Мер Пирятина допомагає поліції “спустити на гальмах” справу про побиття місцевого АТОвця

КРИМІНАЛ
20 січня, 19:06
Мер Пирятина допомагає поліції “спустити на гальмах” справу про побиття місцевого АТОвця
Фото: Андрій Сімонов

Олександр Марюхніч перебуває зараз в реанімації, у нього через побиття відмовили нирки.

Вчора біля відділку поліції Пирятина зібралися місцеві жителі, щоб захистити право на правосуддя, вимагаючи від поліції відкрити кримінальну справу через побиття учасника україно-російської війни Олександра Марюхніча. Втім очільник міста Андрій Сімонов намагався локалізувати акцію протесту.

Про це повідомляє наш кореспондент з місця подій.

“Андрій Сімонов на “термінову” нараду викликав поліцію, слідчого, і АТОвців! Все це наш мер зробив виключно для того, аби унеможливити фільмування матеріалу про акцію протесту журналістами одного з центральних телеканалів, які прибули спеціально, щоб зняти акцію протесту. І щоб у підсумку поліціянти уникнули відповідальності за свою бездіяльність”, – повідомив кореспондент.

Журналіст також відзначив, що на своїй сторінці у ФБ мер вкотре написав, що “не треба паніки, бо він тримає справу на особистому контролі”.

За словами кореспондента Олександра Морюхніча 8 січня жорстко побив місцевий житель Денис Бохоня, при чому бив вже непритомного, але на думку поліції це не є підставою для висунення нападнику обвинувачення.

Згодом справу відкрили за статтею 125 КК України – легкі тілесні ушкодження, яка передбачає легке покарання. 

Мер Пирятина допомагає поліції “спустити на гальмах” справу про побиття місцевого АТОвця_1

Нападник гуляє на волі і до нього претензій у поліції не має.

Наразі жодних речових доказів поліція яка прибула 8 січня на побиття не вилучила. До того ж лікарі не надали висновок, що Олександр Марюхніч перебуває зараз в реанімації і в нього відмовили нирки саме через побиття.

Кореспондент повідомив також, що сварка, нібито, сталася на побутовому ґрунті.

Потерпілий  був доставлений  до реанімаційного відділення пирятинської лікарні. Зараз його перевезли до Полтави. Стан хлопця тяжкий. У нього закрита черепно-мозкова травма, зламаний ніс, відмовили нирки. Пацієнта вже підключили до апарату, щоб запустити роботу нирок.

Наразі Міська рада Пирятина обіцяє виділити допомогу на лікування.

Також  допомогти можна переказавши кошти на картку батька потерпілого. 5168 7573 4844 0357. ПриватБанк Марюхніч Геннадій.
 

Читайте також:
В Офісі президента намагаються переконати лідерів націоналістичних рухів, щоб ті виступили публічно проти Сергія Стерненка.
24 лютого, 15:46
Ручні радикали Авакова прийшли на "опозиційний" мітинг ОПЗЖ, де сьогодні має виступати Володимир Зеленський
08 лютого, 11:25
Близько години тому його повезли до спецрозподільника.
03 лютого, 19:19
Силовики також традиційно лупцюють учасників акцій протесту.
31 січня, 15:56