Марта Костюк перемогою над тенісисткою з топ-10 вийшла в чвертьфінал Washington Open

СПОРТ
04.08.2023, 07:46
Марта Костюк

Марта Костюк вдруге в кар'єрі здобула перемогу над тенісисткою з топ-10

Українська тенісистка Марта Костюк сенсаційно продовжила турнірний шлях на змаганнях у столиці Сполучених Штатів.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на результат поєдинку.

Mubadala Citi DC Open, 1/8 фіналу

Костюк – Гарсія – 2:0 (6:2, 6:3)

Спокійний старт зустрічі перервала українка. У третьому геймі Костюк блискавично оформила брейк і здобула стратегічну перевагу. Далі вона знову сконцентрувалася на власних подачах, а в сьомому геймі повторила трюк із набраним на подачі Гарсії пунктом.

Зрештою, Костюк зуміла закрити перший сет проти шостої ракетки світу всього за 27 хвилин. Та ще й завершила партію українська тенісистка власною переможною подачею "під нуль". Імпульс перейшов і в наступні розіграші.

Молода киянка знову взяла подачу суперниці в третьому геймі. Та далі Гарсія нав'язала неабияку конкуренцію та далеко українку не відпускала. Злам настав у восьмому геймі, коли рахунок був 4:3 на користь Костюк. Спершу вона "під нуль" взяла власну подачу, а потім організувала такий же подвиг на чужій.

Упевнена перемога над другою сіяною на турнірі француженкою вивела українку в 1/4 фіналу.

Що означає цей результат

• Марта Костюк вдруге в кар'єрі здобула перемогу над тенісисткою з топ-10. Перед цим вона обіграла гречанку Марію Саккарі у першому колі Вімблдону, яка тоді була восьмою ракеткою світу.
  • Костюк уперше за пів року дійшла до чвертьфіналу турніру WTA. Востаннє їй це вдавалося в Остіні на початку березня - тоді вона стала переможницею.
  • Після перемоги Костюк на турнірі залишилися дві українки: крім Марти, до чвертьфіналу також пройшла Еліна Світоліна.
  • У чвертьфіналі Костюк зіграє проти "нейтральної" тенісистки з росії Людміли Самсонової.
Дві українські тенісистки здолали стартовий раунд.
01.08.2023, 10:35
Абсолютний чемпіон світу з боксу Майк Тайсон вийде на ринг проти американського ютубера та боксера Джейка Пола 20 липня.
вчора, 18:59
Джошуа вважає, що українець переможе «циганського короля».
27 квітня, 19:48
Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова принесли Україні першу нагороду Чемпіонату Європи
27 квітня, 16:17
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
26 квітня, 09:12
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20