Меркель: «Британія поки залишається в Євросоюзі». Процес довгий і ще не відомо, чим закінчиться

СВІТ
28.06.2016, 11:55
Меркель: «Британія поки залишається в Євросоюзі». Процес довгий і ще не відомо, чим закінчиться

Британія залишиться членом Євросоюзу з усіма правами та обов'язками до тих пір, поки йдуть переговори по її виходу з ЄС, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

«До тих пір, поки йдуть переговори, Британія залишається членом Європейського Союзу, всі права і обов'язки, що випливають із цього членства, необхідно поважати до повного виходу з ЄС, і це однаково поширюється на обидві сторони - як на Британію, так і на ЄС», - заявила Меркель сьогодні, виступаючи в парламенті з урядовою заявою.

За словами Меркель, коли Британія подасть запит на вихід із Союзу відповідно до статті 50 Лісабонського договору, почнеться «дворічний термін переговорів».

«Цей термін може бути продовжений, теж за допомогою одностайного рішення. В кінці буде сформульовано угоду про точні деталі виходу Британії з ЄС», - додала канцлер.

Відділ моніторингу

Читайте також:
Провідний епідеміолог і пульмонолог Чжун Наньшань припустив, що джерело COVID-2019 не обов'язково знаходиться на території КНР.
вчора, 13:50
Дії Кремля на світовій політичній арені схвалюють лише 4% фінляндців, а Вашингтона — 7%.
вчора, 12:45
У Вільнюсі відбулася акція проти підтримки урядами країн-учасниць Євросоюзу політичного режиму на Кубі.
вчора, 11:15
Помпео наголосив, що США ніколи не визнають претензій РФ на суверенітет над Кримом.
вчора, 06:39
Спільними зусиллями військових Франції та Республіки Нігер у прикордонному регіоні Тіллабері знищено осередок джихадистів.
26 лютого, 15:35
Фінляндські банки закривають рахунки російських клієнтів у зв'язку із посиленням контролю за спробами відмивання грошей.
26 лютого, 14:00