Ментовські війни: на хабарі затримали начальника управління поліції Миколаївщини

КРИМІНАЛ
03.02.2021, 17:12
Ментовські війни: на хабарі затримали начальника управління поліції Миколаївщини
Фото: МВС

45-річну  поліціянтку та її водія викрили на фінансових махінаціях.

Працівники Миколаївського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановили причетність начальника одного з управлінь ГУНП у Миколаївській області до незаконних оборудок.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Ментовські війни: на хабарі затримали начальника управління поліції Миколаївщини_1

"За попередньою домовленістю, окремих співробітників поліції включали до наказу на додаткове преміювання. Після одержання коштів поліціянти"повертали" більшу частину суми. Відкати безпосередньо збирав водій та передавав їх керівниці", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 45-річну поліціянтку затримали під час передачі чергових "податків" із премій – 39 тисяч гривень. Наразі їй готується оголошення про підозру.

Відомо, що затримання поліціянтки працівники ВБ МВС проводили спільно з ДБР.

Читайте також:
Політика
Кабмін подав до Верховної Ради законопроект яким пропонується зберігати дані про корупціонерів лише один рік.
вчора, 15:20
Опінії
Від фортифікацій до офшорів: як працювала схема Проніна-Корольчука.
вчора, 14:45
Кримінал
САП просить визнати необґрунтованими активи, набуті Кулебою.
вчора, 14:22
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
вчора, 08:46
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
22 червня, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
22 червня, 16:41