Мешканці Карлівки скаржаться на відсутність залізничної платформи

ПОЛТАВА
14.09.2019, 08:40
Мешканці Карлівки скаржаться на відсутність залізничної платформи

Карлівська влада стала на бік містян, які вимагають від «Укрзалізниці» збудувати платформу поблизу цукрового заводу. Відповідна інформація оприлюднена на сайті відомства.

Зазначається, що упродовж багатьох років мешканці вулиць Івана Франка і Василя Стуса, а також провулка Дмитра Коряка скаржаться на відсутність залізничної платформи «45 кілометр». Відповідні державні органи, зокрема й «Укрзалізниця», відкидали можливість появи нової зупинки між станцією «Карлівка» і платформою «43 кілометр».

Головною причиною відмови називають не відповідність платформи «45 кілометр» вимогам державних будівельних норм України. Станом на 13 вересня наявну проблему Карлівська міськрада вирішує безпосередньо з Кабінетом Міністрів, у межах компетенції якого знаходиться не тільки порушене питання, але й співпраця з «Укрзалізницею».

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05