Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

ПОЛТАВА
06.11.2019, 09:45
Медики Оржиці закликають владу сприяти розв'язанню наявних проблем районної лікарні

Оржицька центральна районна лікарня страждає від недофінансування, невідповідності ряду вимог чинного законодавства з охорони здоров'я та відсутності якісного обладнання.

Про це все доповіли співробітники медичного закладу депутатам Полтавської обласної ради, заступнику голови районної державної адміністрації під час виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Відповідний звіт опубліковано 5 листопада на сайті Оржицької райради.

Головне питання, яке обговорювалось на зустрічі медиків з обранцями та чиновниками — сьогоднішній стан і перспективи розвитку центрального районного медичного закладу. Наголошується, що на місцеві бюджети покладено чимало питань з підтримки медицини в Оржицькому районі, але в умовах недовиконання бюджетної програми охорона здоров'я досі не є пріоритетною сферою влади.

«Щоб стати конкурентоспроможними на ринку надання якісних медичних послуг Оржицькій ЦРЛ необхідно перезавантажитися під реальні потреби населення та відповідати ряду вимог щодо оснащення медичною апаратурою і кваліфікованими спеціалістами. Перспектива Оржицької ЦРЛ в рамках госпітального округу – заклад планового лікування», – підкреслила директор закладу Наталія Ковтун.

Під час зустрічі було зазначено, що наявні проблеми в Оржицькій ЦРЛ неможливо вирішити без надходжень коштів з місцевих та районного бюджетів. Саме тому медики звертаються до представників районної та обласної влади всіляко сприяти подальшому функціонуванню закладу.

(Фото: Оржицька районна рада)

Читайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26