Майже 4 тис. полтавців травмувалося через нерозчищені тротуари - АМКУ

ПОЛТАВА
16.02.2017, 12:47
Майже 4 тис. полтавців травмувалося через нерозчищені тротуари - АМКУ

Голова територіального відділення АМКУ у Полтавській області Володимир Онищенко навів дані про ушкодження полтавців, отримані внаслідок бездіяльності ЖКГ. За два зимові місяці до полтавських травмпунктів звернулося майже 4 000 людей.

— У рамках дослідження якості розчищення тротуарів та доріг, ми взяли дані за грудень 2016 року та січень 2017 року у місцевих травмпунктах. Так, за грудень до тамтешніх медиків надійшло 1 883 звернень. З них понад півтисячі випадків, коли люди отримали переломи, понад 40 осіб отримали вивихи, близько півтисячі випадків на місяць — забої. Ще понад 100 випадків — закриті черепно-мозкові травмою. Схожа статистика і за січень цього року. До травмпунктів надійшло 1 837 звернень. Так, 692 людини отримали переломи, 541 — забої, — розповів Онищенко.

Додамо, що зараз у АМКУ проводять перевірку управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому, ЖЕО №2 та УМБК №23 стосовно прибирання тротуарів.

За словами Оніщенка, управління ЖКГ Полтавської міськради не надали всю необхідну для розслідування інформацію. Вони вказують лише на ті роботи, які вже проведені та яка сума сплачена, а нам потрібна чітка задокументована інформація. У кінці лютого ми зробимо висновки щодо стану розчистки пішохідних тротуарів та проїжджої частини міста. Вже на початку березня ухвалимо відповідне рішення.

Очільник відомства наголосив, що однією з вимог Антимонопольного комітету буде те, що не використані кошти мають повернутися до міського бюджету.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
вчора, 09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18