Мільярди на трьох: «Онур», «Рост» і «Автомагістраль» поділили між собою дорожній бюджет

06.08.2020, 08:59
Мільярди на трьох: «Онур», «Рост» і «Автомагістраль» поділили між собою дорожній бюджет
Фото: Google

Компанії-фаворити голови Офісу президента — "Онур", "Рост" і "Автомагістраль — сумарно отримали підрядів на 28,7 мільярда гривень.

І все це тільки за перші 6 місяців поточного року, чому активно посприяв ексзаступник начальника Головного управління СБУ Іван Дралюк.

Про це вже раніше писав "Останній Бастіон", наголошуючи на корупційній складовій так званої урядової програми "Велике будівництво", яку чомусь курує Андрій Єрмак.

Виявляється, що згідно з даними офіційного порталу оприлюднення інформації про публічні закупівлі України "ProZorro", на потреби вказаних корпорацій вже спрямовано майже половину (49%) всього запланованого цьогорічного бюджету, що стосується питання доріг.

Наголосимо, що на "Велике будівництво" автошляхів у 2020 році Верховною Радою і Кабінетом міністрів закладено 57 мільярдів гривень.

Так, 22 мільярди з вище вказаної суми складають кошти основного фонду держбюджету, а ще 35 мільярдів — із фонду по боротьбі з коронавірусом.

Шляхом нескладних підрахунків отримуємо, що "Онуру" перепало 29,1% від усіх "дорожніх мільярдів", "Автомагістралі" — 15,43%, а найменше "Росту" — 7,7%.

При цьому, компанії, аби й надалі втрьох ділити між собою держбюджет, не допускаючи інших конкурентів, щиро дякують голові Офісу президентами чималенькими "відкатами" — 10-12% від вартості підряду.

Звісно, що "свої мільярди" Андрій Єрмак отримує не напряму, а через різні "прокладки", офшори, спрямовуючи гроші на вибудування владної вертикалі в Україні.

Хоча це не применшує його участі в організації справжньої картельної змови у вітчизняній дорожній галузі.

Читайте також:
Позиція
Поліція та міська рада не реагують на протизаконну діяльність «благодійників» Мамая та чиновників міської ради.
16:55
Політика
Елітні автомобілі, катер та нерухомість. Що ще приховує династія Пащенко з Укроборонпрому?
11:30
Політика
Державний інспектор Львівської митниці Юлія Дрига, яка засвітила одяг і аксесуари вартістю $8 тис., нічого з цього не внесла до декларації.
13 квітня, 15:09
Політика
Обсяг відмивання грошей завдяки агроекспорту перевищив $7 млрд.
12 квітня, 11:12
Політика
«Зерновий коридор» може зникнути через масову корупцію в Держпродспоживслужбі
12 квітня, 09:04
Кримінал
Унаслідок реалізації схеми бюджету завдано збитків на суму 159,5 млн гривень.
11 квітня, 18:41