​Матковський не може перемогти без підкупу виборців – Сергій Чередниченко

ПОЛТАВА
26.09.2015, 07:50
​Матковський не може перемогти без підкупу виборців – Сергій Чередниченко

Сергій Чередниченко, переметнувшись у табір Матковського і вивчивши його зсередини, дійшов до висновку, що без підкупу виборців Андрій Матковський не може виграти виборів.

Розмова Чередниченка з журналістами інтернет-видання «Полтавщина»:

— Пока я не увижу, что Матковский раздаёт аптечки лично, и не сфотографирую это, то официально комментировать это не буду, — заявил Сергей Чередниченко. — Но, если говорить в общем о ситуации в стране и в Полтаве, то перед выборами все занимаются раздачей чего-то. Всё потому, что менталитет у избирателя такой, что он программы не читает, а требует, чтобы ему что-то раздавали или что-то для него делали. Вот тогда у кандидата появляются шансы быть избранным.

Если Мамаю и Жиденко можно раздавать, то можно и другим, — считает Сергей Чередниченко. — Если будут следующие выборы, в которых я буду участвовать, то я подумаю о том, чтобы и самому что-то раздавать. Потому что иначе не возможно.

Мамай не заплатив – проти нього містер «Че» створив штучний бунт, Матковський грошима «Солідарності» купив народного повстанця, як тепер той вигороджує підкуп, мовляв, без нього ніяк. Засланий агент Чередниченко побачив крихку ситуацію у команді Матковського зсередини, підсумувавши, що без підкупу виборців Матковський виграти ці місцеві вибори не зможе.

Слід лише зазначити, що розумні люди не продаються. Вони проголосують без підкупу. Аптечки, цукор, гроші, фарба, білети в кіно – це зашморг майбутніх п’яти років корупції та свавілля влади, який людна сама обирає, натягувати на себе чи ні, беручи подачки, чи голосуюючи тверезо. 


Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35