Мільйони Порошенка: родина експрезидента тримає вдома понад 2 тонни готівки

18 січня, 11:12
Мільйони Порошенка: родина експрезидента тримає вдома понад 2 тонни готівки
Фото: ТСН

Кількість готівкової маси, яку подружжя Порошенків зберігає вдома, приголомшила українську громадськість.

Йдеться про 48 мільйонів доларів (купюрами по $100) і 401 мільйон гривень (купюрами по ₴200).

Про це у своєму Telegram-каналі написав незалежний журналіст Євгеній Плінський.

Фактично, Марина Порошенко як депутат Київської міської ради, подавши декларацію про майнові статки, підставила свого чоловіка.

5-й президент, який всіляко намагається очистити свою репутацію після нищівної поразки на виборах у 2019 році, вкотре довів, що він досі лишається "баригою" в очах переважної більшості суспільства.

«Мене як і всіх інших відверто приголомшила кешева маса, яку Петро Олексійович зберігає вдома. Маса такого обсягу у доларах становить 480 кг, у гривні ж – всі 2 т. Що діється в голові у людини, котра зберігає у будинку 2,5 тонни грошей?», – слушно запитує Євгеній Плінський.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що статус головного опозиціонера та борця за нагальні потреби громадян не заважає 5-му Президенту України розкошувати.

Читайте також:
Майже 65% від загальної кількості пенсіонерів в Україні (6,5 мільйонів осіб) отримують від держави не більше 3000 гривень на місяць.
17 лютого, 13:38
Торік у грудні генеральна прокуратура спільно з СБУ припинила роботу одного з найбільших конвертаційних центрів України.
11 лютого, 11:23
Останні кабмінівські кореляції мінімалки не вплинули на зарплату соціально незахищених громадян.
30 січня, 11:19
Майже 40 мільйонів громадян не здогадуються, куди витрачаються гроші, що були сплачені у казну під виглядом різних податкових зборів.
29 січня, 09:42
За останні 6 років Україна отримала від Європейського союзу 156 мільйонів євро субсидій і 4,4 мільярда євро позик.
22 січня, 08:42
У найближчі роки цифровий юань замінить паперовий, аби уряд комуністичного Китаю мав змогу жорстко контролювати власних громадян.
16 січня, 21:07