Мильна бульбашка Зе-влади: «Велике будівництво» чи «великий ремонт»?

25.01.2021, 10:33
Мильна бульбашка Зе-влади: «Велике будівництво» чи «великий ремонт»?

Урядову програму інфраструктурного оновлення країни під вивіскою "Велике будівництво" можна цілком вважати справжньою аферою "слуг народу".

Яскравим прикладом цього є список об'єктів на Миколаївщині, які у 2021 році замість спорудження "з нуля" спритні ділки із Зе-команди мають намір "капітально реконструювати".

Відповідну інформацію нещодавно виклали на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

Судячи з плану, цього року мешканцям регіону не варто сподіватися на побудову нової дороги чи нової лікарні, попри тривалу пандемію коронавірусу.

Мова йде лише про реконструкцію та капітальний ремонт старих об'єктів інфраструктури (перелік дивіться нижче).

Офіс президента та Кабінет міністрів настільки загралися з підміною понять і створенням ілюзії "нової країни", де "закінчилася епоха бідності", що скоро навіть заміну дверей чи туалету у школі будуть зараховувати до "Великого будівництва".

Це саме той випадок, коли слово не означає діло, а форма не відповідає змісту!

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", члени Зе-команди — Кирило Тимошенко, Олександр Кубраков і Юрій Голик — не припиняють наживатися на програмі "Великого будівництва".

Мильна бульбашка Зе-влади: «Велике будівництво» чи «великий ремонт»?_1
Читайте також:
Полтава
Сільгоспвиробники порушують Закон України «Про охорону культурної спадщини». Чиновники, поліція і прокуратура мають втрутитися у ситуацію.
вчора, 20:47
Історія
Громадські діячі та свідомі захисники культурно-історичної спадщини взялися за реконструкцію архітектурної пам'ятки. Роботи от-от почнуться.
20 листопада, 14:54
Полтава
Агентство місцевих доріг Полтавщини займається відвертою профанацією і саботажем. У сусідній Кропивниччині шляхи ремонтують як в Європі.
20 листопада, 06:09
Війна
Волонтери та оборонці шоковані станом справ в околиці Покровська. Замість спорудження фортифікацій там латають ями на автошляхах.
18 листопада, 19:21
Кримінал
Прифронтова область потребує захисту і зміцнення наявної оборони. Збереження екосистем у такі ситуації — нагальна потреба держави.
18 листопада, 13:43
Життя
Українські ботаніки активізувалися в областях задля пошуку унікальної флори. Головна мета — створити нові заповідні зони та екосистеми.
18 листопада, 06:07