Мешканці Львова обурені неадекватною поведінкою 40-річного чоловіка

11 серпня, 09:39
Мешканці Львова обурені неадекватною поведінкою 40-річного чоловіка
Фото: Google

Чим глибшою є в Україні та світі політична та економічна криза, тим скоріш люди повертаються до первинних тваринних інстинктів.

Зазвичай "Останній Бастіон" не публікує подібні матеріали, але поточна ситуація наявної деградації суспільства змушує робити наголос на тому, що деякі громадяни втрачають розум, свідомо відступають від норм моралі й уподібнюються до диких звірів.

Так, у центрі Львова начальник одного з регіональних підрозділів Державної податкової служби, привселюдно помив свій статевий орган у фонтані.

Подія мала місце ввечері 5 серпня на площі Митній, про це повідомляє "Типовий Львів".

Очевидці зняли інцидент на відео та з обурливими коментарями опублікували у мережі.

Зазначається, що чоловік середнього віку (приблизно 40 років) на очах у відпочивальників підійшов до фонтана й припустив нижню частину шортів.

Після цього він без сорому помив свій статевий орган у воді, не звертаючи увагу на перехожих.

Водночас, попри те, що інцидент відбувся неподалік зупинки громадського транспорту, ніхто не зупинив порушника, який по завершенню своєї приватної справи пішов геть.

Як зауважили користувачі соціальних мереж, вказаного винуватця громадського спокою на високу державну посаду призначив начальник ГУ ДПС у Львівській області Ігор Комендант, креатура Олексія Любченка.

Читайте також:
Українські користувачі соціальних мереж вибухнули обуренням через витівку Володимира Зеленського та Андрія Єрмака на Донбасі.
15 жовтня, 13:48
Поки "Слуги народу" з усіх усюд активно агітують за себе, предковічні Карпатські ліси й надалі вирубують під носом у влади.
15 жовтня, 08:51
Імовірно за для цього у сибірському місті Томськ відбулися змагання з риття могил.
11 вересня, 11:24
Народний депутат від українофобської "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива спробував пожалітися на важке життя.
05 вересня, 11:19
Черговий приїзд "гаранта" викликав масу незручностей пересічним мешканцям обласного центру.
01 вересня, 10:14
Популярний у соціальних мережах сучасний естонський письменник Мікк Пярнітс назвав традиційну сім'ю — "найнебезпечнішим місцем" для дитини.
23 серпня, 19:59