Медведчук збагатився завдяки Порошенку

Опінії
29 квітня, 11:36
Медведчук збагатився завдяки Порошенку

Свіжа, хоча і куца, порція телефонних розмов Віктора Медведчука знов стала доступна широкому загалу українців.

Народний депутат України VIII скликання

Вона спростовує і слова Медведчука про те, що той не має стосунку до труби. І мовчання Порошенка на ту ж тему.

Я знаю, на кого розраховує Медведчук, коли запевняє про свою непричетність до справи "Прикарпатзахідтрансу" — на електорат рівня "Ківа", котрому що дизельна труба, що не труба – головне Путін. А от Порошенку довелося постраждати, і доведеться іще.

Бо я б Петра Олексійовича міг би зрозуміти, коли він уклав з Москвою купу ганебних явних (Мінських) і неявних (електроенергія в Крим, Медведчук тощо) угод.

Але що я геть не розумію і не вибачу Порошенку – що коли він "кинув" Путіна з певних питань, він не "кинув" його по Медведчуку. І що лишив цього Медведчука з кількома телеканалами та корупційною трубою нам у спадок.

Адже якби Медведчук був хоч трохи здатний до політики, то міг би вже зараз очолити країну – тоді Зеленський був слабкий як управлінець і нічого не розумів іще про росіян. Але на щастя, нам пощастило з кумом Путіна.

І в певному сенсі хороша випадковість сталася і з Зеленським, тепер у нього топчуть Медведчука. Що ж, пишаюся, що трохи приклав свого часу руку до цього.

Читайте також:
Йому інкримінують участь у війні в Сирії на боці Ісламської держави.
30 квітня, 20:23
«Для чого перед стратою засудженому дають покурити і спиртне?»
29 квітня, 15:54
Кремль змушений світити свою агентуру, щоб врятувати обличчя.
25 квітня, 15:12
Увесь цей маразм триває з весни-літа 2014 року, “коли замість зачистки проросійського елементу силовики зайнялися банальним дерибаном.
16 квітня, 17:38
З листопада 2020 року по квітень 2021 французькі посібники Путіна депортували в Росію щонайменше вісьмох вихідців з Чечні.
16 квітня, 16:58