Мер Одеси Труханов замовив напад на активіста Сергія Стерненка – свідок у справі

ПОЛІТИКА
01.04.2020, 14:51
Мер Одеси Геннадій Труханов
Мер Одеси Геннадій Труханов
Фото: liga.net

Генпрокуратура намагається зробити Стерненка обвинувачуваним у вбивстві.

У 2018 році на одеського активіста Сергія Стерненка було скоєно три замовних напади.

Як стверджує свідок у справі, відеопокази якого мають адвокати Сергія Стерненка, за чотири дні до останнього нападу на одеського активіста він зустрічався з одним із нападників, Іваном Кузнєцовим, і той повідомив йому, що мер Одеси Геннадій Труханов замовив «поламати нациста Стерненка».

Ексклюзивне відео з показами свідка опублікувало «Дзеркало тижня».

Видання нагадує, що всього на активіста було скоєно три напади: «Під час першого його били битою, під час другого стріляли у потилицю, а під час третього – глибоко розрізали руку. Ці атаки сталися відразу після участі Стерненка в протестах проти знищення міською владою Літнього театру і після того, як він організував серію акцій з протидії російській культурній експансії в Одесі».

Під час останнього нападу Стерненко чинив опір нападникам Івану Кузнєцову й Олександру Ісайкулу. Кузнєцов при цьому отримав смертельні поранення і від отриманих травм помер. Саме з Кузнєцовим зустрічався свідок напередодні замаху і від нього дізнався, що той шукає спільника за 1000 доларів.

Слідство про напад на Стерненка веде СБУ. Як тільки адвокати будуть впевнені у безпеці свого свідка, відеозапис його показів буде долучений до матеріалів справи, – пише «Дзеркало тижня».

За майже два роки від дня останнього нападу справа щодо цього нападу змінила кілька органів слідства, але результатів досі немає. Нападник Ісайкул утік з України, його навіть не допитали, а замовників не встановлено. Крім того, поліція вилучала зі справ про напади на Стерненка речові докази.

І як йдеться в матеріалі видання, прокуратура намагається зробити Стерненка обвинувачуваним у вбивстві Кузнєцова.

До речі, сам Сергій Стерненко стверджує, що звільнення заступника генерального прокурора Віктора Трепака пов'язано як раз з його відмовою пред'являти незаконне обвинувачення.

«З декількох джерел мені стало відомо, що реальною причиною звільнення заступника Генерального прокурора Віктора Трепака стала його відмова виконувати злочинні вказівки по моїй справі», – повідомив Стерненко у себе на сторінці у Фейсбук.

Читайте також:
Політика
Сергій Щербіч під час Революції Гідності їздив у Київ вбивати майданівців.
30.11.2021, 16:53
Кримінал
Його подільниками є мер Одеси Труханов та експрокурор області Жученко.
02.11.2021, 16:00
Кримінал
Гроші, що мали б йти громаді, забудовники на підставі «понятійних договорів» сплачували злочинній організації.
07.10.2021, 15:27
Політика
Попкова і ще понад 10 патріотів протиправно затримали наприкінці серпня цього року в Одесі.
16.09.2021, 14:53
Політика
Йдеться про есмінець ВМС Великої Британї «Дефендер» і фрегат ППО ВМС Нідерландів «Евертсен»
18.06.2021, 16:45