Мільярди метеликів в одному місці — заповідник у Мексиці

26.11.2020, 09:47

У 2008 році заповідник метелика-монарха був оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Кожного року мільярди метеликів-монархів здійснюють найдовший у своєму житті переліт з Північної до Південної Америки. Восени вони летять у теплі краї, щоб перезимувати.

Це найдовший шлях міграції серед всіх видів комах!

У листопаді величезний ліс, що розташований на кордоні штатів Мічоакан і Мехіко, на найближчі 4-5 місяців перефарбовується в помаранчевий колір.

Попри свій тендітний вигляд, метелик Монарх може пролетіти над водою без зупинки до 16 годин і розвивати швидкість до 50 км/год. Що стосується тривалості життя метеликів, то в середньому вони живуть близько двох місяців, але при міграції можуть прожити і до п'яти місяців!

Біосферний заповідник метелика-монарха є одним з найкрасивіших місць Мексики. Розташований він в лісистій місцевості штату Мічоакан на висоті 3000 метрів над рівнем моря. Площа заповідника становить 56 259 гектарів.

У 2008 році заповідник метелика-монарха був оголошений об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він був створений для захисту більше ніж 180 видів тварин, які тут живуть. І хоча метелик-монapx не знаходиться під загрозою зникнення, він є найпопулярнішим мешканцем заповідника.

Саме заради цих метеликів десятки тисяч туристів приїздять сюди. У заповіднику настільки привітні метелики, що скоріше за все вони самі будуть сідати вам на руку.

вибір редакції
Читайте також:
27 листопада 2021 року Військово-медичному управлінню Служби безпеки України (ВМУ СБУ) виповнюється 30 років.
27 листопада, 15:05
Думка письменника Миxaйла Веллера
25 листопада, 10:25
Завдяки фемінізму чоловікам намагаються нав'язати деформоване бачення світу.
22 листопада, 21:55
Цей процес назвали нейрогенезом
19 листопада, 09:22
Світло-жовтий розчин твердих смоляних кислот у суміші терпенів, відомий у народі як живиця, – є недооціненим лікувальним засобом.
18 листопада, 13:22
Примус завдає величезної шкоди культурі вакцинації.
17 листопада, 18:46