Мамай з забудовником Сіриком знищують архітектурну пам’ятку Кадетський корпус

ПОЛТАВА
11.03.2015, 09:47
Мамай з забудовником Сіриком знищують архітектурну пам’ятку Кадетський корпус

Будівельники Сірика знесли пам’ятці пів стіни коли везли залізобетонні плити.

В історичному центрі Полтави забудовники завалили частину архітектурного комплексу Кадетський Корпус – цегляну стіну, яка огороджувала подвір’я Корпусу.

Стіна «заважала» проїзду вантажної техніки, яка слідувала на майданчик скандальної забудови. Місцеві жителі неодноразово вказували на загрозливу близькість будмайданчика нової трисекційної житлової багатоповерхівки до історичної пам’ятки та існуючих будинків з іншого боку, а також на самовільне захоплення прилеглих територій будівельною компанією. Як відомо, скандальне будівництво ведуть компанії пов’язані з депутатом обласної ради від компартії Ігорем Сіриком.

Мамай з забудовником Сіриком знищують архітектурну пам’ятку Кадетський корпус_1

На думку обурених місцевих жителів, забудовник почав знищувати пам’ятку архітектури Кадетський корпус з метою розширення території під забудову.

Мамай з забудовником Сіриком знищують архітектурну пам’ятку Кадетський корпус_3

Мамай з забудовником Сіриком знищують архітектурну пам’ятку Кадетський корпус_5

Мамай з забудовником Сіриком знищують архітектурну пам’ятку Кадетський корпус_7

При цьому, як з’ясував «Останній Бастіон», компанії депутата вже продають квартири у ще не зведеному будинку під назвою Житловий Комплекс Кадетський, що може свідчити або про шахрайство, або про корупційну складову адже на незаконну забудову наразі порушена кримінальна справа, імовірними здаються й обидва варіанти разом.

До речі, Полтавський міський голова Олександр Мамай, якого пов’язують з лобіюванням забудови, не випадково досі не сплатив близько 30 тисяч гривень за реєстрацію Кадетського Корпусу в якості пам’ятки архітектури. За цієї умови в разі знищення Корпусу держава не зможе пред’явити претензії.

Минулого тижня жителі будинку по вулиці Ляхова, 12а звернулися до прокурора Полтавської області Яна Стрелюка з вимогою справедливого розслідування зловживань і самоуправства під час забудови території між їхнім будинком і Кадетським корпусом.

Відсутність зрушень по справі жителі пояснюють тим, що, можливо, певна кількість квартир, або грошових коштів не дають прокурору об’єктивно розслідувати незаконне будівництво.

Реакції правоохоронних органів Полтави на знесення стіни наразі не послідувало.

Семен Чорнехата

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
в.о. начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко ні сном ні духом про те, як у нього з-під носа поцупили місто.
25 березня, 17:57
Полтава
Як виявилося, перейменувати в ура-патріотичному угарі провулок довжиною 130 метрів на 3 обійстя дешевше, ніж заасфальтувати.
23 березня, 21:31
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Полтава
На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.
20 березня, 21:09
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10 березня, 09:43
Полтава
Мільйони гривень платників податків витрачаються на... талони на пальне, причому з переплатою, яка легко вираховується калькулятором.
07 березня, 20:55