​Меморіальні дошки полеглим Героям України відновили у Кременчуці

ПОЛТАВА
09.08.2019, 06:48
​Меморіальні дошки полеглим Героям України відновили у Кременчуці

Фасад Кременчуцької школи №18 знову прикрашають меморіальні таблички, якими вшановують загиблих випускників закладу.

Портрети Ігоря Сердюка — Героя Небесної Сотні та Дмитра Шевченка — учасника бойових дій на Сході України зазнали вандалізму цієї весни. Зловмисників так і не знайшли.

8 серпня коштом міської ради Кременчука меморіальні дошки було відновлено і встановлено на фасад будівлі. Як зазначили у дирекції закладу, пам'ять про подвиг полеглих учнів школи повинна жити й плекати патріотизм у зростаючого покоління.

​Меморіальні дошки полеглим Героям України відновили у Кременчуці_1

(Фото: "Кременчуцька Газета")

Читайте також:
Полтава
Бив по голові та пхав до рота платіжки.
13:05
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська відзначає День народження.
30 березня, 09:45
Полтава
Яка дозволяє племʼю єхидни розділяти гаруючи
25 березня, 12:35
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49