«Ми дали зброю, щоб Україна боролась, а не капітулювала», — держсекретар США

12 листопада, 13:17
СВІТ
«Ми дали зброю, щоб Україна боролась, а не капітулювала», — держсекретар США

Адміністрація президента Дональда Трампа наполягає на своїй підтримці України в її боротьбі з російським агресором.

Про це заявив державний секретар США Майкл Помпео в інтерв'ю телеканалу «WCSC-TV». Дипломат наголосив, що американці всіляко підтримують українців, зокрема постачаючи летальну зброю для відбиття ворожих атак на Донбасі.

«Адміністрація Барака Обами вирішила не займатися цим і дала українцям ковдри, а ми дали їм справжню зброю. Я особисто брав участь в розробці політики США щодо України, і Білий дім був вельми прозорим у своєму ставленні, як до президента Порошенка, так і президента Зеленського», — сказав Майк Помпео.

Що ж стосується затримки передачі летального озброєння для українських військових, то держсекретар зазначив, що причиною цього було отримання особистих запевнень очільника держави Україна у боротьбі з корупцією. Майк Помпео підкреслив, що у Вашингтоні хотіли переконатися, що наявні корупційні схеми будуть знищені, а олігархи відсторонені від управління державою.

Читайте також:
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30
Міністр оборони Естонії Юрі Луйк стурбований тим, як деякі очільники країн-учасниць НАТО намагаються відбілити агресивну зовнішню політику РФ.
03 грудня, 14:40