Людмила Кирилюк: Погані мери – не лише українська проблема

Опінії
01.09.2019, 05:34
Людмила Кирилюк: Погані мери – не лише українська проблема

Як відомо, мер Варшави Тшасковський з опозиційної партії. Веселковий єврооптиміст. Прославився тим, що не виконує свої передвиборчі обіцянки. Навіть сайт з передвиборчою програмою в перший день після його обрання зник.

Замість підвищення зарплат вчителям, безкоштовного проїзду учням, нового інноваційного кварталу він почав пропаганду ЛГБТ і за мільйони робить дешеві релаксаційні зони для містян.

Аж раптом за 1,5 місяці до виборів у вівторок стається прорив колектора і щосекунди у Віслу впадає 3 тисячі літрів зовсім необроблених нечистот.

Включили аварійний колектор і він теж розщільнюється. Датчики з колектора дивним чином не спрацьовують.

А всю цю очисну систему збудували відносно недавно. Це був другий найдорожчий після метро проект – за понад 3 млрд злотих.

Мер про аварію мовчав, хоча навіть Варшава веде частково водозабір з Вісли, а міста нижче за течією споживають навіть 50% води з Вісли. Люди купаються, п’ють воду, дохне риба, знищується екосистема. А мер мовчить. І свої гей-загони на порятунок міста не виводить. І заступник мера зі своїм партнером не кидається виловлювати нечистоти. Всі мовчать. А недавно були такі багатослівні.

Коли вже катастрофу не можна було приховати, підключився уряд. Мер погодився на допомогу армії, від якої відмовлявся. Армія збудує понтонний міст через Віслу і пустить по ньому трубу, через яку виведуть нечистоти на другий берег. Це займе кілька днів або тижнів.

А тим часом продукти життєдіяльності варшавки течуть до Гданська.

Джерело


Читайте також:
Мінська ТКГ може поповнитися «новим обличчям» – Вітольда Павловича Фокіна.
вчора, 11:02
Останні події в Києві збентежили лейтенанта Баканова, оскільки його воїнство виявилося не здатним виконувати свої прямі обов’язки.
вчора, 09:36
Міністерство охорони здоров'я взялося перекроювати адміністративно-територіальні межі України без нашої на те згоди.
03 серпня, 09:59
Багатостраждальна, заплакана українська парсуна днями отримала два відчутні і образливі ляпаси.
01 серпня, 20:04
Все, до чого торкається Володимир Зеленський перетворюється на фарс та карнавал.
01 серпня, 14:27
Зеленський, без сумніву, зараз думає про те, щоб піти з посади.
31 липня, 12:53