Механізм боротьби з чумою свиней погодили розробити на Полтавщині

ПОЛТАВА
12.09.2016, 15:22
Механізм боротьби з чумою свиней погодили розробити на Полтавщині

Полтавська область готується до боротьби з африканськоїю чумою свиней.


Про це на своїй сторінці в Facebook розповів голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко.За його словами, це не лише проблема Полтавської області, а і загальнодержавна. Адже цього року спалахи захворювання було зафіксовано у 14 областях. Полтавщина в зоні ризику, бо хворобу фіксують у сусідніх регіонах — Харківському, Сумському, Чернігівському, Черкаському, Кропивницькому.

У Полтавській області на сьогодні зона карантину зберігається лише у селі Литвяки Лубенського району. І якщо відповідні служби не зафіксують нових випадків захворювання, 3 жовтня 40-денний карантин буде знято. 

– Я дав доручення профільному заступнику Роману Товстому провести розширену нараду з усіма відповідними службами, РДА, користувачами мисливських угідь до 1 жовтня відпрацювати дієвий механізм профілактики та боротьби з хворобою, від якої немає вакцини. Алгоритм дії має бути покроковий, щоб було зрозуміло, що, кому і коли робити, – розповів Валерій Головко.

Нагадаємо, 2 вересня у відеостудії «Укртелекому» відбулася республіканська селекторна нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з питань вжиття заходів щодо стабілізації епізоотичної ситуації з африканською чумою свиней.

Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27