Мамай продовжує ігнорувати суд

ПОЛТАВА
01.11.2014, 08:07
Мамай продовжує ігнорувати суд

Полтавський міський голова Олександр Мамай вчергове не з'явився на судове засідання. Відсутність звинуваченого його представник пояснив хворобою.

Октябрський райсуд Полтави вчергове безрезультатно намагався розглянути справу про адміністративне правопорушення міського голови Олександра Мамая. Замість розгляду за суттю захисник навів суду довідку про хворобу та передав клопотання про відвід судді.

Прокурор відвід не підтримав. Після того, як суддя Лариса Гольник повернулася із нарадчої кімнати, задоволенню заяви представника Олександра Мамая було відмовлено, з посиланням на те, що «наведені докази не свідчать про зацікавленність судді у розгляді справи».

Раніше мер вже проігнорував близько півтора десятки засідань без пояснення причин. Після чого за постановою судді пристави примусово доставили Мамая до зали судових засідань у наручниках прямо з урочистого концерту. Проте швидко домігся перерви в засіданні, після чого сів у автівку і поїхав у невідомому напрямку. Суддя наклала на втікача штраф за неповагу до суду, проте мер його оскаржив і виграв апеляцію.

Розгляд основної справи сьогодні судді знов довелося перенести.Наступне судове засідання по справі Олександра Мамая відбудеться 7 листопада.


Читайте також:
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
вчора, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
вчора, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
вчора, 10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
вчора, 10:30