Медведчук збагатився завдяки Порошенку

Опінії
29.04.2021, 11:36
Медведчук збагатився завдяки Порошенку

Свіжа, хоча і куца, порція телефонних розмов Віктора Медведчука знов стала доступна широкому загалу українців.

Народний депутат України VIII скликання

Вона спростовує і слова Медведчука про те, що той не має стосунку до труби. І мовчання Порошенка на ту ж тему.

Я знаю, на кого розраховує Медведчук, коли запевняє про свою непричетність до справи "Прикарпатзахідтрансу" — на електорат рівня "Ківа", котрому що дизельна труба, що не труба – головне Путін. А от Порошенку довелося постраждати, і доведеться іще.

Бо я б Петра Олексійовича міг би зрозуміти, коли він уклав з Москвою купу ганебних явних (Мінських) і неявних (електроенергія в Крим, Медведчук тощо) угод.

Але що я геть не розумію і не вибачу Порошенку – що коли він "кинув" Путіна з певних питань, він не "кинув" його по Медведчуку. І що лишив цього Медведчука з кількома телеканалами та корупційною трубою нам у спадок.

Адже якби Медведчук був хоч трохи здатний до політики, то міг би вже зараз очолити країну – тоді Зеленський був слабкий як управлінець і нічого не розумів іще про росіян. Але на щастя, нам пощастило з кумом Путіна.

І в певному сенсі хороша випадковість сталася і з Зеленським, тепер у нього топчуть Медведчука. Що ж, пишаюся, що трохи приклав свого часу руку до цього.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
Чинні голови Запорізької обласної військової адміністрації та обласної ради відверто саботували оборонну підготовку у регіоні.
13 травня, 18:12
Війна
Секретар Чернігівської селищної ради Бердянського району Ілона Щипенко разом із кількома зрадниками присягнула російським загарбникам.
12 травня, 18:12
Кримінал
Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.
11 травня, 07:09
Виміри
В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни
09 травня, 15:46
Кримінал
Голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільської ради Надії Антоновій оголосили підозру у державній зраді.
07 травня, 21:39
Кримінал
Допоки в Україні точиться війна з російськими окупаційно-терористичними силами, слуги Феміди продовжують виконувати брудну роботу.
02 травня, 20:13