16 січня 2014 року не скасувала завищених тарифів за проїзд у громадському транспорті, - саме вона не пускає журналістів і звичайних полтавців на свої судилища, щоб вони не розповідали про її незаконні та несправедливі рішення, - саме вона засудила патріотів-«свободівця» Романа Чабановського та «ударів ця» Петра Ворону, - які борються за своє право жити в демократичній державі, де головує закон, а не «понятія». Коли помирає правосуддя-народжується помста!!» Вирішується питання про направлення матеріалів справи до прокуратури Полтавської області Повiдомлено черговому МВС Пирогу О.І. о 12.30 14.02.2014 . Оперативний черговий Котляр 13/774 Начальник УМВС України в Полтавській області Е.В.Федосов 14.02.2014 13.10 передала Кривобок

Зведення МВС №43 від 13.02.2014

12 лютого о 17.00 у місті Полтаві до міліції звернулася місцева жителька Тимошенко, 1973 р.н., суддя Октябрського районного суду вказаного міста. Вона заявила, що ввечері 11 лютого в приміщенні зазначеного суду народний депутат України С. Каплін під час проведення судового засідання щодо обрання міри запобіжного заходу жителю села Щербані Полтавського району Полтавської області Вороні, 1967 р.н., депутату Полтавської облради, погрожував їй насильницькими діями, якщо не буде задоволено його клопотання про взяття на поруки Ворону. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.377 КК України (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного).

Рiшення

ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 42014170000000035 дата: 12.02.2014 21:00:00 (введено 12.02.2014 21:10:18)

Передано в орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Стаття КК СТ.377 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ВІВТОРОК

ЧАС СКОЄННЯ ВЕЧІР(18-24Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ СУД

У ВІДНОШЕННІ СПІВРОБІТНИКА СУДА

Дата скоєння 11.02.2014 19:15:00

Особи

ЗАЯВНИК ТИМОШЕНКО НАТАЛИЯ ВЛАДИМИРОВНА 16.09.1973

МІСЦЕ РОБОТИ СУД

ОСОБА, НА ЯКУ ВКАЗАВ СВІДОК АБО ІНШІ ОБСТАВИНИ

(НЕ ВИБИРАЛАСЬ) КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

Контролі МВС

Пункт наказу 940 Інше КП, що викликає громадський резонанс, напругу в суспільстві, тяжкі наслідки

Дата взяття на контроль 12.02.2014 18:23:28

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 99 вiд 14.01.2014 13:51:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-10

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ДСБЕЗ КОЛОМІЄЦЬ В.В.

Фабула

Матеріали з УМВС України в Полтавській області за зверненням народного депутата України Капліна С.М.щодо можливого порушення трудових прав працівників комунального підприємства "Міська шляхово-експлуатаційна дільниця" м.Полтава.

Рiшення

ПЕРЕДАНО В ІНШІ ОВС (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № Д/К-10 дата: 15.01.2014 12:11:00 (введено 15.01.2014 12:42:25)

Передано в орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ЧЕТВЕР

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ ПІДПРИЄМСТВО

Дата скоєння 21.11.2013 09:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 3650 вiд 05.12.2013 11:04:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-526

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ДСБЕЗ КОЛОМІЄЦЬ В.В.

Фабула

Письмовий запит народного депутатаУкраїни Капліна С.М. за зверненням гр.Слизького М.О. щодо невиконання постанови Окружного адміністративного суду м.Києва Центральною військово-лікарською комісією МО України та службовими особами Полтавської обласної МСЕК по факту нарахування пенсії.

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 1/23 том/стор: 22/672 дата: 16.12.2013 19:44:00 (введено 16.12.2013 19:48:56)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СУБОТА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ УСТАНОВА

Дата скоєння 01.09.2012 09:30:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ПОСТРАЖДАЛИЙ (ПОТЕРПІЛИЙ) СЛИЗЬКОЙ НИКОЛАЙ АЛЕКСЕЕВИЧ 15.04.1959

МІСЦЕ РОБОТИ БЕЗРОБІТНИЙ

МІСЦЕ РОБОТИ ПЕНСІОНЕР

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 3483 вiд 22.11.2013 12:46:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-504

Подiя УМИСНЕ ПОШКОДЖЕННЯ МАЙНА

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ НЕСТЕРЕНКО О.Ю.

Черговий ГУ ФЕДЕНКО А.В.

Фабула

Матеріали перевірки з СУ УМВС в Полтавській обл. за зверненням гр.Капліна С.М. по факту можливих неправомірних дій з боку посадових осіб Полтвської Міської в м.Полтава Ради.

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №0 від 22.11.2013 15:41:28

22.11.2013 15:41 КОРИСТУВАЧ USR1279 - ПЕРЕКВАЛІФІКАЦІЯ З ІНША ПОДІЯ НА ІНШІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВИБОРЧИХ, ТРУДОВИХ ТА ІНШИХ ОСОБИСТИХ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ І

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12013180020002331 дата: 23.11.2013 12:16:00 (введено 23.11.2013 12:18:54)

Передано в орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Стаття КК СТ.194 Ч.2

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ПОНЕДІЛОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ МІСТО

Дата скоєння 07.10.2013 10:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 3457 вiд 20.11.2013 10:35:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-501

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ДСБЕЗ КОЛОМІЄЦЬ В.В.

Фабула

Матеріал через секретаря з УМВС Украіни в Полтавській області звернення народ.депутата України гр.Каплина Сергія Миколайовича по факту того, що до нього звернулися працівники КП "ПМШЕД" Полтавської міської ради (м.Полтава, вул.Гончарова 17), про те, що керівництво вище вказаного підприємства вилучело в кадрового працівника КП "ПМШЕД" трудові книжки працівників.

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №0 від 20.11.2013 11:41:18

20.11.2013 11:41 КОРИСТУВАЧ USR289 - ПЕРЕКВАЛІФІКАЦІЯ З ІНШІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВИБОРЧИХ, ТРУДОВИХ ТА ІНШИХ ОСОБИСТИХ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ І НА ІНША ПОДІЯ

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 1/23 ВИСН.597 том/стор: 19 дата: 01.12.2013 20:45:00 (введено 01.12.2013 20:47:27)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СЕРЕДА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ УСТАНОВА

У ВІДНОШЕННІ ГРУПИ ОСІБ

Дата скоєння 06.11.2013 10:30:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

УЧАСНИК ПОДІІ-ПОСТРАЖДАЛИЙ ЩЕРБАНЬ АЛЕКСЕЙ ВАСИЛЬЕВИЧ 21.04.1966

МІСЦЕ РОБОТИ ОБ'ЕДНАННЯ

УЧАСНИК ПОДІІ-ПОСТРАЖДАЛИЙ ДОБРЯКОВ ВИКТОР АЛЕКСЕЕВИЧ 31.08.1981

МІСЦЕ РОБОТИ ОБ'ЕДНАННЯ

УЧАСНИК ПОДІІ-ПОСТРАЖДАЛИЙ ЧЕРНЕНКО АЛЕКСЕЙ АЛЕКСЕЕВИЧ 30.04.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОБ'ЕДНАННЯ

УЧАСНИК ПОДІІ-ПОСТРАЖДАЛИЙ КОБЗИСТЫЙ ВАДИМ ВАЛЕРИЕВИЧ 23.11.1973

МІСЦЕ РОБОТИ ОБ'ЕДНАННЯ

УЧАСНИК ПОДІІ-ПОСТРАЖДАЛИЙ ГНИДЕНКО НИКОЛАЙ ВИКТОРОВИЧ 09.04.1988

МІСЦЕ РОБОТИ ОБ'ЕДНАННЯ

УЧАСНИК ПОДІІ-ПОСТРАЖДАЛИЙ ТРЕТЯК ВИКТОР ФЁДОРОВИЧ 27.08.1960

МІСЦЕ РОБОТИ ОБ'ЕДНАННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 3381 вiд 14.11.2013 14:07:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-491

Подiя ІНШІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВИБОРЧИХ, ТРУДОВИХ ТА ІНШИХ ОСОБИСТИХ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ І

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ПЕТРЕНКО І.В.

Фабула

Звернення депутата Капліна С.М. по факту можливого захоплення силовим способом ТОВ "Студія Місто".

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12013180010000841 дата: 15.11.2013 13:05:00 (введено 15.11.2013 13:07:23)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.172 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ НЕДІЛЯ

ЧАС СКОЄННЯ ВЕЧІР(18-24Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ МІСТО

Дата скоєння 03.11.2013 22:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ДЕПУТАТ ВР

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 3280 вiд 07.11.2013 15:41:00

Що надiйшло ЧЕРЕЗ СЕКРЕТАРЯ вх.№ Д/К-152

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено АДМІН.СЛУЖБА МІЛ. КАРПІЧЕНКО

Фабула

Звернення народног депутата Капліна по факту можливих протиправних дій посадових осіб ТОВ "Студія Місто".

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 1/23 том/стор: 18/568 дата: 13.11.2013 11:55:00 (введено 13.11.2013 11:58:10)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ НЕДІЛЯ

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ МІСТО

Дата скоєння 03.11.2013 11:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

ДЕПУТАТ ВР

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 2908 вiд 09.10.2013 16:45:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-142

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ДСБЕЗ КОЛОМІЄЦЬ В.В.

Фабула

МАТЕРІАЛИ ПЕРЕВІРКИ З УМВС ЗА ДЕПУТАТСЬКИМ ЗВЕРНЕННЯМ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ КАПЛІНА С.М.ПРО ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ, ЩОДО ПЕРЕВІРКИ ПРИЧИН, СТОСОВНО НАЯВНОСТІ ЗАБОРГОВАНОСТІ ДП "ПРОДМАШЖИТЛО" ПЕРЕД КП "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО".

Рiшення

МАТЕРІАЛ СПИС.В СПРАВУ (ЗУ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН) № 1/23 ВИСН 502 том/стор: 16 дата: 24.10.2013 17:00:00 (введено 24.10.2013 17:01:48)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ВІВТОРОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ ГУРТОЖИТОК

Дата скоєння 01.10.2013 10:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 2540 вiд 12.09.2013 18:20:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ 4428

Подiя ІНША ПОДІЯ

Доручено ШТАБ ЛЕЩЕВ Р.В.

Фабула

МАТЕРІАЛИ ПЕРЕВІРКИ З УМВС, ЩОДО САМОВІЛЬНОГО ЗАЙНЯТТЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ТА НЕЗАКОННОГО БУДІВНИЦТВА БАННОГО КОМПЛЕКСУ "ТИХИЙ УГОЛОК" ПО ВУЛ. РОМАШКОВА, 9, С. ВОРОНІНО

Рiшення

ПЕРЕДАНО В ІНШІ ОВС ВІДПОВІДНО П.3.9.2, 3.9.3 НАКАЗУ 1050 № 8/10497 дата: 17.09.2013 11:04:00 (введено 17.09.2013 11:06:04)

Передано в орган ЛЕНИНСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вхiдний № 2013-4358

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ПОНЕДІЛОК

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

МІСЦЕ СКОЄННЯ СІЛЬСКА.МІСЦ.

Дата скоєння 15.07.2013 09:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вид документа ЄО № 11539 вiд 03.09.2013 11:45:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ 8280

Подiя ШАХРАЙСТВО

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ СИЧИК

Фабула

В ОКТЯБРСЬКИЙ РВ ПМУ ЧЕРЕЗ КАНЦЕЛЯРІЮ З ПМУ УМВС НАДІЙШЛО ЗВЕРНЕННЯ ГР-НА КАПЛІНА СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА 15.12.1979Р.Н. ПРОЖ.М.КРЕМЕНЧУК ВУЛ.ЛЕНІНА 23 КВ.38 ПО ФАКТУ ШАХРАЙСТВА З ГРОШИМА ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ АТП 15327

Рiшення

ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 12013180040003730 дата: 03.09.2013 17:30:00 (введено 03.09.2013 17:40:33)

Передано в орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Стаття КК СТ.190 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ЧЕТВЕР

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ШАХРАЙСТВО

СПОСІБ ШАХРАЙСТВА ШЛЯХОМ ДОВІРИ

ПІД ВИГЛЯДОМ ПРАЦІВНИКА

ПІД ПРИВОДОМ НАДАННЯ ПОСЛУГ

У ВІДНОШЕННІ ГРУПИ ОСІБ

ПР.ПОСЯГАННЯ ГРОШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ АТП, АВТОБАЗА

Дата скоєння 26.05.2011 10:00:00

Речi ВИКРАДЕННЯ: ГРИВНЫ

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 2393 вiд 02.09.2013 11:03:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-369

Подiя ІНШІ ГОСПОДАРЧІ ЗЛОЧИНИ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ КОЛОМІЕЦЬ

Фабула

МАТЕРІАЛИ З УМВС УКРАІНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА ЗВЕРНЕННЯМ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАІНИ ГР.КАПЛІНА С.М. ЩОДО ГРУБИХ ПОРУШЕНЬ З БОКУ ПОСАДОВИХ ОСІБ ВАТ "ПОЛТАВСЬКЕ АТП-15327, ПОСАДОВИХ ОСІБ ВДВС ОКТЯБРСЬКОГО РУЮ М.ПОЛТАВА ТА АРБІТРАЖНОГО КЕРУЮЧОГО, ЯКІ НАМАГАЮТЬСЯ ЗНИЩИТИ ПІДПРИЕМСТВО.

Рiшення

ПЕРЕДАНО В ІНШІ ОВС ВІДПОВІДНО П.3.9.2, 3.9.3 НАКАЗУ 1050 № Д/К-369 дата: 03.09.2013 12:05:00 (введено 03.09.2013 12:08:50)

Передано в орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вхiдний № 2013-11539

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ П'ЯТНИЦЯ

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ ТОВ (ООО)

Дата скоєння 09.08.2013 10:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Вид документа ЄО № 9583 вiд 26.07.2013 10:45:00

Що надiйшло ЧЕРЕЗ СЕКРЕТАРЯ вх.№ 820-К/ДЗ

Подiя ХУЛІГАНСТВО

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ІВКО

Фабула

В ОКТЯБРСЬКИЙ РВ ПМУ ЧЕРЕЗ КАНЦЕЛЯРІЮ НАДІЙШОВ ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА-КАПЛІНА СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ПРО ХІД РОЗСЛІДУВАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ 12013180040000324 ПО ФАКТУ НАНЕСЕННЯ НЕВІДОМИМ Т/УШКОДЖЕНЬ ГР-НУ МКРТЧЯН ЄГОРУ МІСАКОВИЧУ 09.02.1949Р.Н. ПРОЖ.М.ПОЛТАВА ПРОВ.СТЕШЕНКА 1 КВ.4 23.01.13Р БІЛЯ ЗОШ 27

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12013180040000324 дата: 26.07.2013 13:45:00 (введено 27.07.2013 08:26:53)

Передано в орган ОКТЯБРЬСКИЙ РОВД Г.ПОЛТАВЫ

Стаття КК СТ.296 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СЕРЕДА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ХУЛІГАНСТВО

МІСЦЕ СКОЄННЯ ВУЛИЦЯ

Дата скоєння 23.01.2013 08:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ПОСТРАЖДАЛИЙ (ПОТЕРПІЛИЙ) МКРТЧЯН ЕГОР МИСАКОВИЧ 09.02.1949

МІСЦЕ РОБОТИ БЕЗРОБІТНИЙ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 1263 вiд 22.05.2013 11:00:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ 2326

Подiя ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ РУДЕНКО С.І.

Черговий ГУ БРАЖНИК М.М.

Фабула

Повідомлення про те, що керівні посадові особи Полтавського МВК (м.Полтава, вул.Жовтнева 36) та Полтавської МШЕД зловживаючи службовим становищем порушують права трудового колективу Полтавської МШЕД.

Телеграма до УМВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ. №1263 від 05.07.2013 10:17:19

ПО ОКТЯБРСЬКОМУ Р-НУ ДО ПОЛТАВСЬКОГО МУ З ПРОКУРАТУРИ М.ПОЛТАВИ НАДІЙШЛИ МАТЕРІАЛИ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ВСЕСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ "ІНТЕРНЕТ" ЗА ЗВЕРНЕННЯМ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА КАПЛІНА С.М., ЩОДО МОЖЛИВОГО РОЗКРАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ БІТУМА ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ КП "ПОЛТАВСЬКА МІСЬКА ШЛЯХОВА-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ". ВЕДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА. ЄРДР № 12013180010000509.

Рiшення

ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 12013180010000509 дата: 22.05.2013 12:00:00 (введено 22.05.2013 19:49:25)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.364 Ч.2

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СЕРЕДА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ УСТАНОВА

ПР.ПОСЯГАННЯ ІНШІ

Дата скоєння 24.04.2013 11:00:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

ЕО

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЄО № 1064 вiд 29.04.2013 10:45:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Д/К-181

Подiя ІНШІ ГОСПОДАРЧІ ЗЛОЧИНИ

Доручено СЛІДЧ.ПІДРОЗДІЛ ПЕТРЕНКО І.В.

Фабула

29.04.2013 Р. ДО ПОЛТАВСЬКОГО МУ ЧЕРЕЗ УМВС УКРАІНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДІЙШЛО ЗВЕРНЕННЯ З СЕКРЕТАРІАТУ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ ПО ФАКТУ ТОГО, ЩО НА САЙТІ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ "ПОЛТАВЩИНА" ВІД 07.04.2013 Р. ОПУБЛІКОВАНО СТАТТЮ В ЯКІЙ ВЕДЕТЬСЯ ПРО ТЕ, ЩО ЗА АДРЕСОЮ М.ПОЛТАВА, ВУЛ.М.ГРУШЕВСЬКОГО 6-Г ВСУПЕРЕЧ ЗАБОРОНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗАЛ ІГРОВИХ АВТОМАТІВ.

Рiшення

ПРИЄДНАНО ДО ЄРДР № 12013180010000375 дата: 29.04.2013 17:25:00 (введено 29.04.2013 17:39:48)

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.203-2 Ч.1

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ НЕДІЛЯ

ЧАС СКОЄННЯ ДЕНЬ(12-18Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ГОСПОДАРСЬКІ

ПР.ПОСЯГАННЯ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата скоєння 07.04.2013 17:30:00

Особи

ЗАЯВНИК КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ ОРГАН ВЛАДИ,УПРАВЛІННЯ

Реєстрацiя

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЖРЗПЗ № 2309 вiд 24.09.2012 22:20:00

Що надiйшло РАПОРТ СПІВРОБІТНИКА

Подiя ШАХРАЙСТВО (СТ.190 Ч.1)

Переквалiфiковано з ІНШИЙ ЗЛОЧИН дата: 26.09.2012

(Наказ 1155: ІНШІ РЕЗОНАНСНІ ЗЛОЧИНИ ЧИ ПОДІЇ ) Злочинців: 2 Потерпілих: 1

Доручено АДМІН.СЛУЖБА МІЛ. МИХНО

Черговий ГУ ГАВРЫШ А.Г.

Склад СОГ СЛІДЧИЙ РАЙУПРАВЛІННЯ ОГІЄНКО

ВКР РАЙУПРАВЛІННЯ АЛІК

ІНШІ ПІДРОЗДІЛИ ОВС МИРНИЙ

Час виїзду 24.09.2012 22:20:00

Фабула

ПО ФАКТУ ТОГО, ЩО ПРОТИ КАНДИДАТА В НАР.ДЕПИ УКРАЇНИ ГР-НА КАПЛІНА С.М. ПЛАНУЮТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВОК ПРОТИ ЙОГО КАНДИДАТУРИ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАІНИ.

Телеграма до 53 №2309 від 24.09.2012 00:00:00

ІНФОРМАЦІЯ 24.09.2012 Р. О 22-10 ГОД. ДО Ч/ЧАСТИНИ УМВС УКРАІНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДІЙШЛО ТЕЛЕФОННЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ЧЕРГОВОГО УСБУ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРО ТЕ, ЩО 24.09 П.Р. О 21 ГОД 50 ХВ ДО УСБУ З ПИСЬМОВОЮ ЗАЯВОЮ ЗВЕРНУВСЯ РЕДАКТОР ПОЛТАВСЬКОІ ГАЗЕТИ «ІСКРА ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ», КАНДИДАТ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАІНИ, ПРЕДСТАВНИК ПОЛІТИЧНОІ ПАРТІІ «УДАР В. КЛИЧКА» ГР-Н - КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, 1979 Р/Н., МЕШКАНЕЦЬ М.ПОЛТАВИ, ЯКИЙ ПОВІДОМИВ, ЩО В НІЧ НА 25.09 П.Р. В М. ПОЛТАВІ ПО ВУЛ. АВТОБАЗІВСЬКІЙ, 2/9 (ОКТЯБРСЬКИЙ РАЙОН) ГР-НИ - ТОРЯНИК ВАДИМ АКІМОВИЧ, - ТОРЯНИК ВОЛОДИМИР ВАДИМОВИЧ (ІНШІ ДАНІ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ) ПЛАНУЮТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВОК ПРОТИ ЙОГО КАНДИДАТУРИ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАІНИ. ПОДІЮ ЗАРЕЕСТРОВАНО В ЖРЗПЗ ПОЛТАВСЬКОГО МУ УМВС № 2309. ПО ДАНОМУ ФАКТУ ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА.

Телеграма до 53 №0 від 26.09.2012 00:00:00

26.09.2012 10:41 КОРИСТУВАЧ USR1285 - ПЕРЕКВАЛІФІКАЦІЯ З ІНШИЙ ЗЛОЧИН НА ШАХРАЙСТВО

Рiшення

ВІДМ. СТ.6 П.2 УПК № 820 дата: 25.09.2012 00:00:00 (введено 06.10.2012 11:08:36)

Прийняв АДМІН.СЛУЖБА МІЛ. МИХНО

Затвердив НАЧАЛЬНИК РУ ДІДИК

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.190 Ч.1

Сума збиткiв 100 грн.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ ПОНЕДІЛОК

ЧАС СКОЄННЯ ВЕЧІР(18-24Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ ПІДПРИЄМСТВО

У ВІДНОШЕННІ ЧОЛОВІКА

ПР.ПОСЯГАННЯ ІНШІ

ВИД ЗЛОЧИНУ/ПОДІЇ ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕССУ

ЗАЯВНИК ПП "УДАР Віталія Кличка"

ОПОНЕНТ Інші громадяни

Дата скоєння 24.09.2012 22:10:00

Особи

ПОТЕРПІЛИЙ КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ БЕЗРОБІТНИЙ

ОСОБА, НА ЯКУ ВКАЗАВ ПОТЕРПІЛИЙ ТОРЯНИК ВЛАДИМИР ВАДИМОВИЧ 23.11.1984

МІСЦЕ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ

ОСОБА, НА ЯКУ ВКАЗАВ ПОТЕРПІЛИЙ ТОРЯНИК ВАДИМ АЛИМОВИЧ 04.03.1967

МІСЦЕ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ

Факт

Орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Вид документа ЖРЗПЗ № 2197 вiд 12.09.2012 12:00:00

Що надiйшло З ІНШОГО ОРГАНУ вх.№ Б-584

Подiя ШАХРАЙСТВО (СТ.190 Ч.1)

Переквалiфiковано з ІНШИЙ ЗЛОЧИН дата: 21.09.2012

Учасників: 1

Доручено ДСБЕЗ ГОНЧАРУК

Черговий ГУ БОРИСЕВИЧ

Фабула

ПО ФАКТУ ЗВЕРНЕННЯ ГР.БАЖАНА В.В. НА ДІЇ КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ГР.КАПЛІНА С.М. ЩОДО ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ.

Рiшення

ВІДМ. СТ.6 П.2 УПК № 810 дата: 21.09.2012 00:00:00 (введено 02.10.2012 18:39:28)

Прийняв ДСБЕЗ ГОНЧАРУК

Затвердив НАЧАЛЬНИК РУ ДІДИК

Передано в орган ПОЛТАВСКОЕ ГУ ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.

Стаття КК СТ.190 Ч.1

Сума збиткiв 100 грн.

Опис злочину

ДЕНЬ ТИЖНЯ СУБОТА

ЧАС СКОЄННЯ РАНОК(6-12Г.)

ВИД ЗЛОЧИНУ ІНШІ

МІСЦЕ СКОЄННЯ МІСТО

ВИД ЗЛОЧИНУ/ПОДІЇ ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕССУ

ЗАЯВНИК Інші громадяни

ОПОНЕНТ Самовисуванці

Дата скоєння 25.08.2012 11:30:00

Особи

ЗАЯВНИК БАЖАН ВИКТОР ВАСИЛЬЕВИЧ 13.10.1968

МІСЦЕ РОБОТИ БЕЗРОБІТНИЙ

УЧАСНИК ПОДІІ КАПЛИН СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 15.12.1979

МІСЦЕ РОБОТИ БЕЗРОБІТНИЙ

КОРПОРАЦІЯ "ЕКОЛОГІЧНІ РЕСУРСИ"

Код ЄДРПОУ : 30877978

Скорочена назва : КОРПОРАЦІЯ "ЕКОРЕСУРСИ"

Адреса юридична : 91005 ЛУГАНСЬКА, ЛУГАНСЬК, КВАР. 9-Й КВАРТАЛ, буд.3

Адреса фактична : 39600 ПОЛТАВСЬКА, КРЕМЕНЧУК, ВУЛ. РАДЯНСЬКА, буд.44, кв.2

Керівництво : Директор: 2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ Гол.бухгалтер:

2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Засновники :

1) 13407128, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-В, т. 44099 2) 19387131, МАЛЕ

КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРМОХИМ" , т. 000000 3) 30339488, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

"ЕВЕРЕСТ-С" , т. 000000

Стан : ДО ЄДР ВНЕСЕНО ЗАПИС ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯМ

Уставной фонд : 4000

Орган управління : Дані відсутні

Організаційно-правова форма : Дані відсутні

Форма власності : 00 НЕ ВИЗНАЧЕНО

Види діяльності ЗНКГ : 99999 ДАННЫЕ ОТСУТСТВУЮТ, ЗАНЕСЕНЫ ИЗ СПРАВКИ О ВКЛЮЧЕНИИ В ЕГРПОУ

Види діяльності КВЕД : 24.16.0 Виробництво пластмас у первинних формах

Рахунки : Банк: 304795 ЛУГАН.Ф-Я ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК"М.ЛУГАНСЬК - 26053197601001,

УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ , дата: 31.05.2000 -

26064197601001, УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ , дата:

09.04.2004 - 26008197601001, УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ

, дата: 31.05.2000Банк: 304869 АЛЧЕВСЬКА ФІЛІЯ ЗАТ КБ "ПРИВАТБАНК" -

26001197601057, УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ , дата:

12.03.2003Банк: 331401 ПОЛТ. ГРУ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК",М.ПОЛТАВА -

26059054602187, УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ , дата:

24.07.2007 - 26004054602187, УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ

, дата: 24.07.2007

Орган реєстрації : 21796782 ДПІ В ЖОВТНЕВОМУ Р-НІ У М.ЛУГАНСЬКУ, 1234

Дата реєстрації : 25.05.2000

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА

КРЕМЕНЧУКА" /УСППК/

Код ЄДРПОУ : 26069302

Скорочена назва : ГО "УКРАЇН.СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ ТА ПІДПР-ІВ М.КРЕМЕНЧУКА" /УСПП

Адреса юридична : 39605 ПОЛТАВСЬКА, КРЕМЕНЧУК, ВУЛ. БУТИРІНА, буд.5

Адреса фактична : 39605 ПОЛТАВСЬКА, КРЕМЕНЧУК, ВУЛ. БУТИРІНА, буд.5

Керівництво : Директор: 2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ Гол.бухгалтер:

2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Засновники :

1) 2920305237, КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ , т. 21053

Стан : ЗНЯТО З ОБЛІКУ

Уставной фонд : 0

Орган управління : Дані відсутні

Організаційно-правова форма : Дані відсутні

Форма власності : 00 НЕ ВИЗНАЧЕНО

Види діяльності ЗНКГ : 98200 ГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯ ПО СФЕРАХ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Види діяльності КВЕД : 91.11.0 Дiяльнiсть органiзацiй промисловцiв та пiдприємцiв

Рахунки : Даних по рахунках платників не знайдено

Орган реєстрації : 21049890 КРЕМЕНЧУЦЬКА ОБ'ЄДНАНА ДПІ, 1603

Дата реєстрації : 11.10.2001

КООПЕРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСПП/УЛМП ВСЕУКРАЇНСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З

ПИТАНЬ МІЖНАРОДНОГО ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА "УКРЕКСІМЦЕНТР"

Код ЄДРПОУ : 32860678

Скорочена назва : КП "УСПП/УЛМП ВМА"УКРЕКСІМЦЕНТР"

Адреса юридична : 39600 ПОЛТАВСЬКА, КРЕМЕНЧУК, ПРОВ. ГЕРОЇВ БРЕСТУ, буд.77, кв.73

Адреса фактична : 39601 ПОЛТАВСЬКА, КРЕМЕНЧУК, ПРОВ. ГЕРОЇВ БРЕСТУ, буд.77, кв.73

Керівництво : Директор: 2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ Гол.бухгалтер:

2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Засновники :

1) 1471100992, ФОМІН АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 2) 2736812298, СЕЗЬКО СЕРГІЙ

МИКОЛАЙОВИЧ 3) 2920305237, КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Стан : ЛІКВІДАЦІЙНА ПРОЦЕДУРА ЗА РІШЕННЯМ (ПОСТАНОВОЮ) СУДУ

Уставной фонд : 0

Орган управління : Дані відсутні

Організаційно-правова форма : Дані відсутні

Форма власності : 00 НЕ ВИЗНАЧЕНО

Види діяльності ЗНКГ : Даних по видам діяльності не знайдено

Види діяльності КВЕД : 74.14.0 Консультування з питань комерцiйної дiяльностi та управлiння

Рахунки : Банк: 380805 АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" У М. КИЄВІ - 2600444362,

УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ , дата: 19.12.2005

Орган реєстрації : 21049890 КРЕМЕНЧУЦЬКА ОБ'ЄДНАНА ДПІ, 1603

Дата реєстрації : 29.04.2004

МІЖНАРОДНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ

ПАРЛАМЕНТ"

Код ЄДРПОУ : 35648010

Скорочена назва : УРМП

Адреса юридична : 1001 М.КИЇВ, ВУЛ. ХРЕЩАТИК, буд.34

Адреса фактична : 1001 М.КИЇВ, ВУЛ. ХРЕЩАТИК, буд.34

Керівництво : Директор: 2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ Гол.бухгалтер:

2920305237 КАПЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Засновники :1) 2819303897, ВЕСЕЛОВСЬКИЙ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Стан : ДО ЄДР ВНЕСЕНО ЗАПИС ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯМ

Уставной фонд : 0

Орган управління : Дані відсутні

Організаційно-правова форма : Дані відсутні

Форма власності : 00 НЕ ВИЗНАЧЕНО

Види діяльності ЗНКГ : Даних по видам діяльності не знайдено

Види діяльності КВЕД : 91.33.0 Дiяльнiсть громадських органiзацiй, не вiднесених до iнших

групувань

Рахунки : Даних по рахунках платників не знайдено

Орган реєстрації : 26088877 ДПІ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ Р-НІ М.КИЄВА, 2659

Дата реєстрації : 26-DEC-07

P.S. Павлов А., якому народний депутат Каплін допоміг уникнути правосуддя, на сьогоднішній день, змінивши прізвище, працює в поліції окупованого російськими військами Криму.

Далі буде...

Гнап Нерушима.


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Штрих, який суттєво наближає епоху неадекватності
вчора, 13:45
Суспільство не довіряє поліції, її очільникам, прокуратурі і судам.
вчора, 06:37
Тепер у політиці пам’яті буде менше героїчного і патріотичного.
13 грудня, 13:57
Навіть прихильники «сильної Росії» визнають втрату Путіним авторитету.
13 грудня, 11:11
Коли міняють шило на мило, усвідомлюють, що вони точно «не лохи»? І їм вже по 42?
12 грудня, 23:47
Обговорення результатів нормандської зустрічі – це спроби піймати тінь на стіні.
12 грудня, 16:14