Мільярди на трьох: «Онур», «Рост» і «Автомагістраль» поділили між собою дорожній бюджет

06 серпня, 08:59
Мільярди на трьох: «Онур», «Рост» і «Автомагістраль» поділили між собою дорожній бюджет
Фото: Google

Компанії-фаворити голови Офісу президента — "Онур", "Рост" і "Автомагістраль — сумарно отримали підрядів на 28,7 мільярда гривень.

І все це тільки за перші 6 місяців поточного року, чому активно посприяв ексзаступник начальника Головного управління СБУ Іван Дралюк.

Про це вже раніше писав "Останній Бастіон", наголошуючи на корупційній складовій так званої урядової програми "Велике будівництво", яку чомусь курує Андрій Єрмак.

Виявляється, що згідно з даними офіційного порталу оприлюднення інформації про публічні закупівлі України "ProZorro", на потреби вказаних корпорацій вже спрямовано майже половину (49%) всього запланованого цьогорічного бюджету, що стосується питання доріг.

Наголосимо, що на "Велике будівництво" автошляхів у 2020 році Верховною Радою і Кабінетом міністрів закладено 57 мільярдів гривень.

Так, 22 мільярди з вище вказаної суми складають кошти основного фонду держбюджету, а ще 35 мільярдів — із фонду по боротьбі з коронавірусом.

Шляхом нескладних підрахунків отримуємо, що "Онуру" перепало 29,1% від усіх "дорожніх мільярдів", "Автомагістралі" — 15,43%, а найменше "Росту" — 7,7%.

При цьому, компанії, аби й надалі втрьох ділити між собою держбюджет, не допускаючи інших конкурентів, щиро дякують голові Офісу президентами чималенькими "відкатами" — 10-12% від вартості підряду.

Звісно, що "свої мільярди" Андрій Єрмак отримує не напряму, а через різні "прокладки", офшори, спрямовуючи гроші на вибудування владної вертикалі в Україні.

Хоча це не применшує його участі в організації справжньої картельної змови у вітчизняній дорожній галузі.

Читайте також:
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
18:16
Корупція в Полтавській ОДА, і чи є життя після звільнення та як його облаштувати
17 вересня, 18:37
Збір працівниками вітчизняної спецслужби грошей із "нічних метеликів" набуває системного характеру.
17 вересня, 10:06
У той час, як Софію Федину та Марусю Звіробій за жорстке слово проти "гаранта" притягнули до кримінальної відповідальності.
16 вересня, 13:07
Добре заробляти кримінальними наїздами на бізнесменів — так працює вітчизняна спецслужба.
11 вересня, 14:55
Історія про імпотентність правоохоронних органів на прикладі найгучнішого корупційного скандалу Полтавщини
09 вересня, 11:03