Матеріальна допомога для пирятинських учасників бойових дій на Сході

ПОЛТАВА
13.09.2019, 06:21
Матеріальна допомога для пирятинських учасників бойових дій на Сході

Пирятинська міська рада 11 вересня ухвалила рішення про всебічну соціальну підтримку та організацію оздоровлення сімей учасників бойових дій і сімей загиблих на Сході України воїнів.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті відомства. Зазначається, що заходами прийнятої "Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення" передбачено:

- пільговий проїзд на автотранспорті загального користування;

- надання матеріальної допомоги на лікування учасників бойових дій, які отримали поранення під час несення служби;

- щоквартальна матеріальна допомога для оплати за житлово-комунальні послуги сім'ям померлих учасників антитерористичної операції;

- одноразова матеріальна допомога військовослужбовцям на оздоровлення, що отримали поранення під час виконання обов’язку в зоні проведення бойових дій у 2015-2019.

Як повідомили у міськраді, станом на 1 вересня 2019 року на території Пирятинської громади проживає 151 учасник бойових дій. Усі вони та члени їхніх сімей будуть забезпечені соціальною і професійною адаптацією та оздоровленням у разі необхідності.

Читайте також:
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
вчора, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
22 вересня, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36