Мільярди метеликів в одному місці — заповідник у Мексиці

26.11.2020, 09:47

У 2008 році заповідник метелика-монарха був оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Кожного року мільярди метеликів-монархів здійснюють найдовший у своєму житті переліт з Північної до Південної Америки. Восени вони летять у теплі краї, щоб перезимувати.

Це найдовший шлях міграції серед всіх видів комах!

У листопаді величезний ліс, що розташований на кордоні штатів Мічоакан і Мехіко, на найближчі 4-5 місяців перефарбовується в помаранчевий колір.

Попри свій тендітний вигляд, метелик Монарх може пролетіти над водою без зупинки до 16 годин і розвивати швидкість до 50 км/год. Що стосується тривалості життя метеликів, то в середньому вони живуть близько двох місяців, але при міграції можуть прожити і до п'яти місяців!

Біосферний заповідник метелика-монарха є одним з найкрасивіших місць Мексики. Розташований він в лісистій місцевості штату Мічоакан на висоті 3000 метрів над рівнем моря. Площа заповідника становить 56 259 гектарів.

У 2008 році заповідник метелика-монарха був оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він був створений для захисту більше ніж 180 видів тварин, які тут живуть. І хоча метелик-монapx не знаходиться під загрозою зникнення, він є найпопулярнішим мешканцем заповідника.

Саме заради цих метеликів десятки тисяч туристів приїздять сюди. У заповіднику настільки привітні метелики, що скоріше за все вони самі будуть сідати вам на руку.

Читайте також:
Інженери Космічного центру імені еміра Могаммеда бін Рашида у Дубаї розпочали будівництво транспортного засобу для висадки на Місяці.
17 квітня, 19:07
Сонячне випромінювання допомагає зараженим коронавірусом людям подолати хворобу та уникнути смерті від її ускладнень.
15 квітня, 10:23
Глобальне потепління і незворотні кліматичні зміни на планеті пришвидшують опріснення солоних океанічних вод.
14 квітня, 08:59
Індекс цін на харчі та продукти сільського господарства сягнув позначки 7-річної давнини – у середньому він становить 118,5 пунктів.
12 квітня, 08:59
Потяг майбутнього, який здатний розвивати швидкість до 620 кілометрів на годину, презентували у місті Ченду.
09 квітня, 10:18
Влада південноазійської країни Шрі-Ланка заборонила імпорт пальмової олії, натомість місцевих плантаторів зобов'язали викорчувати дерева.
06 квітня, 08:01