Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

ПОЛТАВА
06.11.2019, 09:45
Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

Оржицька центральна районна лікарня страждає від недофінансування, невідповідності ряду вимог чинного законодавства з охорони здоров'я та відсутності якісного обладнання.

Про це все доповіли співробітники медичного закладу депутатам Полтавської обласної ради, заступнику голови районної державної адміністрації під час виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Відповідний звіт опубліковано 5 листопада на сайті Оржицької райради.

Головне питання, яке обговорювалось на зустрічі медиків з обранцями та чиновниками — сьогоднішній стан і перспективи розвитку центрального районного медичного закладу. Наголошується, що на місцеві бюджети покладено чимало питань з підтримки медицини в Оржицькому районі, але в умовах недовиконання бюджетної програми охорона здоров'я досі не є пріоритетною сферою влади.

«Щоб стати конкурентоспроможними на ринку надання якісних медичних послуг Оржицькій ЦРЛ необхідно перезавантажитися під реальні потреби населення та відповідати ряду вимог щодо оснащення медичною апаратурою і кваліфікованими спеціалістами. Перспектива Оржицької ЦРЛ в рамках госпітального округу – заклад планового лікування», – підкреслила директор закладу Наталія Ковтун.

Під час зустрічі було зазначено, що наявні проблеми в Оржицькій ЦРЛ неможливо вирішити без надходжень коштів з місцевих та районного бюджетів. Саме тому медики звертаються до представників районної та обласної влади всіляко сприяти подальшому функціонуванню закладу.

(Фото: Оржицька районна рада)

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00