Мільярди метеликів в одному місці — заповідник у Мексиці

26.11.2020, 09:47

У 2008 році заповідник метелика-монарха був оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Кожного року мільярди метеликів-монархів здійснюють найдовший у своєму житті переліт з Північної до Південної Америки. Восени вони летять у теплі краї, щоб перезимувати.

Це найдовший шлях міграції серед всіх видів комах!

У листопаді величезний ліс, що розташований на кордоні штатів Мічоакан і Мехіко, на найближчі 4-5 місяців перефарбовується в помаранчевий колір.

Попри свій тендітний вигляд, метелик Монарх може пролетіти над водою без зупинки до 16 годин і розвивати швидкість до 50 км/год. Що стосується тривалості життя метеликів, то в середньому вони живуть близько двох місяців, але при міграції можуть прожити і до п'яти місяців!

Біосферний заповідник метелика-монарха є одним з найкрасивіших місць Мексики. Розташований він в лісистій місцевості штату Мічоакан на висоті 3000 метрів над рівнем моря. Площа заповідника становить 56 259 гектарів.

У 2008 році заповідник метелика-монарха був оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він був створений для захисту більше ніж 180 видів тварин, які тут живуть. І хоча метелик-монapx не знаходиться під загрозою зникнення, він є найпопулярнішим мешканцем заповідника.

Саме заради цих метеликів десятки тисяч туристів приїздять сюди. У заповіднику настільки привітні метелики, що скоріше за все вони самі будуть сідати вам на руку.

Читайте також:
Життя
Любителі фантастики та футурології знають три закони Артура Кларка, сформульовані англійським письменником у книзі «Риси майбутнього».
11:45
Життя
Нейрочіп від стартапу Ілона Маска використають у Канаді
вчора, 18:16
Життя
Міжнародна співпраця науковців за підтримки фахівців Єльського університету здивувала академічний світ. У США представили новий тип матерії.
19 листопада, 14:53
Життя
Українські ботаніки активізувалися в областях задля пошуку унікальної флори. Головна мета — створити нові заповідні зони та екосистеми.
18 листопада, 06:07
Життя
Австралійські вчені уми зіставили дані про поширення світової мережі та медичні показники користувачів. Як то кажуть, не все так однозначно.
17 листопада, 16:21
Життя
Науковці пояснюють результати простотою та доступністю віршів ШІ порівняно з творами класиків.
16 листопада, 18:42