Методи «Укргазвидобування» не переконали полтавських депутатів – голова облради Біленький

ПОЛТАВА
02.09.2016, 13:37
Методи «Укргазвидобування» не переконали полтавських депутатів – голова облради  Біленький

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував круглий стіл із представниками «Укргазвидобування». Він зазначив, що на круглому столі з енергетичних питань у Полтаві не було конструктивного діалогу. 

Дописом у своєму Фейбуці посадовець відреагував на пропозицію «Укргазвидобування» збільшити кількість видобутого на Полтавщині газу шляхом виконання гідророзривів пластів. Нагадаємо, саме це питання обговорювали представники газової компанії та депутати Полтавської обласної ради 29 серпня на круглому столі «Нарощення видобутку вуглеводнів, методи інтенсифікації, у рамках реалізації урядової політики щодо енергонезалежності України».

Голова облради зазначив, що «Укргазвидобування» вдалося до тиску через авторитетних спікерів, використало політичний патронаж і погрожувало полтавцям «газовим колапсом». На думку голови, цими методами навряд можна переконати депутатський корпус надати дозволи на розробку та використання надр компанії.

– До круглого столу з «Укргазвидобуванням»... Думку депутатів обласної ради не чують. Вмовляння, тиск авторитетних спікерів, які постійно міняються, політичний патронаж, погрози «газового колапсу» для полтавців – і жодного бажання діалогу. Це не ті методи, якими можна переконати, – Біленький.

Посадовець заявив, що про співпрацю між депутатами й видобувними компаніями мова може йти, якщо реалізовуються конкретні принципи.

– Мені абсолютно байдуже, за якими «правилами» дозволи на розробку та використання надр Полтавщини отримувались за минулих каденцій обласної ради. Сьогодні будуть грати роль три принципи: прозорість, екологічна безпечність і гідне відшкодування для громад, – написав він.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ПОДРОБИЦІ ТА КОМЕНТАРІ З КУРГЛОГО СТОЛУ:

Головне з круглого столу «Укргазвидобування» в Полтаві

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
вчора, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43