Ментовські війни: на хабарі затримали начальника управління поліції Миколаївщини

КРИМІНАЛ
03.02.2021, 17:12
Ментовські війни: на хабарі затримали начальника управління поліції Миколаївщини
Фото: МВС

45-річну  поліціянтку та її водія викрили на фінансових махінаціях.

Працівники Миколаївського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановили причетність начальника одного з управлінь ГУНП у Миколаївській області до незаконних оборудок.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Ментовські війни: на хабарі затримали начальника управління поліції Миколаївщини_1

"За попередньою домовленістю, окремих співробітників поліції включали до наказу на додаткове преміювання. Після одержання коштів поліціянти"повертали" більшу частину суми. Відкати безпосередньо збирав водій та передавав їх керівниці", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 45-річну поліціянтку затримали під час передачі чергових "податків" із премій – 39 тисяч гривень. Наразі їй готується оголошення про підозру.

Відомо, що затримання поліціянтки працівники ВБ МВС проводили спільно з ДБР.

Читайте також:
Політика
ЄС виключив фінансування виробництва дронів із першого траншу допомоги Україні, — Euractiv.
вчора, 21:22
Політика
Донька голови Господарського суду Києва Босого стала власницею нерухомості на 500 000 доларів.
вчора, 15:24
Кримінал
Ексміністра підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту.
вчора, 13:47
Політика
Резиденція Черномирдіна змінила власників: серед них родичка слідчого СБУ.
вчора, 12:25
Опінії
Слідство знову взялося за справу про розкрадання Центром протидії корупції $2,5 млн грантових коштів.
вчора, 11:13
Політика
Кабмін подав до Верховної Ради законопроект яким пропонується зберігати дані про корупціонерів лише один рік.
23 червня, 15:20