Маленьке місто дорослих можливостей

ПОЛТАВА
16.09.2018, 06:41
Маленьке місто дорослих можливостей

У суботу центр Полтави на один день перетворився на імпровізоване дитяче містечко. О 12-й годині у Корпусному парку розпочався профорієнтаційний захід «Місто професій», під час якого школярі отримали можливість спробувати професії дорослих.

Загалом «Місто професій» вже п’ятий рік поспіль збирає сотні дітей та батьків, аби допомогти юним громадянам обрати свою майбутню професію.

Кожен з учасників отримав «паспорт», який дозволяв стати пожежником, кінологом, вибухотехніком, поліцейським, лікарем, соціальним працівником, криміналістом, будівельником, агрономом, інкасатором або представником інших професій.

За правильні відповіді на запитання вікторини діти отримували ігрові кошти, які пізніше можна було обміняти на морозиво.

Попри дощ та погану погоду, цьогорічне «Місто професій» зібрало понад 3 сотні полтавців. 

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58