Мешканці Пирятина скаржаться на відсутність вуличного освітлення у місті

ПОЛТАВА
28.09.2019, 07:45
Мешканці Пирятина скаржаться на відсутність вуличного освітлення у місті

На адресу Пирятинської міської ради почали надходити скарги від мешканців щодо надання чиновниками неправдивої інформації про перелік вулиць, де проведено вуличне освітлення.

Про це повідомляє сайт органу місцевого самоврядування. Влада виправдовується, що наразі відповідно до розроблених робочих проєктів у повному обсязі проведені будівельно-монтажні роботи на кількох вилицях (Зелена, Луценка, Козацька, Польова, Молодіжна) і провулках (Гоголя, Новий).

Але через реорганізацію структури «Полтаваобленерго» і появи «Полтаваенергозбут» постала проблема подвійних юридичних відносин. Обидва товариства керуються новими нормативно-правовими документами, сповільнивши процедуру введення об'єктів вуличного освітлення в експлуатацію.

Наразі Пирятинська міськрада намагається налагодити відносини з «Полтаваобленерго» і «Полтаваенергозбут», аби припинити тимчасові знеструмлення. Увімкнення вуличного освітлення на проблемних ділянках планується відновити за 3-4 місяці.

Читайте також:
Поліція слідкує за журналістами "Останнього Бастіону".
вчора, 11:24
ТУ ДБР у місті Полтаві засекретило справу про підпал автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова
18 січня, 14:27
Другий тиждень підряд українська газотранспортна система у центрі уваги громадськості.
16 січня, 15:34
Головреда "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова зробили винним в акціях непокори, які охопили усю країну.
16 січня, 12:29
Доведені до відчаю люди кажуть, що їх виживають із власної, ними побудованої, країни.
15 січня, 20:47
Синоптики прогнозують невеликий сніг і морозну погоду у Полтаві та деяких районах області.
12 січня, 12:26