Михайло Кохан став чемпіоном Європи серед молоді

СПОРТ
10.07.2021, 12:25

Легкоатлет в прекрасній формі підходить до Олімпійських ігор

На чемпіонаті Європи серед молоді, який проходить в Таллінні (Естонія), відбувся фінал в дисципліні метання молота.

Про це повідомляє федерації легкої атлетики України.

Перемогу в цьому змаганні здобув український спортсмен Михайло Кохан. 20-річний українець показав результат 77,88 метра, який дозволив йому завоювати золота серед юнаків.

Михайло Кохан став чемпіоном Європи серед молоді_1

В Таллінн Кохан приїхав відвертим фаворитом змагань. Українець за кілька днів до старту чемпіонату в Секешфегерварі обіграв одних з основних претендентів на олімпійське "золото" поляків Павела Файдека і Войцеха Новіцкі та став першим в історії 20-річним спортсменом, який метнув молот за 80-метрову позначку.

Ще один українець, Михайло Гаврилюк, метнув молот на дистанцію 73,18 метра, і зупинився за крок від п'єдесталу.

Кохан представлятиме Україну на майбутніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо (Японія), і він підходить до турніру у відмінній формі та настрої.

Обдарований спортсмен залишиться на батьківщині. Все тому, що має виконувати пункти укладеного контракту із World Wrestling Entertainment.
вчора, 08:18
Спорт
У цьому сезоні Магучіх уперше стала чемпіонкою світу, та виграла Суперфінал Діамантової ліги з найкращим результатом сезону (2,03 м)
23.09.2023, 15:34