Мильна бульбашка Зе-влади: «Велике будівництво» чи «великий ремонт»?

25 січня, 10:33
Мильна бульбашка Зе-влади: «Велике будівництво» чи «великий ремонт»?

Урядову програму інфраструктурного оновлення країни під вивіскою "Велике будівництво" можна цілком вважати справжньою аферою "слуг народу".

Яскравим прикладом цього є список об'єктів на Миколаївщині, які у 2021 році замість спорудження "з нуля" спритні ділки із Зе-команди мають намір "капітально реконструювати".

Відповідну інформацію нещодавно виклали на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

Судячи з плану, цього року мешканцям регіону не варто сподіватися на побудову нової дороги чи нової лікарні, попри тривалу пандемію коронавірусу.

Мова йде лише про реконструкцію та капітальний ремонт старих об'єктів інфраструктури (перелік дивіться нижче).

Офіс президента та Кабінет міністрів настільки загралися з підміною понять і створенням ілюзії "нової країни", де "закінчилася епоха бідності", що скоро навіть заміну дверей чи туалету у школі будуть зараховувати до "Великого будівництва".

Це саме той випадок, коли слово не означає діло, а форма не відповідає змісту!

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", члени Зе-команди — Кирило Тимошенко, Олександр Кубраков і Юрій Голик — не припиняють наживатися на програмі "Великого будівництва".

Мильна бульбашка Зе-влади: «Велике будівництво» чи «великий ремонт»?_1
Читайте також:
Депутати Запорізької міської ради підтримали петицію, ініційовану місцевими патріотами, про встановлення пам'ятника Великому Кобзарю.
01 жовтня, 07:59
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29 липня, 13:40
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
27 липня, 08:52
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06 липня, 07:01
Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.
11 червня, 11:46
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01