Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

ПОЛТАВА
06.11.2019, 09:45
Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

Оржицька центральна районна лікарня страждає від недофінансування, невідповідності ряду вимог чинного законодавства з охорони здоров'я та відсутності якісного обладнання.

Про це все доповіли співробітники медичного закладу депутатам Полтавської обласної ради, заступнику голови районної державної адміністрації під час виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Відповідний звіт опубліковано 5 листопада на сайті Оржицької райради.

Головне питання, яке обговорювалось на зустрічі медиків з обранцями та чиновниками — сьогоднішній стан і перспективи розвитку центрального районного медичного закладу. Наголошується, що на місцеві бюджети покладено чимало питань з підтримки медицини в Оржицькому районі, але в умовах недовиконання бюджетної програми охорона здоров'я досі не є пріоритетною сферою влади.

«Щоб стати конкурентоспроможними на ринку надання якісних медичних послуг Оржицькій ЦРЛ необхідно перезавантажитися під реальні потреби населення та відповідати ряду вимог щодо оснащення медичною апаратурою і кваліфікованими спеціалістами. Перспектива Оржицької ЦРЛ в рамках госпітального округу – заклад планового лікування», – підкреслила директор закладу Наталія Ковтун.

Під час зустрічі було зазначено, що наявні проблеми в Оржицькій ЦРЛ неможливо вирішити без надходжень коштів з місцевих та районного бюджетів. Саме тому медики звертаються до представників районної та обласної влади всіляко сприяти подальшому функціонуванню закладу.

(Фото: Оржицька районна рада)

вибір редакції
Читайте також:
У старостинських округах Великобагачанської об'єднаної територіальної громади проведено перевірку водних джерел.
вчора, 13:46
Мешканці села Шедієве навели лад із місцевим джерелом і очистили від сміття прилеглу до нього територію.
вчора, 09:09
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46