Матеріальна допомога для пирятинських учасників бойових дій на Сході

ПОЛТАВА
13.09.2019, 06:21
Матеріальна допомога для пирятинських учасників бойових дій на Сході

Пирятинська міська рада 11 вересня ухвалила рішення про всебічну соціальну підтримку та організацію оздоровлення сімей учасників бойових дій і сімей загиблих на Сході України воїнів.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті відомства. Зазначається, що заходами прийнятої "Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення" передбачено:

- пільговий проїзд на автотранспорті загального користування;

- надання матеріальної допомоги на лікування учасників бойових дій, які отримали поранення під час несення служби;

- щоквартальна матеріальна допомога для оплати за житлово-комунальні послуги сім'ям померлих учасників антитерористичної операції;

- одноразова матеріальна допомога військовослужбовцям на оздоровлення, що отримали поранення під час виконання обов’язку в зоні проведення бойових дій у 2015-2019.

Як повідомили у міськраді, станом на 1 вересня 2019 року на території Пирятинської громади проживає 151 учасник бойових дій. Усі вони та члени їхніх сімей будуть забезпечені соціальною і професійною адаптацією та оздоровленням у разі необхідності.

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
вчора, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56