Людмила та Надія Кіченок вперше за вісім місяців вийшли у парний півфінал турнірів WTA

СПОРТ
05 квітня, 18:12

За місце у фіналі українки зіграють з лідерками посіву.

Надія та Людмила Кіченок зіграють у півфіналі парних змагань WTA в американському Чарлстоні. Український тандем здобув другу перемогу на турнірі проти господарок змагань Медісон Кіз і Тейлор Таунсенд.

У парі сестри Кіченок грають уперше із серпня 2023 року, коли українки поступилися на старті турніру в Клівленді. Відтоді Надія виграла змагання в Токіо, а Людмила грала у фіналі парного Australian Open.

У першому колі українки залишили поза турніром американку Софі Ченг і китаянку Сюй Їфань. В матчі за місце у півфіналі Кіченок довелося відіграватися після програної першої партії.

Як пройшов матч

• У стартовому сеті вирішальним став брейк Кіз і Таунсенд за рахунку 2:1. Партію американки закрили після 31 хвилини на корті.
  • 27 хвилин вистачило українкам, аби відновити загальний рахунок у матчі. 6:1 — півфіналісток мала визначити третя партія.
  • Кіченок тричі відігравалися в останньому сеті, перш ніж виграти чотири з п'яти вирішальних розіграшів. 10:8 — українки разом зіграють у півфіналі вперше від серпня 2023 року.

Кіченок спільно здобули дві перші перемоги на турнірі WTA 500 у Чарлстоні. Досі українки грали разом на місцевих змаганнях лише в сезоні-2019 і вибули тоді за підсумками першого матчу.

За місце у фіналі Людмила та Надія зіграють з лідерками посіву — американкою Ніколь Меліхар та австралійкою Еллен Перес.

Останній спільний фінал сестер Кіченок у парному розряді датований жовтнем 2022 року, коли українки виграли змагання WTA 250 в естонському Таллінні.

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Українські тенісистки здобули дві перемоги на старті матчу з Румунією
13 квітня, 13:12
Українка зіграє з першою ракеткою світу Швьонтек
15 березня, 11:55
Українка поступилася китаянці Цінь Вень Чжен та вибула у півфіналі Australian Open-2024
25 січня, 16:25
Еліна Світоліна знялася з матчу на Australian Open через травму.
22 січня, 10:27
За вихід до чвертьфіналу Ястремська побореться з «нейтральною» росіянкою Вікторією Азарєнкою
20 січня, 10:36