Мамай продовжує ігнорувати суд

ПОЛТАВА
01.11.2014, 08:07
Мамай продовжує ігнорувати суд

Полтавський міський голова Олександр Мамай вчергове не з'явився на судове засідання. Відсутність звинуваченого його представник пояснив хворобою.

Октябрський райсуд Полтави вчергове безрезультатно намагався розглянути справу про адміністративне правопорушення міського голови Олександра Мамая. Замість розгляду за суттю захисник навів суду довідку про хворобу та передав клопотання про відвід судді.

Прокурор відвід не підтримав. Після того, як суддя Лариса Гольник повернулася із нарадчої кімнати, задоволенню заяви представника Олександра Мамая було відмовлено, з посиланням на те, що «наведені докази не свідчать про зацікавленність судді у розгляді справи».

Раніше мер вже проігнорував близько півтора десятки засідань без пояснення причин. Після чого за постановою судді пристави примусово доставили Мамая до зали судових засідань у наручниках прямо з урочистого концерту. Проте швидко домігся перерви в засіданні, після чого сів у автівку і поїхав у невідомому напрямку. Суддя наклала на втікача штраф за неповагу до суду, проте мер його оскаржив і виграв апеляцію.

Розгляд основної справи сьогодні судді знов довелося перенести.Наступне судове засідання по справі Олександра Мамая відбудеться 7 листопада.


Читайте також:
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
вчора, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15